Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 ώρες πριν, schaliasos είπε

Και εγώ προβληματίζομαι αρκετά. Την έχω βρει 400 ευρώ φθηνότερα (340 αν υπολογίσεις και τα μεταφορικά) αλλά σίγουρα αν έχω κάποιο θέμα με την εγγυήση όπως λες τότε μάλλον είναι ρίσκο. 

400 ευρώ φθηνότερα είναι τρομερή έκπτωση!! Μου κάνει εντύπωση τέτοια διαφορά, έχεις ψάξει και άλλα sites στην Γερμανία και έχουν παρόμοιες τιμές; Ή παίζει να είναι από επιστροφή ή ελαττωματικό; Από ό,τι θυμάμαι, στο εξωτερικό οι Napoleon δεν είχαν και καμιά τρελή διαφορά από εδώ πριν 1-2 μήνες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2132

  • ilpapacha

    1963

  • sndev

    1092

  • ηνίοχος

    566

2 hours ago, duke21gr said:

Παρελαβες? αν ναι πες εντυπωσεις.

λεω σημερα να παω να τη δω απο κοντα αν την εχει κανεις.

Παρέλαβα ναι. Προς το παρόν την έχω στην αποθήκη και κάθεται μέχρι να έρθει και το ρακόρ που έχω παραγγείλει για σύνδεση σε ελληνική φιαλη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, didaskalop είπε

Παρέλαβα ναι. Προς το παρόν την έχω στην αποθήκη και κάθεται μέχρι να έρθει και το ρακόρ που έχω παραγγείλει για σύνδεση σε ελληνική φιαλη. 

:) περιμενουμε να τη δουμε στην πραξη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, gdeli said:

400 ευρώ φθηνότερα είναι τρομερή έκπτωση!! Μου κάνει εντύπωση τέτοια διαφορά, έχεις ψάξει και άλλα sites στην Γερμανία και έχουν παρόμοιες τιμές; Ή παίζει να είναι από επιστροφή ή ελαττωματικό; Από ό,τι θυμάμαι, στο εξωτερικό οι Napoleon δεν είχαν και καμιά τρελή διαφορά από εδώ πριν 1-2 μήνες. 

Γενικά την έχουν και άλλα sites σε χαμηλή τιμή (εδώ). Αυτή τη στίγμή στην Ελλάδα έχει 1,039 και στη Γερμανία 739 οπότε η διαφορά έχει πέσει στα 300 αλλά και πάλι ειναι μεγάλη. Για αυτό και εγώ αναρωτιόμουν για τις διαφορές τους. Βέβαια μετά την αναφορά του @skskre για την εγγύηση δεν νομίζω ότι θα την παρω.

14 hours ago, skskre said:

Εγώ πήρα τηλ σήμερα στην αντιπροσωπεία για να ρωτήσω για την RΧΤ365 εισαγωγή απο Γερμανία και μου είπε οτι δεν καλύπτει εγγυήσεις για αγορές απο άλλες χώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δοκιμάσει κάποιος το μάτι από την Proton gs1 σε πλαινη εστία;  έχω τη monarch 340 και θέλω να ξέρω αν κάνει διαφορά στο μάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια ερώτηση.. κάποιες φορές βγάζει ο Κωτσόβολος τη Weber Spirit II E-310 GBS στα €550.. ξέρει κανείς κάθε πότε γίνεται αυτό; Γιατι θέλω να την πάρω αλλά δεν τη βρίσκω πουθενά κάτω από €600.. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3-4 φορες το χρονο περιπου. Το ποτε θα την ξαναβγαλει μονο το ιδιο το καταστημα γνωριζει. Βαλε ειδοποιηση στο skroutz για πτωση τιμης.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαθαίνεις ακριβώς την τιμή προσφοράς που πέρασε και παίρνεις τηλέφωνο στον Κωτσοβολο. Ζητάς στην τιμή αυτή να την αγοράσεις σήμερα και μετά από μερικά ''θα ζητήσω έγκριση '..' θα δω τι μπορώ να κανω' και κάτι τέτοια χαζά σου λένε OK και γίνεται δική σου. Έτσι την αγόρασα κι εγώ 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, geor92 είπε

Να κάνω μια ερώτηση.. κάποιες φορές βγάζει ο Κωτσόβολος τη Weber Spirit II E-310 GBS στα €550.. ξέρει κανείς κάθε πότε γίνεται αυτό; Γιατι θέλω να την πάρω αλλά δεν τη βρίσκω πουθενά κάτω από €600.. Ευχαριστώ!

Έχει αυξήσει την τιμή της ψησταριάς εντομεταξυ ο Κωτσοβολος... Την είχε 690 και την έβγαζε προσφορά 550.... Τώρα την έχει 750 αν θυμάμαι καλά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, geor92 είπε

Να κάνω μια ερώτηση.. κάποιες φορές βγάζει ο Κωτσόβολος τη Weber Spirit II E-310 GBS στα €550.. ξέρει κανείς κάθε πότε γίνεται αυτό; Γιατι θέλω να την πάρω αλλά δεν τη βρίσκω πουθενά κάτω από €600.. Ευχαριστώ!

Καλημερα ,

και εγω ακριβως σε αυτη την κατασταση βρισκομαι ....Θα παω σε καταστημα να δοκιμασω αν την αφησουν σε τιμη περιπου ΒF.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μειναμε χωρις ψησταριααααα...

 Την Κυριακη αναψα την ψησταρια μου για να ψησω και μετα απο περιπου 10 λεπτα που ειχα κλειστο καπακι να ζεστανει, βγαινω εξω και ειχε λαμπαδιασει. 0-02-0a-ffc49792664b13ed17da678b65033ecddb2fae8fdb283d6d7e8e5bc951f38ab4_d14d6a66.jpg.a69b2150a904f06a1b1982d27936aa84.jpg

Δεν ξερω τι εγινε. Ηταν καθαρη η ψησταρια και γενικα την προσεχα πολυ.

Εστειλα email στην αντιπροσωπεια και ακομα δεν εχουν επικοινωνησει μαζι μου.

Μεγαλη στεναχωρια ειδικα γιατι δεν μπορω να καταλαβω αν εκανα κατι λαθος η αν φταιει η ψησταρια και πως μπορω να το αποδειξω. Την εχω μισο χρονο περιπου. :(

0-02-0a-f0b2ac51e462d7d3576f1bd6917256c66c073b52e2051a5b926101cf653f025c_5d31b1a7.jpg

0-02-0a-589470831c90611f0b35aa26358c1de4d68daa52a329a97259a51fd4d9068205_95f15204.jpg

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συσωρευμένο λίπος στο ταψακι? Κάποιο κομμάτι λίπος ξεχασμένο κατω απο τη σχαρα? Δεν γινεται να υπαρξει τοσο μεγαλη αναφλεξη χωρις λογο, εκτος αν εχει προβλημα καποιος καυστηρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...