Προς το περιεχόμενο

Μειωση βασικου μισθου


zazik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 239
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μην φοβου, στα ιδια ειμαστε. 26.7 την ημερα ειναι. 30 ειναι "χοντρικα" για να μην λες οτι σε πιασανε κοτσο.

 

Μεροκαματο; 26,7 τι ειναι τουτο το 7; Μηπως λετε για μισθους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η φάση είναι οτι δεν εργάζομαι κάθε μερα μια 300αρα το μήνα max 25 ετών βόδι (για μενα λεω)

Τι να πω ρε μάγκες για ατομική είμαστε οχι για κλάματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η φάση είναι οτι δεν εργάζομαι κάθε μερα μια 300αρα το μήνα max 25 ετών βόδι (για μενα λεω)

Τι να πω ρε μάγκες για ατομική είμαστε οχι για κλάματα..

 

Μαλιστα... Αν απολυθω, την ασημαγ whistling.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεροκαματο; 26,7 τι ειναι τουτο το 7; Μηπως λετε για μισθους;

 

Με βαση τα φραγκα που πληρωνει το μηνα βγαινει τοσο την ημερα. Μαλακιες τουμπανα δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βαση τα φραγκα που πληρωνει το μηνα βγαινει τοσο την ημερα. Μαλακιες τουμπανα δηλαδη.

 

30 λεω για το κλασικο μαυρο μερο/νυχτοκαματο. το καλσικο 8 10ωρο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωωωω τι είπε ο τύπος....

Το λέω συνέχεια μπας και το πιστέψω.

 

Μια που κλέμε τη μοίρα μας.

Μου ήρθε χαρτί από την εμπορική για μια πιστωτική που έχω και λέει πως μπορώ να κάνω οποιαδήποτε πληρωμή στη ΔΟΥ μου και να έχω επιστροφή σε μετρητά από τη κάρτα 3% και εως το ποσό των 50ευρώ.

Περνάω από τη τράπεζα και ρωτάω ένα φίλο που δουλεύει μέσα και μου λέει ότι οι ΔΟΥ έχουν μηχάνημα για πιστωτικές.

Πήγα σήμερα και πλήρωσα με πιστωτική. Δε μαμιέται 3%. Από το τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ψοφήσουν ολονών σας οι κατσίκες...............

 

σε κανέναν δεν αρέσει να προκόβει ο διπλανός του, αντίθετα χαίρεται με τη δυστυχία του.

 

έτσι καταλήξαμε εδώ και έρχονται τα χειρότερα.

 

τα μεγαλύτερα λαμόγια είναι οι παινεμένοι ιδιώτες που διαπλέκονται με την εξουσία.

 

dimosioiypalliloifromhell.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ψοφήσουν ολονών σας οι κατσίκες...............

 

σε κανέναν δεν αρέσει να προκόβει ο διπλανός του, αντίθετα χαίρεται με τη δυστυχία του.

 

έτσι καταλήξαμε εδώ και έρχονται τα χειρότερα.

 

τα μεγαλύτερα λαμόγια είναι οι παινεμένοι ιδιώτες που διαπλέκονται με την εξουσία.

 

 

 

Οταν θα καταλαβεις οτι οι πιο πολλοι που βριζουν τους ΔΥ δεν ειναι οι ιδιοκτητες ιδιωτες (επιχειρηματιες εμποροι κλπ), αλλα οι υπαλληλοι τους που πληρωνονται με 3,60 τοτε πες μου ποια ειναι τα λαμογια.

Οταν μιλατε για ιδιωτες παντα πιανετε τους επιχειρηματιες, και τους υπαλληλους τους ξεχνατε επιλεκτικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν θα καταλαβεις οτι οι πιο πολλοι που βριζουν τους ΔΥ δεν ειναι οι ιδιοκτητες ιδιωτες (επιχειρηματιες εμποροι κλπ), αλλα οι υπαλληλοι τους που πληρωνονται με 3,60 τοτε πες μου ποια ειναι τα λαμογια.

Οταν μιλατε για ιδιωτες παντα πιανετε τους επιχειρηματιες, και τους υπαλληλους τους ξεχνατε επιλεκτικα.

 

 

οι ιυ βρίζουν τους δυ γιατί:

 

1. θέλανε να είναι στη θέση τους αλλά δεν τους έκατσε (το ξέρω γιατί δε γεννήθηκα δυ στα 30 μου προέκυψε)

2. γιατί έτσι τους λένε τα ελεγχόμενα μμε ώστε να περάσουν οι περικοπές των μισθών με ζητωκραυγές.

3. δεν θέλουν να αποδεχθούν την ευθύνη που έχουν και αυτοί για την όλη κατάσταση και ψάχνουν αλλού για να καταλογίσουν ευθύνες.

4. οι πολιτικοί δε φταίνε επίσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ιυ βρίζουν τους δυ γιατί:

 

1. θέλανε να είναι στη θέση τους αλλά δεν τους έκατσε (το ξέρω γιατί δε γεννήθηκα δυ στα 30 μου προέκυψε)

2. γιατί έτσι τους λένε τα ελεγχόμενα μμε ώστε να περάσουν οι περικοπές των μισθών με ζητωκραυγές.

3. δεν θέλουν να αποδεχθούν την ευθύνη που έχουν και αυτοί για την όλη κατάσταση και ψάχνουν αλλού για να καταλογίσουν ευθύνες.

4. οι πολιτικοί δε φταίνε επίσης

 

Πώς μπήκες στη θέση; Στις εκλογές ποιον θα ψηφίσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...