Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε; (2)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

σπατε μπαλλες. Αν θελετε review, μπειτε στα καταλληλα site και σταματηστε να σπαμμαρετε το τοπικ με το "muh feelings and world views".

Και πριν κλεισουμε, ετσι και ξαναδω ολοκληρη σελιδα με comments για πες μας και αλλα και δεν ξερεις τι ειδες, θα πεσει report σε ολους.

 

Αυτα. Ταπαμε

 

Aπ οτι καταλαβα σ αρεσει η νοουτοπια του τυπου να γραφπυμε το ονομα μιας ταινιας και απο κατω σχολια του τυπου "μπεεεε","σιγα τα ουα","μλκ η ταινια","μου ρθε να ξερασω" και ακομα πολλα αλλα τετοια σχολια που ειδα.δεν σ αρεσε ενα ποστ με εικονες και διπλα μια περιγραφη,δηλαδη αν ελεγα οτι η περιγραφη ηταν δικια μου δεν υπηρξε προβλημα ε?μιλαμε για το θεατρο του παραλογου,αλλα δεν πειραζει,εχουμε οτι μας αξιζει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Aπ οτι καταλαβα σ αρεσει η νοουτοπια του τυπου να γραφπυμε το ονομα μιας ταινιας και απο κατω σχολια του τυπου "μπεεεε","σιγα τα ουα","μλκ η ταινια","μου ρθε να ξερασω" και ακομα πολλα αλλα τετοια σχολια που ειδα.δεν σ αρεσε ενα ποστ με εικονες και διπλα μια περιγραφη,δηλαδη αν ελεγα οτι η περιγραφη ηταν δικια μου δεν υπηρξε προβλημα ε?μιλαμε για το θεατρο του παραλογου,αλλα δεν πειραζει,εχουμε οτι μας αξιζει

Το οτι κατάλαβες δεν σημαίνει οτι αυτο είπα.

Και ναι, πιάσαμε την Τρίτη σελίδα χωρις να εχει δει κάποιος μια ταινία.

 

Live your myth in Greece.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφε που ησουν ? η απουσια σου ειναι αισθητη .

 

 

νομιζα πως ψοφησες :(

Έχει μουντιάλ αυτή τη περίοδο, δε βλέπω ταινίες. Επιβλέπω όμως τα πάντα οπότε κάποιοι καλό είναι να μην επαναπαύονται.

 

Α ναι είδα το Grand Budapest Hotel. Καλό ήταν αν και το περιμένα λίγο καλύτερο. Το Moonrise Kingdom μου άρεσε περισσότερο.

 

7,4/10

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχολειστε με τον Viper2005? Μη χειροτερα. Ο τυπος ειναι πιο βαρετος και απο τον πρωθυπουργο οταν μιλαει. Τα ειπαμε για αυτον και για τον τροπο που γραφει και μας κουραζει αλλα κανεις απο την διαχειρηση δεν συγκινηθηκε να κανει κατι. Ας γραφετε ολοι κριτικες με μια λεξη, να γουσταρουμε. Αυτο μας αξιζει αλλωστε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σπατε μπαλλες. Αν θελετε review, μπειτε στα καταλληλα site και σταματηστε να σπαμμαρετε το τοπικ με το "muh feelings and world views".

Και πριν κλεισουμε, ετσι και ξαναδω ολοκληρη σελιδα με comments για πες μας και αλλα και δεν ξερεις τι ειδες, θα πεσει report σε ολους.

 

Αυτα. Ταπαμε 

 

#μπα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχολειστε με τον Viper2005? Μη χειροτερα. Ο τυπος ειναι πιο βαρετος και απο τον πρωθυπουργο οταν μιλαει. Τα ειπαμε για αυτον και για τον τροπο που γραφει και μας κουραζει αλλα κανεις απο την διαχειρηση δεν συγκινηθηκε να κανει κατι. Ας γραφετε ολοι κριτικες με μια λεξη, να γουσταρουμε. Αυτο μας αξιζει αλλωστε.

 

 

Παρακολουθείς τους πολιτικούς; well that makes a lot of sense.

 

 

 

#μπα.

Σεβαστό μικρά μου analytical geeks

 

In other news

 

 

Under the skin

 

Είχα κάποια καλα scenes αλλα όλη η ταινία προκαλεί νύστα και την ευχαριστώ για αυτο.

Σε περίπτωση που δεν το καταλάβατε και πρεπει να το spell it out, ήταν λιγο καλύτερη απο την χειρότερη ταινία της χρονιάς (enemy 2013).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Under the skin

 

Είχα κάποια καλα scenes αλλα όλη η ταινία προκαλεί νύστα και την ευχαριστώ για αυτο.

Σε περίπτωση που δεν το καταλάβατε και πρεπει να το spell it out, ήταν λιγο καλύτερη απο την χειρότερη ταινία της χρονιάς (enemy 2013).

ακόμα χειρότερη. αποβλακωτική,αποπροσανατολιστική και ανυπόφορη. καμία μα καμία έμπνευση.ακόμα και η μουσική συνέβαλε στο να τη θάψει ακόμα περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 χειρότερη ταινία της χρονιάς (enemy 2013).

 

Δεν είμαι υπέρ του να συνοδεύει κανείς υποχρεωτικά τα σχόλιά του με την φράση "κατά την άποψη μου" γιατί συνήθως εννοείται, αλλά για τέτοιες χοντράδες please γράφε το, για έμφαση. Δε φταίει η ταινία που βροντούσε σε λάθος πόρτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...