Προς το περιεχόμενο

Official Windows 8 Tech Support Thread


Pantelwolf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

ok ελαβα το κλειδι, το προσθεσα στα win 8 και ολα καλα,αν κανω φορματ και εχει παρελεθει η 31/1/2013 θα μπορω να βαλω το media center?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

ok ελαβα το κλειδι, το προσθεσα στα win 8 και ολα καλα,αν κανω φορματ και εχει παρελεθει η 31/1/2013 θα μπορω να βαλω το media center?

Θα πονταρω στο ναι θα μπορεις, αλλα ειναι καθαρη υποθεση μια και δεν εχω διαβασει κατι επι του θεματος.

Δεν το βρισκω λογικο να μην εχουν σκεφτει μια τετοια περιπτωση την οποια θα αντιμετωπισει μπολικος κοσμος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες γιατι δεν μπορώ να φτιαξω στο νεο windows ui μια ομάδα εφαρμογών με 3 στήλες ; Όποτε πάω να προσθέσω μια ακόμα εφαρμογή στη 3η στήλη μου το βάζει σε μια τέταρτη μόνο του.

Για να καταλάβετε δείτε στην παρακάτω εικόνα:

θέλω να παω το shutdown timer εκεί που είναι το πράσινο βελάκι και αυτό πάει στο κόκκινο.

Έλεος αυτή η microsoft ...

 

win8u.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι ελεος αυτη η Microsoft, εσυ δεν το κανεις σωστα. Ουτε καν μπηκες στο κοπο να δεις καποιο βιντεο για το πως γινετε. Πατα την παυλα που υπαρχει κατω δεξια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι ελεος αυτη η Microsoft, εσυ δεν το κανεις σωστα. Ουτε καν μπηκες στο κοπο να δεις καποιο βιντεο για το πως γινετε. Πατα την παυλα που υπαρχει κατω δεξια.

την πάτησα και...; ετσι απλα προσθέτειςομαδες και τους αλλαζεις σειρα. Το shutdown timer (κοkκινο βελακi) ειναι ηδη στην ομάδα system

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω για ακόμη μια φορά την βοήθεια σας.. πέρυσι αγόρασα καινούργιο Pc

Από το πλαίσιο και κρασαρε ο SSD μου και θα το πάω στο πλαίσιο και αν μου τον αντικαταστήσουν θα πρέπει να ξαναπεράσω τα 8

Η ερώτηση μου έχει ως έξεις

Πως μπορώ τα 8 να τα κάνω εικονικά και αν μπορέσω να κρατήσω και αυτά που έχει τώρα μέσα να μπορέσω πάλι να τα έχω να τα βάλω σε ένα USB

Και να κάνω την εγκατάσταση...

Δεν βρήκα κάνα αξιόλογο οδηγό για να το κάνω

Ευχαριστώ! !! ! !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω για ακόμη μια φορά την βοήθεια σας.. πέρυσι αγόρασα καινούργιο Pc

Από το πλαίσιο και κρασαρε ο SSD μου και θα το πάω στο πλαίσιο και αν μου τον αντικαταστήσουν θα πρέπει να ξαναπεράσω τα 8

Η ερώτηση μου έχει ως έξεις

Πως μπορώ τα 8 να τα κάνω εικονικά και αν μπορέσω να κρατήσω και αυτά που έχει τώρα μέσα να μπορέσω πάλι να τα έχω να τα βάλω σε ένα USB

Και να κάνω την εγκατάσταση...

Δεν βρήκα κάνα αξιόλογο οδηγό για να το κάνω

Ευχαριστώ! !! ! !!

http://www.insomnia.gr/wiki/_/various/acronis-true-image-r201

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια καλησπερα!!περασα προχθες σε ενα φιλαρακι windows 8 64 bit!!σε ενα λαπτοπ της hp και η εγκατασταση εγινε κανονικα.Το μονο προβλημα που που παρουσιαστηκε ειναι στον ηχο και στα βιντεακια με φλας πλευερ περιεχομενο.Απο το πουθενα ο ηχος χανεται και τα βιντεακια παιζουνε αργα και με σπασισματα.Οταν κανω επανεκκινηση, στο λαπτοπ αυτοματος ο ηχος επανερχεται κανονικα, και τα βιντεακια παιζουν ρολοι.Τι μπορει να παιζει ρε παιδια?μηπως παιζει οτι του εβαλα 64μπιτα windows, ενω ειχει μονο 3 γιγα μνημη εσωτερικα, και παιζει καπια ασυμβατοτητα γενικως?ευχαριστω.

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν παιζω παιχνιδια συνεχεια μου βγαζει system low on memory..κατάντησε κουραστικο...το σύστημα είναι της υπογραφής...δεν ξέρω και ποιόν να βρίσω..την ati/amd ή την microsoft...???έκανα το τεστ τον windows για tin memory..εκανα install/unistall τους drivers,μετα τους beta drivers..κουράστικα...επιστροφή στα windows 7 μυρίζομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν πιστεύω να έχεις κάνει disable το pagefile? αλλά και πάλι δεν έπρεπε να τελειώνει η RAM, κάτι σου κάνει leak...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα δισκάκι που λέγεται Win8 AIO 16in1 και έχει 16 εκδόσεις x64 και x86

Εγώ θέλω να εγκαταστήσω Τα x64 pro

Μπορώ να τα βάλω από το δισκάκι ή πρόκειται για πειραγμένη έκδοση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Έχω ένα δισκάκι που λέγεται Win8 AIO 16in1 και έχει 16 εκδόσεις x64 και x86

Εγώ θέλω να εγκαταστήσω Τα x64 pro

Μπορώ να τα βάλω από το δισκάκι ή πρόκειται για πειραγμένη έκδοση;

Δεν υπαρχει επισημο AIO 16in1, με οτι μπορει να σημαινει αυτο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχει καταφερει κανεις σας να δουλεψει το mp3Gain με τα windows 8 x64?

 

http://mp3gain.sourceforge.net/index.php

 

 

εαν οχι τι εναλλακτικες υπαρχουν?

 

edit μην ασχολειστε θα βαλω τα 7 τελικα

Επεξ/σία από Redshift
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...