Προς το περιεχόμενο

Ποιά κάρτα γραφικών είναι καλύτερη;


Narayan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά ένας φίλος μου πούλησε μια MSI RX1950 Pro 256mb gddr3 AGP για 140? οπότε είμαι ευχαριστημένος!! Βέβαια αν ισχύει οτι μπορούν να μου "κόψουν πιστωτικό" θα πάρω αυτήν την επιλογή αλλιώς πούλημα την 7600 GS κανά 80αρι Ευρώ!! (Οποιος ενδιαφέρεται πμ me)

Απο αύριο θα πάω για κράξιμο στο E-shop!!

 

giorgis1987 Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος με την MSI RX1950 Pro 256mb gddr3 AGP μου!!

Τώρα εσύ δεν ξέρω τι PC έχεις και αν έχεις AGP ή PCI αλλά πάντως BIOSHOCK

παίζει FULL (ΧΩΡΙΣ DirectX 10) και Colin McRae Dirt δυσκολεύεται λίγο αλλά

ίσως φταίει και ο επεξεργαστής μου! Το PC μου: P4 HT 2.4Ghz O/c στα 2.9Ghz

/1.5GB Ram με Dual Channel :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά για βοηθείστε λίγο.

Αυτές οι NVIDIA GeForce 8500 GT τι λένε; Δε μιλάω για βαρυά παιχνίδια σε καμία περίπτωση.

Σε τι κατηγορία συγκριτικά με όλες τις άλλες είναι; Κοίταξα τη λίστα στην 1η σελίδα αλλά δεν τις είδα πουθενά.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ειμαι καινουργιος στο Insomnia και 8α ήθελα να μου προτείνατε καποια καρτα γραφικων γυρο στα 100ε..:cry:..ξερω ειναι λιγα τα λεφτα αλλα δεν διαθετω περισσοτερα...:cry:....Και τώρα εχω μια ATI RADEON X700....:fear:....Σας παρακαλω βοηθήστε....PCI Express και αμα γίναιτε απο το eshop...Ευχαριστω!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[B]Παιδία μια μικρή βοήθεια. Έχω μια ASUS με Ati 9600 SE και πρόσφατα έπεσε στα χέρια μου μια MSI με G2Ti pro. Ποια είναι καλύτερη; Έχουν μεγάλη διαφορά; [/b]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ειμαι καινουργιος στο Insomnia και 8α ήθελα να μου προτείνατε καποια καρτα γραφικων γυρο στα 100ε..:cry:..ξερω ειναι λιγα τα λεφτα αλλα δεν διαθετω περισσοτερα...:cry:....Και τώρα εχω μια ATI RADEON X700....:fear:....Σας παρακαλω βοηθήστε....PCI Express και αμα γίναιτε απο το eshop...Ευχαριστω!!!!

 

Για <100Ε μάλλον πας για Radeon HD 2600 XT chipset.

Δηλαδή κάπου εδώ: http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.510612

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδία μια μικρή βοήθεια. Έχω μια ASUS με Ati 9600 SE και πρόσφατα έπεσε στα χέρια μου μια MSI με G2Ti pro. Ποια είναι καλύτερη; Έχουν μεγάλη διαφορά;

 

H 9600SE είναι καλύτερη. Αν θες δες το link που έχω δώσει 2-3 ποστ παραπάνω να συγκρίνεις. Πάντως και οι 2 είναι πολύ περιορισμένων δυνατοτήτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτάω γιατί στη πρώτη σελίδα στο συγκριτικό του Narayan την g2ti την έχει για καλύτερη και παραξενεύτηκα ενώ στο link σου είναι σίγουρα χειρότερη. Ευχαριστώ για την βοήθεια matrox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως αγορασα την 8800GT της Gigabyte... 220? και είμαι υπερευχαριστημένος... πριν είχα την x1950pro της Asus (την πουλάω παρεπιπτόντως ) επισης ήμουν ευχαριστημένος :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...