Προς το περιεχόμενο

Carrefour tablet CT1002 και CT704


alexpen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 309
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό το ταμπλετάκι είναι προσφορά του carrefour για κάποιο περιορισμένο διάστημα ή θα πωλείται για αρκετό καιρό?

νομιζω εως 8/11 ελεγε στο φυλλαδιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφτιαξα ενα θεμα για το CT1002.

μετονομαστε το αρχειο σε update.zip και φλασαρετε.

ελπιζω να μην κανει καμια ζημια, σε εμενα δουλευει μια χαρα.

Περιμενω εντυπωσεις

http://www.multiupload.com/LDOICNX3BR

 

εφτιαξα ενα θεμα για το CT1002.<br>μετονομαστε το αρχειο σε update.zip και φλασαρετε.<br>ελπιζω να μην κανει καμια ζημια, σε εμενα δουλευει μια χαρα.<br>Περιμενω εντυπωσεις<br><a href="http://www.multiupload.com/LDOICNX3BR" target="_blank" style="color:#1E6590; font-weight:bold; text-decoration:none;">http://www.multiupload.com/LDOICNX3BR</a><br>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά σήμερα πήρα το tablet κ έβαλα την rom που εχεται εδώ στο forum.κατέβασμα το Tom the talking cat κ κάποιες εφαρμογές για record voice κ δεν ανταποκρίνεται το μικρόφωνο σαν να μην υπάρχει.καμία βοήθεια;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά σήμερα πήρα το tablet κ έβαλα την rom που εχεται εδώ στο forum.κατέβασμα το Tom the talking cat κ κάποιες εφαρμογές για record voice κ δεν ανταποκρίνεται το μικρόφωνο σαν να μην υπάρχει.καμία βοήθεια;;

Απλά δεν έχει ευαίσθητο μικρόφωνο. Αμά σ ακούσει όλη η γειτωνιά θα ικανοποιηθείς με την απόδοση του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφτιαξα ενα θεμα για το CT1002.

μετονομαστε το αρχειο σε update.zip και φλασαρετε.

ελπιζω να μην κανει καμια ζημια, σε εμενα δουλευει μια χαρα.

Περιμενω εντυπωσεις

το δοκιμασα και ειναι πολυ καλο.το μονο που δεν μου αρεσε ειναι τα εικονιδια για τον ηχο,αν βρεις καλυτερα θα ειναι τελειο το θεμα.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμενα δεν μου πολυ αρεσουν ,....

θα τα αλλαξω.

τρεχει απροβληματιστα?

Ναι μεχρι στιγμης ολα οκ!αν θες να παρεις μια ιδεα απο αλλα θεματα ψαξε στο xda εχει πολυ πραγμα.αν κανεις port καποιο θεμα που να μοιαζει με gingerbread θα ειναι super το tablet :)

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις υποψην σου κανενα καλο?

 

Εχω το galaxy3 και εδω εχει το θεμα που χρησιμοποιω. forum.xda-developers.com/showthread.php?t=952974

Ο developer ειναι Ελληνας,πιστευω μπορεινα σε βοηθησει και να σου δωσει περισσοτερες πληροφοριες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω προβλημα βοηθεια!πηγα να περασω το update στο τελευταιο Post του papazaf για να βαλω το αρχικο θεμα και κολλησε στο logo touchtablet.στη συνεχεια μπηκα σε recovery και περασα παλι το θεμα το μπλε το τροποποιημενο του papazaf.παλι τιποτα.παω μεσω recovery να φλασαρω ρομ και μου λεει και για την official και για την πειραγμενη οτι χρειαζεται sign το Update.zip !

 

edit: ξεχασα να κανω τη διαδικασια του alexpen.δοκιμαζω τωρα και σας λεω...

 

τελικα ολα οκ,εβαλα τα αρχεια στην sd το ανοιξα και εκανε το update...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...