Προς το περιεχόμενο

Official Windows 8 Tech Support Thread


Pantelwolf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια εχω ενα λαπτοπ που αγοραστικε απο πολωνια. εχει win8 γνησια.

το προβλημα μου ειναι οτι ειναι στα πολωνικα.

πως μπορω να το κανω να ειναι στα ελληνικα?

http://www.pcsteps.gr/14568-αλλαγή-γλώσσας-στα-windows-8/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξέρω ότι υπάρχει στη σελίδα της Microsoft. Κάνε ένα ψάξιμο από Google. Δες και εδω: http://windows.microsoft.com/el-gr/windows-8/upgrade-product-key-only

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω ότι υπάρχει στη σελίδα της Microsoft. Κάνε ένα ψάξιμο από Google. Δες και εδω: http://windows.microsoft.com/el-gr/windows-8/upgrade-product-key-only

Ευχαριστώ για την απάντηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια για να μην ανοιγω καινουριο θεμα,  εχω βαλει τα windows 8,1 pro και παρατηρω οταν σβηνω τον υπολογιστη το λαμπακι της μητρικης μενει ανοιχτο, δεν σβηνει, ενω στα windows 7 σβηνει κανονικα,  επισης εχτες ειδα την καμερα να ανοιγει απο μονη της, και οταν εκανα επανεκινηση ειχε μια μαυρη οθονη και δεν εδινε ρευμα στο πληκτρολογιο και στο ποντικι.  Τι μπωρει να φταιει;  επισης πριν απο λιγο στα windows 7 ενω εκανα διαγραφη ενως επανεγραψημου δισκου, εχασε το αντηγραφικο δεν το εβλεπε πουθενα, εκανα επανεκινηση και το εντοπισε παλι,  ενας τεχνικος με ειπε οτι μπωρει να ειναι η μητρικη μου, την εχω μονο 9 μηνες, ειναι σοκετ 1150 asrock fatality και εχει και εναν i 5 3,4 4670 μοντελο

 

τι λετε μπωρει να ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τρόπος να κάνω format και clean install τα windows 8.1 ενώ έχω την upgrade version?

Πήγα να κατεβάσω το utility που και καλά φτιάχνει live cd/usb και μου λέει ότι δεν κάνει αυτό το product key.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τρόπος να κάνω format και clean install τα windows 8.1 ενώ έχω την upgrade version?

Πήγα να κατεβάσω το utility που και καλά φτιάχνει live cd/usb και μου λέει ότι δεν κάνει αυτό το product key.

Μπορείς κανονικότατα. Είτε με το upgrade disk είτε με το ISO. Με το rufus θα φτιάξεις το installation usb/dvd.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς κανονικότατα. Είτε με το upgrade disk είτε με το ISO. Με το rufus θα φτιάξεις το installation usb/dvd.

 

Είσαι σίγουρος ότι γίνεται;

Εχεις κάποιο link?

Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σίγουρος ότι γίνεται;

Εχεις κάποιο link?

Ευχαριστώ πολύ.

 

Έχω upgrade dvd, το έκανα iso, το πέρασα σε usb stick με το rufus και έκανα format και clean install. Χωρίς προβλήματα. Δες και εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρατήρησα σήμερα οτι μου έβγαλε κατω δεξιά Windows 8.1 Pro Build 9600 Test mode .... , τα windows ειναι φυσικά αυθεντικά και κανονικά ενεργοποιημένα αφου το λέει κιολας , αυτο το μήνυμα ομως τι ειναι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μόλις παρατήρησα σήμερα οτι μου έβγαλε κατω δεξιά Windows 8.1 Pro Build 9600 Test mode .... , τα windows ειναι φυσικά αυθεντικά και κανονικά ενεργοποιημένα αφου το λέει κιολας , αυτο το μήνυμα ομως τι ειναι ;

Εχει σχεση με τους drivers

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασα αρκετες φορες και δεν εγινε τιποτα. υπαρχει αλλη λυση? (μπορω να το κανω ελληνικο ευκολα. αλλα θα χασουν την γνησιοτητα....) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τhanks bro μαλλον κάποιος περίεργο πρόγραμμα έκανε την δουλειά γιατι χτές ολη μέρα δοκίμαζα διάφορα cloning προγράμματα και οχι μόνο οποτε απο εκει θα έγινε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασα αρκετες φορες και δεν εγινε τιποτα. υπαρχει αλλη λυση? (μπορω να το κανω ελληνικο ευκολα. αλλα θα χασουν την γνησιοτητα....) 

 

Μήπως κάνεις κάτι λάθος; Έχω αλλάξει σε 3 υπολογιστές έτσι τη γλώσσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δοκιμασα αρκετες φορες και δεν.... τιποτα. (καποιες λεξεις 5% εβγαλε ελληνικα) με δεξι κλικ πχ. και δε εχει την επιλογη να κατεβασεις το πακετο γλωσων. μετα απο την αναβαθμηση απο 8 σε 8.1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...