Προς το περιεχόμενο

Ρεκόρ πωλήσεων για το Call of Duty: Modern Warfare 3 σε 24 μόλις ώρες


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ανυπομονώ και εγώ να το παίξω (λιώνω το uncharted τωρα). γενικά αυτά τα παιχνιδια τόσο διαρκούν (2-3 μέρες) αφού για να φτιάξεις κάτι μεγάλο (π.χ metal gear) θελει παρα πολύ δουλειά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το bf3 έχει μακράν πολυ καλυτερα γραφικα απο το cod mw3..Ουτε συζητηση για αυτο.

 

τι να το κανω το παλτό στην έρημο ?

καλο το BF3, αλλα δεν ειναι τοσο game οσο το cod mw3.

το θεμα ειναι οτι το ενα απλα το παιζεις και το αλλο το ζεις. το cod σε αγχώνει πραγματικα, και αυτο μου αρεσει πολυ σε ενα παιχνιδι!!! να σε εχει συνεχεια στην τσιτα!!!!!!!!! να καθεσε και να λαχανιαζεις!!!!! αυτα ειναι!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και γω τη γνώμη μου κ την εμπειρία μου. Σε θέμα γραφικών, στο BF3 έχουν προσέξει κάποιες λεπτομέρειες παραπάνω από το MW3. Η αλήθεια να λέγετε, έχει "κάπως" καλύτερα γραφικά, άλλα μέχρι εκεί, όχι και τόσο σπουδαία διαφορά. Τα παίζω και τα 2 σε φουλ γραφικά σε 1680 Χ 1050 και το MW3 είναι αρκετά πιο ελαφρύ και σε γραφικά και σε ταχύτητα γενικά. Αν τα συγκρίνουμε σαν παιχνίδια το MW3 είναι λίγο μεγαλύτερο σε διάρκεια και σε πίστες, ενώ το BF3 μου φάνηκε κάπως μικρο. Αλλά την δράση, την κίνηση και την αγωνία που συναντάμε στο MW3 δεν συγκρίνεται...!!!! Σ'αυτο το επίπεδο είναι άπιαστο το MW3!!!! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, επειδή τερμάτισα και τα 2 παιχνίδια μέσα στη βδομάδα που μας πέρασε...

Το Battlefield 3 δε με εντυπωσίασε... Καλό μεν, όχι όμως εντυπωσιακό... Και επίσης, ήταν αρκετά μικρό.

Το Modern Warfare 3 από την άλλη, είναι στο ίδιο επίπεδο όσο αφορά τα γραφικά, αλλά το του είναι σαφώς καλύτερο από αυτό του BF3... Επίσης, είναι σχεδόν το διπλάσιο σε πίστες από το BF3 (ή τουλάχιστον έτσι μου φάνηκε εμένα).

Εγώ και τα 2 τα έπαιξα σε τσίτα γραφικά (1680x1050) και δεν κολλούσαν (με μια GTX280 και i7 920 @ 3.8GHz), οπότε δε μπορώ να βγάλω συμπέρασμα για το ποιο είναι πιο βαρύ...

Αν βαθμολογούσα τα δύο αυτά games, θα έβαζα στο BF3 7.5 και στο MW3 9.5 .

 

εσυ βαθμολογεις το game απο το campaign το θεμα ειναι στο multiplayer

προσωπικα εχω το BF3 περιπου 20 μερες και ειναι πολυ καλο στο multi

το campaign δεν το εχω τρεξει καν

σε λιγο καιρο θα εχω και το MW3 θα μπορω να εχω μια σφαιρικη αποψη

αν και νομιζω πως το BF3 θα ειναι καλυτερο και ποιο πληρες game

λογο οτι υπαρχουν 4 διαφορετικες ειδικοτητες που οσο παιζεις

ξεκλειδονεις πολλα πραγματα

παιρνεις οχηματα tanks,αεροπλανα,ελικοπτερα,zodiac κλπ κλπ

και παρα πολλα αλλα που δεν εχει το MW3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αληθεια ειναι οτι παιζω και τα δυο και μου αρεσαν το ιδιο, αλλα κατα την αποψη μου το Battlefield "χανει"(λιγο) στο gameplay σε σχεση με το call of duty

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και θανατικός του cod αρκετά χρόνια, πιστεύω οτι το BF3 ειναι ανώτερο σε γραφικά, όμως η αίσθηση

του MW3 δεν συγκρίνεται (πολύ κάψιμο) :lol:

Όσο για τα fps δείτε εδώ:

http://www.techspot.com/review/464-modern-warfare-3-performance/page5.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως πιστευω οτι το campaign tou mw3 οπως και του mw2 ειναι καλυτερο απο του bf3 και bfbc2 αντιστοιχα.

 

τωρα για το multi,πιστευω ειναι διαφορετικα και σημασια εχει τι αρεσει στον καθενα απο εμας.

προσωπικα προτιμω το bf3.

παντα παιζω campaign cod και multi bf:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα cd-keys αποτελούν "Γκρίζα" αγορά και καλό είναι να μήν παρουσιάζονται ως αντιπροσωπευτικά παραδείγματα για τις τιμές των παιχνιδιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όμως το κλειδί δουλεύει μια χαρά; Εγώ πχ. φέτος αγόρασα 2 Fifa12 στα 20 ευρώ από "γκρίζα" αγορά και άλλα 2 preorder από Amazon (στα 30 ευρώ). Ε, τη δεύτερη αγορά ακόμα τη μετανιώνω, τζάμπα λεφτά. Πού να τα είχα πάρει κι από Ελλάδα, να δώσω ένα κάρο ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο ποιο κατω να παει ; http://www.cdkeyport...e-3-cd-key.html

 

παιζει και λιγο πιο κατω.. ;)

 

http://gamerkeys.net...g=4e92ab76a3bf4

 

 

και το battlefield 3

http://ezykey.net/index.php?route=product/product&product_id=95&tracking=4e94431e9d786&currency=EUR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω και τα 2 παιχνιδια το Modern Warfare 3 δεν μπορει να παει κοντρα το BF3 σε θεμα γραφικων.

 

android.png

 

Και το BF3 δεν μπορει να πάει κόντρα το MW3 σε θέμα FPS...;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα cd-keys αποτελούν "Γκρίζα" αγορά και καλό είναι να μήν παρουσιάζονται ως αντιπροσωπευτικά παραδείγματα για τις τιμές των παιχνιδιών.

Ετσι οπως εχουμε γινει φιλε μου εδω στην ελλαδα νομιζω οτι καλο θα ητανε να ξερουν οι περισσοτεροι οτι υπαρχουν και ενναλακτικες προτασεις που δουλευουν μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...