Προς το περιεχόμενο

Μπιλιάρδο


Skia11

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 μήνες μετά...
  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 λεπτά πριν, phanispal είπε

Όποιος δε βλέπει αυτές τις μέρες το Παγκόσμιο απλά χάνει.

Μη μου λες τετοια τωρα.:mad:

Τι γινεται για πες λιγο γιατι απο τοτε που εβγαλε το eurosport η cosmote εχω σταματησει να παρακολουθω.

Βασικα ο Ρονι πες μου τι κανει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ημιτελικοί Ronnie-Higgins 15-9 και ο χαμός γίνεται στο Mark Williams-Trump που από 1-7 και 5-12 ο Williams αυτή την ώρα πάλι με century κάνει το 15-15.

16 century o Williams στο φετινό Παγκόσμιο (ισοφάρισε το ρεκόρ του Hendry) με τρομερό snooker, τρεις απ' την τελευταία τετράδα είναι απ' την class of '92.

Επεξ/σία από phanispal
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, phanispal είπε

Ημιτελικοί Ronnie-Higgins 15-9 και ο χαμός γίνεται στο Mark Williams-Trump που από 1-7 και 5-12 ο Williams αυτή την ώρα πάλι με century κάνει το 15-15.

16 century o Williams στο φετινό Παγκόσμιο (ισοφάρισε το ρεκόρ του Hendry) με τρομερό snooker, τρεις απ' την τελευταία τετράδα είναι απ' την class of '92.

Αυτα θελω ν'ακουω και δυστυχως τα εχω χασει με την απουσια του eurosport.

Αλλη φορα να ενημερωνεις νωριτερα σε παρακαλω γιατι θα σε κανω αναφορα αγνοηση αγωγη μηνυση και ασφαλιστικα μετρα.😝😝

Μολις εβαλα να δω....ενα frame και καταλαβαινεις σε τι κατασταση ειναι ο Wlliams.

Τον θυμαμαι ακομη απο το 1ο παγκοσμιο που ειχε παρει αλλα και την προηγουμενη χρονια που το ειχε χασει απο τον Hendry.

Ας ελπισουμε να το παρει ο Ronnie ομως.😊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ 5€ έχει η μηνιαία συνδρομή στο Eurosport Player (και 25€ η ετήσια).

Παίζουν και free links αν και συνήθως με κινέζικο σχολιασμό, αλλά 5€ δεν είναι τίποτα για 17 μέρες snooker.

Ξενέρωσα που έχασε τελικά ο Williams στο decider (ένας απ' τους καλύτερους ημιτελικούς ever btw), ήθελα να δω Sullivan-Williams στον τελικό.

Ο Ronnie είναι σε καλή κατάσταση και παικτικά αλλά και mentally, αλλά απέναντι στον Trump είναι πολύ αμφίρροπο νομίζω, μην πω ότι έχει λίγες πιθανότητες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, phanispal είπε

Ρε συ 5€ έχει η μηνιαία συνδρομή στο Eurosport Player (και 25€ η ετήσια).

Παίζουν και free links αν και συνήθως με κινέζικο σχολιασμό, αλλά 5€ δεν είναι τίποτα για 17 μέρες snooker.

Eχω 5-6 συνδρομες και δεν παει αλλο.

36 λεπτά πριν, phanispal είπε

Ξενέρωσα που έχασε τελικά ο Williams στο decider (ένας απ' τους καλύτερους ημιτελικούς ever btw), ήθελα να δω Sullivan-Williams στον τελικό.

Ο Ronnie είναι σε καλή κατάσταση και παικτικά αλλά και mentally, αλλά απέναντι στον Trump είναι πολύ αμφίρροπο νομίζω, μην πω ότι έχει λίγες πιθανότητες.

Κι εγω Ronnie-Williams ηθελα να δω αλλα τελικα θα δουμε τον μαθητη απεναντι στον δασκαλο.

Απεναντι στον Τrump πιστευω κι εγω οτι ειναι αρκετα δυσκολο.Αν ειναι καλα ομως ο Ronnie και κανει το παιχνιδι του δεν θα εχει κανενα προβλημα.Ευτυχως παντως που δεν ειναι ο Selby.Μπορει και να μην το εβλεπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, phanispal είπε

Εχω βρει ηδη απο την πρωτη ωρα που ανεφερες για μπιλιαρδο.

Ευχαριστω παντως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντυπωσιάζει πάντως το γεγονός ότι αυτοί οι τρεις στα 47 τους συνεχίζουν και παίζουν σε τόσο υψηλό επίπεδο και πρωταγωνιστούν κυρίως στα πιο σημαντικά τουρνουά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, phanispal είπε

Εντυπωσιάζει πάντως το γεγονός ότι αυτοί οι τρεις στα 47 τους συνεχίζουν και παίζουν σε τόσο υψηλό επίπεδο και πρωταγωνιστούν κυρίως στα πιο σημαντικά τουρνουά.

Ναι οντως.

Οταν μου το ειπες οτι ειναι αυτοι οι τρεις στην τετραδα αυτο σκεφτηκα κι εγω.Εκει που λες οτι παει τελειωνει η μπογια του αυτοι συνεχιζουν να σε εκπλησσουν.

Κατσε να τελειωνει τωρα ο Ronnie γιατι τον εχω ικανο να χασει κι απο 16-0 αν τον πιασει η τρελα.Για ολα ειναι ικανος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ronnie ασταμάτητος χθες. Ανετα το σκορ θα μπορούσε να ειναι 13-4 ή και ακόμα 14-3. Δεν νομίζω να μπορεσει ο Trump να κάνει κάτι σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτη ωριμότητα δείχνει μέχρι τώρα, έχει αποδιοργανώσει εντελώς τον Judd με το παιχνίδι του.

Και το περιστατικό με το διαιτητή δε φαίνεται να τον επηρέασε, ο Steve Peters κάνει πολύ καλή δουλειά.

Βέβαια θα ήθελα πιο ανταγωνιστικό τον Judd, ας ελπίσουμε ότι θα δούμε κάτι καλύτερο σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, phanispal είπε

Και το περιστατικό με το διαιτητή δε φαίνεται να τον επηρέασε, ο Steve Peters κάνει πολύ καλή δουλειά.

Eκλαψα οταν τον εδωσε την στεκα και τον ειπε δοκιμασε εσυ.:lol:

3 ώρες πριν, booogieman είπε

Απιστευτη παντως η cocked hat double του ροκι.

Οντως απιστευτη.

4 ώρες πριν, vorlon68 είπε

Ο Ronnie ασταμάτητος χθες. Ανετα το σκορ θα μπορούσε να ειναι 13-4 ή και ακόμα 14-3. Δεν νομίζω να μπορεσει ο Trump να κάνει κάτι σήμερα.

Μακαρι να τον κανει καθαρισει στα γρηγορα να τελειωνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...