Προς το περιεχόμενο

Ποιά κάρτα γραφικών είναι καλύτερη;


Narayan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι διαφορες μεταξύ 6800 ultra pci Vs 7600GT pci-e ειναι μεγαλες ?

Γιατι καποιος με ρωταει αν αξιζει να κανει την αναβάθμιση και προσωπικα δεν θελω να τον καψω με την απαντηση μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω να μπούν οι 7900GS, Χ1900GT στις value for money. Και τις δυο τις βρίσκεις κάτω απο 200? και σκοτώνουν

 

Οπα οπα που βρηκες x1900gt κατω απο 200ε????????

Μηπως εννοεις τις 7600GS και x1800gt?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/search.php?sp_keyword=x1900gt&sp_catcode=SKROUTZ

 

Στα 205€ είναι η φτηνότερη τώρα. Είχε χτες το e-shop στα 199€ και το Πλαίσιο μια προσφορά στα 169€. Προλαβα και τσίμπησα τη δεύτερη

 

 

7900GS βλέπω επίσης έχει 178€+12€(μεταφορικά) απο Pixmania

 

Όχι κι άσχημες καρτούλες για ~200€...

Χαλαρά θα αντικαταστήσουν τις 6800GS, 7600GT όσο αφορά το τι παίρνεις για αυτά που δίνεις στη μεσαία κατηγορία. Και οι δύο βρισκονται αν όχι στα ιδια σχεδόν στα ίδια επίπεδα με τις 7900GT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα πήρα μία 7900GS 220 ευρώ. Υπήρχε και φθηνότερη της XFX στα 195 ευρώ, αλλά προτίμησα την MSI.

Προτιμούσα μία 1900GT, αλλά είναι κάπως δυσεύρετες μου φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/search.php?sp_keyword=x1900gt&sp_catcode=SKROUTZ

 

Στα 205? είναι η φτηνότερη τώρα. Είχε χτες το e-shop στα 199? και το Πλαίσιο μια προσφορά στα 169?. Προλαβα και τσίμπησα τη δεύτερη

 

 

7900GS βλέπω επίσης έχει 178?+12?(μεταφορικά) απο Pixmania

 

Όχι κι άσχημες καρτούλες για ~200?...

Χαλαρά θα αντικαταστήσουν τις 6800GS, 7600GT όσο αφορά το τι παίρνεις για αυτά που δίνεις στη μεσαία κατηγορία. Και οι δύο βρισκονται αν όχι στα ιδια σχεδόν στα ίδια επίπεδα με τις 7900GT

 

Ξερω εχω κρατημενη μια gecube στο πλαισιο, αυριο θα παω να την παρω και απο τι ξερω ειναι η τελευταια, 169ε ειναι πολυ λιγα για τετοια καρτα, αν και ειναι λογικο μεχρι τις γιορτες να γινει η στανταρ τιμη της, αλλα γιατι να μην την εχεις απο τωρα? Ειναι εποχη που βγαινουν και καινουρια games.

 

Πως την ειδες την gecube καλη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερω εχω κρατημενη μια gecube στο πλαισιο, αυριο θα παω να την παρω και απο τι ξερω ειναι η τελευταια, 169ε ειναι πολυ λιγα για τετοια καρτα, αν και ειναι λογικο μεχρι τις γιορτες να γινει η στανταρ τιμη της, αλλα γιατι να μην την εχεις απο τωρα? Ειναι εποχη που βγαινουν και καινουρια games.

 

Πως την ειδες την gecube καλη?

Δεν ήρθε ακόμα...:(

 

Απο τα συγκριτικα καλή φαίνεται. Αν σκεφτείς οτι σε αυτα τα λεφτά ειδικά είναι η φτηνότερη 7600GT είναι και πολύ jet η κάρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήρθε ακόμα...:(

 

Απο τα συγκριτικα καλή φαίνεται. Αν σκεφτείς οτι σε αυτα τα λεφτά ειδικά είναι η φτηνότερη 7600GT είναι και πολύ jet η κάρτα

 

Σήμερα πήγα να την παραλάβω απο το Πλαίσιο που την είχα κάνει κράτηση. Είχα ενα διάλογο εκεί με τον υπευθυνο:

 

Πλ: -Το ξέρεις οτι σε αυτά τα λεφτα εχει έρθει καλύτερη κάρτα;

Εγ: -Για να δώ...

[Μου δείχνει μια Χ1650PRO]

Πλ:-Ειναι πιο καινούρια και η μνήμη της τρέχει πιο γρήγορα

Εγ:-Ευχαριστώ αλλα λέω να συμβιβαστώ με την αργή

 

Τι καλός άνθρωπος...:-D

 

Την έβαλα πάνω, μια χαρά πάει. Πρέπει να ναι περίπου 3 φορές πιο γρήγορη απο την X1600XT που είχα για λίγο καιρό τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...