Προς το περιεχόμενο

LG Optimus 2X P990 HD £199.99 amazon


astymagos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πας Multirama και λες θελω να εκτυπωσετε την τιμη του Optimus 2X που εχετε σε προσφορα. Η τιμη ειναι ακομα 249ε ασχετα αν εχουν στοκ η οχι (δεν εχουν).

 

Παιρνεις μετα την εκτυπωση (που ειναι σαν αποδειξη) την πας σε MEGA κωτσοβολο και σου κανουν ενα +5% κατω στην τιμη δλδ 237ε.

 

http://www.kotsovolos.gr/site/stores.jsp

 

Δες ποια γραφουν MEGA διπλα, σε αυτα ισχυει η εγγυηση κατωτερης τιμης.

 

 

@astymagos Ευχαριστω, τελικα το εκανα μεσω Multirama.

 

Τελικά με έπιασε το γινάτι μου, πήγα πάλι στα multirama Γλυφάδας, τα παιδιά πολύ ευγενικά μου εκτύπωσαν προσφορά όπου αναγραφόταν η τιμή. Πρώτη στάση καρφί κωτσόβολο στην Βουλιαγμένης (Ηλιούπολη), όπου ο προϊστάμενος με είχε 10 λεπτά στην αναμονή (απλά πιστεύω για να με εκνευρίσει) για να μου πει το θεϊκό "δεν έχουμε εγγύηση τιμής" με αγενέστατο ύφος. Παίρνω τηλ στα κεντρικά, μου λένε έχει διαθέσιμο στον MEGA Κωτσόβολο στην Συγγρού, όπου εκεί χωρίς τα γνωστά "μα μου σου του" και πολύ ευγενικά με εξυπηρέτησαν και το πήρα στα 236.50€ ! Ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ στον astymagos και σε όσα παιδιά βοήθησαν σε αυτό το thread. Καλές γιορτές να έχουμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 287
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγω στη πατρα μου πηγα μου ειπαν πως δεν ισχυει η εγγυηση τιμης.πηρα τηλεφωνο στα κεντρικα οπου μια κοπελα με ρωτησε αν εχω βρει καποιο προιον σε αλλο καταστημα φθηνοτερο και της απαντησα ναι.την ενημερωσα οτι μου ειπαν(ο προισταμενος)πως δεν ισχυει και μου ειπε οτι κανει λαθος και ποιος μου το πε αυτο.εκεινη τη στιγμη μου ειπε να περιμενω να μου δωσει καποιο αλλο συναδελφο.ενω περιμενα 5 και λεπτα,υποθετω πως εκεινο το διαστημα υπηρξε συνομιλια με τον προισταμενο,καποια αλλη κοπελα στο τηλεφωνο μου ειπε πως τελικα δεν συμπεριλαμβανεται το μεγκαστορ της πατρας στην προσφορα αυτη.εκεινη τη στιγμη μου λεει ειναι και μεγαλη η διαφορα τιμης *(χωρις να εχω πει εγω για ποιο προιον ενδιαφερομαι, κατι που μαρτυρα τη συνομιλια με τον προισταμενο),ενω αν διαλεγα κατι αλλο με μικροτερη διαφορα κατι θα εκανε ο προισταμενος.

εγω απαντησα οτι αφου δεν ισχυει κατι τετοιο πως θα γινει αυτο?υπαρχει ή δεν υπαρχει εγγυηση τιμης?και μου απανταει οτι δεν υπαρχει αλλα κατι θα γινοταν στην αλλη περιπτωση.ε εγω τσαντιστηκα της ειπα οτι μας κοροιδευουν...

 

Συγγνωμη για το μεγεθος αλλα ηθελα να το πω :P

τελως παντων χρονια πολλα μαγκες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομίζω ότι συμπεριλαμβάνονται στη συσκευασία αυτά τα 2...

 

 

δε μπορεί να αλλάζει η συσκευασία από μαγαζί σε μαγαζί.

Ολοι όσοι το πηραν από public multi plaisio τα είχε μέσα, τουλάχιστον το καλώδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά με έπιασε το γινάτι μου, πήγα πάλι στα multirama Γλυφάδας, τα παιδιά πολύ ευγενικά μου εκτύπωσαν προσφορά όπου αναγραφόταν η τιμή. Πρώτη στάση καρφί κωτσόβολο στην Βουλιαγμένης (Ηλιούπολη), όπου ο προϊστάμενος με είχε 10 λεπτά στην αναμονή (απλά πιστεύω για να με εκνευρίσει) για να μου πει το θεϊκό "δεν έχουμε εγγύηση τιμής" με αγενέστατο ύφος. Παίρνω τηλ στα κεντρικά, μου λένε έχει διαθέσιμο στον MEGA Κωτσόβολο στην Συγγρού, όπου εκεί χωρίς τα γνωστά "μα μου σου του" και πολύ ευγενικά με εξυπηρέτησαν και το πήρα στα 236.50€ ! Ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ στον astymagos και σε όσα παιδιά βοήθησαν σε αυτό το thread. Καλές γιορτές να έχουμε :)

 

ετσι μπράβο.. γιατι μας κλέβουν με τις τιμές τους.. ακου εκει 480 ευρω το είχαν αρχική.. στα 235 μαλιστα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω τον αστυμαγκο και τα αλλα παιδια.

απο το μεγκα κωτσοβολο στη νεα ερυθραια το πηρα στα 249 με το χαρτακι απο τα μουλτι.

εχει κ αλλα, ενω στο μωλ 1μονο και στην πεντελη κανενα.

 

για τις ερωτησεις σας.

στα ισια κοιτα το gs2 μου και κατα 90 τα εκατο τα ιδια κανουν.

σε official rom το παλιο 2χ μου με 2,2 ηταν καλυτερο σε ολα απο το gs2 μου-εννοω λιγοτερα μικροκολληματακια,οχι θερμαστρα μπαταρια και τα ιδια σε browsing.σε παιχνιδια απαιτητικα αρκετα καλυτερο το 2χ..

με αλλη ρομ το gs2 καλπαζει μπροστα ομως, ενω το 2χ τα ιδια..

 

 

παιδια το 2χ μου σε οφισιαλ ρομ ειναι το καλυτερο κινητο που ειχα ποτε!

ομως κατσε να το φορτισω να δω αν κ το νεο 2χ θα ειναι τα ιδια B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Στις 6 γυρισα σπιτι οποτε 4 ωρες.....

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.007541

 

Απλα LOL....Ακου εκει Εορταστικη προσφορα...

 

κι ακόμα να φορτιστεί full? μετά από 4 ώρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ευχαριστηστε τον αστυμαγκο, αλλα μην ξεχνατε τον εγκεφαλο/δημιουργο του θεματος "multikotsos", τον paganisk

 

Λοιπον συμφορουμιτες εγω εκανα το εξης μετα το ακυρο του public και την μη διαθεσημοτητα του multirama πηγα μια βολτα απο τον κοτσο εκει ομως ειχε 479 αλλα τρεχει μια προσφορα λεει εγγυηση τιμης επεστρεψα λοιπον στα μουλτιραμα και πηρα ενα χαρτι το οποιο ελεγε οτι το τηλ εχει 249€ γυρισα στον κοτσο και τους το εδωσα εστειλαν μαιλ στα κεντρικα και μετα απο δυο μερες ολα κομπλε. Σημερα παραλαβα το πρωτο και περιμενω αλλα 2 οπιος ενδιαφερεται εχει αλλα 18 κομματια...!

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστηστε τον αστυμαγκο, αλλα μην ξεχνατε τον εγκεφαλο/δημιουργο του θεματος "multikotsos", τον paganisk

 

 

Τα του καίσαρος τω καίσαρι .... hail to paganisk !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...