Προς το περιεχόμενο

The Last of Us [PS3][PS4]


karubas13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Pds απο δευτερα αμα θες μπαινουμε κα για online. Το πρωτοτυπο το.ειχα λιωσει.

 

Το 60 αρι του εμενα παντως μου φερνει σε 30αρι και οντως το 30αρι ειναι unplayable. Κατι παιζει γενικα με το frame rate.

 

Και αυτο το ghosting(βασικα bug tou per object blur) ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pds απο δευτερα αμα θες μπαινουμε κα για online. Το πρωτοτυπο το.ειχα λιωσει.

 

Το 60 αρι του εμενα παντως μου φερνει σε 30αρι και οντως το 30αρι ειναι unplayable. Κατι παιζει γενικα με το frame rate.

 

Και αυτο το ghosting(βασικα bug tou per object blur) ειναι.

Ακριβως.

Το 60αρι του εχει την αισθηση 30αριου, γι αυτο ισως δεν εχει και το soap-opera effect,παρ'ολο που στα χαρτια ειναι πραγματι 60αρι κατα βαση.

Το 30αρι του απο την αλλη ειναι προβληματικο.Παρόλο που στα χαρτια ειναι σταθερο, ειναι κατ'εμε πολυ χειροτερο απο το οχι σταθερο 30αρι της ps3 εκδοσης.

Ειναι ομαλη η κινηση στο 30αρι,αλλα τρεμει το συμπαν οταν γυρνας την καμερα.Ειδικα νομιζω στο κατω μερος της οθονης.

 

Multiplayer ρε γμτ γενικα δεν παιζω πολυ.Ισως του δωσω μια ευκαιρια.Αν σε πετυχω παιζουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοσο χαλια ειναι το 30αρι lock που εβαλαν στο remastered? Ποιο ειναι ακριβως το θεμα του? Επισης αυτο με τις σκιες στα 60fps ισχυει? Ειναι τοσο αντιληπτο ωστε να ενοχλησει στο gameplay? Καποιο μελος ανεφερε και ghosting, και αυτο με προβληματιζει πιο πολυ απο ολα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα ειναι οτι το 30αρι ειναι σαν 20αρι ειναι jerky. Εγω ειπα για το ghosting. Αυτος με τις σκιες κλαιν ελαχιστη διαφορα και σε συγκεκριμενα σημεια, αλλα ειναι τοσο κακο το 30αρι του που δεν αξιζει τον κοπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 172 ευρω να περάσω τις επόμενες 25 μέρες μέχρι να ξαναπληρωθώ στις 1η Σεπτεμβρίου.

Δε πληρώνω ενοίκια -ρεύμα,φαί τρώω στης μάνας μου δωρεάν.Μόνο για τον καπνό ξοδέυω λεφτά και γι αυτά πάλι κάνω πολύ λίγα 9-10 τσιγάρα την μέρα.

Να πάρω το ρίσκο να δώσω 45 € να το αγοράσω σήμερα το "The Last of Us Remastered"και να έχω 127 € να περάσω τις 25 μέρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 172 ευρω να περάσω τις επόμενες 25 μέρες μέχρι να ξαναπληρωθώ στις 1η Σεπτεμβρίου.

Δε πληρώνω ενοίκια -ρεύμα,φαί τρώω στης μάνας μου δωρεάν.Μόνο για τον καπνό ξοδέυω λεφτά και γι αυτά πάλι κάνω πολύ λίγα 9-10 τσιγάρα την μέρα.

Να πάρω το ρίσκο να δώσω 45 € να το αγοράσω σήμερα το "The Last of Us Remastered"και να έχω 127 € να περάσω τις 25 μέρες?

Κράτα τα 45 καβαντζα και το παίρνεις τον άλλο μήνα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...