Προς το περιεχόμενο

Ποιά κάρτα γραφικών είναι καλύτερη;


Narayan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αξίζει. Δε ξέρω πότε θα βγει η αντίστοιχη από τη σειρά 8 αλλά όταν βγει περίμενε να κάνει 200+?

 

Μέχρι και $250 MSRP. Μάρτιος 2007.

 

ego paidia blepo pantos os kali apodosi timis tin 7600GT 256MB. stoixizei 120 euro

 

Ailouros aksizei na tin agorasei kapoios tora i na perimenei tin 8600?

 

΄Οποιος χρειάζεται αναβάθμιση πραγματικά δεν περιμένει. Mε μόλις 60? παραπάνω παίρνεις 7900GT/X1900GT.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δώστε μου μια βοήθεια γιατί επείγει.Έχω την 7800 GT σε ΜSI.Θέλω να την πουλήσω να πάρω την 8800 GT. Την έχω ένα εξάμηνο μονάχα.Είναι καλά γύρω στα 160 Ευρώ ή είναι λίγα???? Όσο μπορείτε πιο γρήγορα γιατί επείγει.

 

Παιδιά δώστε μου μια βοήθεια γιατί επείγει.Έχω την 7800 GT σε ΜSI.Θέλω να την πουλήσω να πάρω την 8800 GT. Την έχω ένα εξάμηνο μονάχα.Είναι καλά γύρω στα 160 Ευρώ ή είναι λίγα???? Όσο μπορείτε πιο γρήγορα γιατί επείγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δώστε μου μια βοήθεια γιατί επείγει.Έχω την 7800 GT σε ΜSI.Θέλω να την πουλήσω να πάρω την 8800 GT. Την έχω ένα εξάμηνο μονάχα.Είναι καλά γύρω στα 160 Ευρώ ή είναι λίγα???? Όσο μπορείτε πιο γρήγορα γιατί επείγει.

 

ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ POST ΣΕ 20 THREAD, ΟΥΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ POSTΑΡΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα σε ολους

Ειμαι ο Γιωργος και ειμαι νεο μελος και φυσικα ψιλοασχετος!

Εχω ενα συστηματακι λιγο παλιο: p4 2.6 - 1gb ram και μια καρτα γραφικων για κλαματα.

Επειδη χρειαζομαι μια καρτα AGP και επειδη βρηκα μια CREATIVE ATI RADEON 9600 DDR 256 MB AGP 8X DVI\VIDEO OUΤ , μπορειτε να με βοηθησετε με το να μου πειτε αν ειναι καλη?

Δεν τη θελω για παιχνιδια αλλα κυριως για να βλεπω videos στο pc .

Η motherboard που εχω ειναι αυτη :Motherboard, 845PE, S478, P4 Celeron, ATX, 2G DDR333, 3ISA, 4PCI, Audio

Επισης θα μου ηταν πολυτιμη η βοηθεια σας να μου προτεινατε καποια αλλη καρτα γραφικων σε περιπτωση που αυτη που εχω βρει ,δεν μου κανει.

Ευχαριστω για την βοηθεια ! :-)

Γιωργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους

Ειμαι ο Γιωργος και ειμαι νεο μελος και φυσικα ψιλοασχετος!

Εχω ενα συστηματακι λιγο παλιο: p4 2.6 - 1gb ram και μια καρτα γραφικων για κλαματα.

Επειδη χρειαζομαι μια καρτα AGP και επειδη βρηκα μια CREATIVE ATI RADEON 9600 DDR 256 MB AGP 8X DVI\VIDEO OUΤ , μπορειτε να με βοηθησετε με το να μου πειτε αν ειναι καλη?

Δεν τη θελω για παιχνιδια αλλα κυριως για να βλεπω videos στο pc .

Η motherboard που εχω ειναι αυτη :Motherboard, 845PE, S478, P4 Celeron, ATX, 2G DDR333, 3ISA, 4PCI, Audio

Επισης θα μου ηταν πολυτιμη η βοηθεια σας να μου προτεινατε καποια αλλη καρτα γραφικων σε περιπτωση που αυτη που εχω βρει ,δεν μου κανει.

Ευχαριστω για την βοηθεια ! :-)

Γιωργος

 

φίλε Γιώργο χρόνια πολλά και καλώς ήρθες στον κόσμο μας!!

για τις απαιτήσεις σου, δεν υπάρχει πλέον κάρτα γραφικών που να μην τις καλύπτει.Από την φθηνότερη μεχρι και την ακριβότερη δεν θα δεις καμία διαφορά να αξιολογεί θετικά τις δυνατότερες κάρτες. Εγώ θα σου πρότεινα μια καινουρια κάρτα, πχ αυτή εδώ που κοστίζει ελάχιστα και θα έχει και εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά Χρόνια Πολλά :)

 

Επειδή δεν θα μπορέσω να ανανεώσω την λίστα για πολύ καιρό, λόγω έλειψης σύνδεσης στο net, αποφάσισα να την κάνω upload για όποιον έχει όρεξη να ασχοληθεί μέχρι να έχω πάλι τον χρόνο και τις δυνατότητες για μία μεγάλη ανανέωση.

 

Το λίνκ είναι αυτό:

 

>http://www.uploading.com/files/SNXE71FF/GPU.doc.html

 

Απλά προσθέτετε τις κάρτες και copy-paste στο New Post.

 

Καλή Χρονιά σε όλους και εις το επανειδήν! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε Γιώργο χρόνια πολλά και καλώς ήρθες στον κόσμο μας!!

για τις απαιτήσεις σου, δεν υπάρχει πλέον κάρτα γραφικών που να μην τις καλύπτει.Από την φθηνότερη μεχρι και την ακριβότερη δεν θα δεις καμία διαφορά να αξιολογεί θετικά τις δυνατότερες κάρτες. Εγώ θα σου πρότεινα μια καινουρια κάρτα, πχ αυτή εδώ που κοστίζει ελάχιστα και θα έχει και εγγύηση.

 

 

gredits στον gregdais :wink:

σοφη επιλογη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρονια πολλα σε ολους! Δεν ξερω αν βρισκομαι στο σωστο forum αλλα το προβλημα μου ειναι σχετικο. Αγοραζω παιχνιδια μεσω διαδικτυου και ενω παντα τρεχουν κανονικα, το τελευταιο παιχνιδι που αγορασα μολις το ανοιγω μου βγαζει το εξης μηνυμα: "macromedia projector has encountered a problem and needs to close" και οχι μονο με πεταει απο το παιχνιδι αλλα μου εξαφανιζει και το taskbar με αποτελεσμα να πρεπει να κανω επανεκκινηση καθε φορα. Ευχαριστω οποιον βοηθησει. ΥΓ: εχω εγκατεστημενα το Macromedia Flash Player kai to Direct X.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρονια πολλα σε ολους! Δεν ξερω αν βρισκομαι στο σωστο forum αλλα το προβλημα μου ειναι σχετικο. Αγοραζω παιχνιδια μεσω διαδικτυου και ενω παντα τρεχουν κανονικα, το τελευταιο παιχνιδι που αγορασα μολις το ανοιγω μου βγαζει το εξης μηνυμα: "macromedia projector has encountered a problem and needs to close" και οχι μονο με πεταει απο το παιχνιδι αλλα μου εξαφανιζει και το taskbar με αποτελεσμα να πρεπει να κανω επανεκκινηση καθε φορα. Ευχαριστω οποιον βοηθησει. ΥΓ: εχω εγκατεστημενα το Macromedia Flash Player kai to Direct X.

 

για δες εδώ:

 

http://forums.cnet.com/5208-7813_102-0.html?forumID=31&threadID=90795&messageID=1043385

 

I have this problem using other games. I finally got a smart Tech support person and this solved the problem.... I hop it does yours also...

 

According to the discussion over the phone for the error message Macromedia has encountered an error, I have found some solution, kidly try them out and mail me back with suggesions.

- Click - Start, Programs, Accessories, Program Compatibility Wizard.

- Follow the prompts to set up the compatibility mode.

- Use Windows 98 compatibility, and disable visual themes.

 

- The program should now work properly in Windows XP.

Also try 16 bit compatibility wized under display properties.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...