Προς το περιεχόμενο

Πολύπριζα ασφαλείας - Public (finito)


Tomahawk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 285
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε εμένα είπαν τηλεφωνικώς (εγώ τους κάλεσα) ότι από την Πέμπτη (που έκανα την παραγγελία) μέχρι σήμερα έχουν περάσει ΜΟΝΟΝ 2 ημέρες, οπότε...

Παραγγελία # ******* - Υπό επεξεργασία

και μενα τα ιδια.πριν λιγο αλλαξε απο καταχωρημενη σε υπο επεξεργασια.αιντε σαλιγκαρακι μου!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το μεσημέρι μου ήρθε και μένα email για να παραλάβω 2 πολύμπριζα απο κατάστημα που επέλεξα. Την παραγγελία την έκανα 15/12.

Γιούπιιιιιιιιιιι. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το μεσημέρι μου ήρθε και μένα email για να παραλάβω 2 πολύμπριζα απο κατάστημα που επέλεξα. Την παραγγελία την έκανα 15/12.

Γιούπιιιιιιιιιιι. :P

 

Και γω ακριβώς ίδια περίπτωση, αλλά ακόμα περιμένω.... σε ποιό κατάστημα θα παραλάβεις εσύ? Μήπως δηλαδή έχει κι αυτό σχέση....

Εν τω μεταξύ, παίρνω τηλέφωνο το 2108181333, και το μόνο που μου λένε είναι ότι η παραγγελία μου είναι ακόμη καταχωρημένη....

Κάτι μου είπαν δηλαδή..... λες και δεν μπορώ να το δω κι εγώ από το Internet..... :confused: :blink: :wacko:

 

Τέλος πάντων, ας ελπίσω ότι θα έχω κι εγώ νέα μέχρι το τέλος της ημέρας......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω ακριβώς ίδια περίπτωση, αλλά ακόμα περιμένω.... σε ποιό κατάστημα θα παραλάβεις εσύ? Μήπως δηλαδή έχει κι αυτό σχέση....

Εντωμεταξύ, παίρνω τηλέφωνο το 2108181333, και το μόνο που μου λένε είναι ότι η παραγγελία μου είναι ακόμη καταχωρημένη....

Κάτι μου είπαν δηλαδή..... λες και δεν μπορώ να το δω κι εγώ από το Internet..... :confused: :blink: :wacko:

 

Τέλος πάντων, ας ελπίσω ότι θα έχω κι εγώ νέα μέχρι το τέλος της ημέρας......

 

Σου έστειλα pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα και τα παρέλαβα σήμερα εκτός οτι η παραγγελία είχε βγει σε άλλο όνομα (στης μητέρας μου) ο λογαριασμός είναι δικός μου και ποτέ δεν έχω αγοράσει απο εκεί με το όνομα της μητέρας μου τεσπά... μου τα χρεώσανε 4.40 ευρώ φθηνότερα.

 

Για να μη μιλήσω για την σχετική ανοργανωσιά... όταν πήγα δεν είχα το κωδικό παραγγελίας μαζί μου και θεώρησα πως μόνο με το όνομα θα γινόταν δουλειά... μου είπαν πως το όνομα δεν ήταν αρκετό!!! γιατί τους τα έχουν φέρει χύμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι εγώ στις 15 έκανα παραγγελία και σήμερα ήρθε με courier (από ιωάννινα και μένα θεσσαλονίκη... μάλλον εκεί θα είχε πολύ απόθεμα) ;) Thanks Tomahawk για το post!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...