Προς το περιεχόμενο

Πολύπριζα ασφαλείας - Public (finito)


Tomahawk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Date: Thu, 15 Dec 2011 10:48:34 έκανα την παραγγελία μου και ακόμη ούτε φωνή ούτε ακρόαση.

.αμώ το σόϊ τους.

 

Μπορείς να τηλεφωνήσεις στο 210 8181333 και να ρωτήσεις την πορεία της παραγγελίας σου.

Το έκανα σήμερα το πρωί και μου απάντησαν ότι θα την προωθήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 285
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Μπορείς να τηλεφωνήσεις στο 210 8181333 και να ρωτήσεις την πορεία της παραγγελίας σου.

Το έκανα σήμερα το πρωί και μου απάντησαν ότι θα την προωθήσουν.

 

Για ποιο λογο πρεπει να παρεις τηλεφωνο; Δεν το καταλαβα; Για να τους το θυμησεις;

 

 

Μα καλα στελνουν αντικαταβολη παραγγελια 20 κομματιων που εγινε την Παρασκευη στην Κρητη (αν ειναι αληθης η αναφορα) και παραγγελιες οπως η δικη μου και αλλων που διαβαζω που επεσαν Πεμπτη 8 το πρωι για 3 κομματια ειναι ακομα στο ΤΙΠΟΤΑ;

 

Φιλε dhmac θα λυσει η χωρα το προβλημα υπογεννητικοτητας με αυτους! Δεν εισαι ο μονος που...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια ειδοποιηση για παραγγελια ενος κομματιου το οποιο μπορει να μου το φερει και ενας υπαλληλος πηγαινοντας στο σπιτι του...που λεει ο λογος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιο λογο πρεπει να παρεις τηλεφωνο; Δεν το καταλαβα; Για να τους το θυμησεις;

 

 

Μα καλα στελνουν αντικαταβολη παραγγελια 20 κομματιων που εγινε την Παρασκευη στην Κρητη (αν ειναι αληθης η αναφορα) και παραγγελιες που επεσαν Πεμπτη 8 το πρωι για 3 κομματια ειναι ακομα στο ΤΙΠΟΤΑ;

 

 

 

 

ΝΑΙ. Γιατί, όπως μου είπαν, κάθε παραγγελία χρεώνεται σε ένα κατάστημα και εάν αυτό έχει ΟΛΑ τα αντικείμενα, τα στέλνει ή ειδοποιεί για την παραλαβή τους, εάν δεν τα έχει περιμένει να τα στείλουν από την αποθήκη, ώστε να ειδοποιηθεί ο παραλήπτης.

 

Εάν εσύ δεν θέλεις να τους τηλεφωνήσεις, μην το κάνεις, και περίμενε να σου έρθει το μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να τηλεφωνήσεις στο 210 8181333 και να ρωτήσεις την πορεία της παραγγελίας σου.

Το έκανα σήμερα το πρωί και μου απάντησαν ότι θα την προωθήσουν.

Αν δεν περασουν τρεις εργασιμες μερες ειναι δικαιολογημενοι(στην συγκεκριμενη εταιρεια)με την πολιτικη της εταιρειας....στο λει και στο τηλεφωνο οποτε αν αυριο δεν αλλαξει κατι στην παραγγελια που εχουν κανει καποιοι την Πεμπτη μπορουν να παρουν τηλεφωνο...!!

Τωρα πως μερικοι που εκαναν παραγγελια την πεμπτη τα παρελαβαν μεσω κουριερ....!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ΝΑΙ. Γιατί, όπως μου είπαν, κάθε παραγγελία χρεώνεται σε ένα κατάστημα και εάν αυτό έχει ΟΛΑ τα αντικείμενα, τα στέλνει ή ειδοποιεί για την παραλαβή τους, εάν δεν τα έχει περιμένει να τα στείλουν από την αποθήκη, ώστε να ειδοποιηθεί ο παραλήπτης.

 

Εάν εσύ δεν θέλεις να τους τηλεφωνήσεις, μην το κάνεις, και περίμενε να σου έρθει το μήνυμα.

Παραγγελια για αντικαταβολη (καμια σχεση με καταστημα) χρεωνεται σε καταστημα; Σε ποιο απο ολα; :rolleyes:

 

 

Φυσικα δεν θα τους τηλεφωνησω, θα στειλω ενα ραβασακι στη Γενικη Γραμματεια καταναλωτη μπας και μαθουν να δουλευουν σωστα. Το μπαχαλο δεν το συντηρω για να παρω 3 πολυπριζα φτηνα και να κοιταξω την παρτη μου! Δεν πουλιεμαι για 5-10 ευρω.

 

 

Αν δεν περασουν τρεις εργασιμες μερες ειναι δικαιολογημενοι(στην συγκεκριμενη εταιρεια)με την πολιτικη της εταιρειας....στο λει και στο τηλεφωνο οποτε αν αυριο δεν αλλαξει κατι στην παραγγελια που εχουν κανει καποιοι την Πεμπτη μπορουν να παρουν τηλεφωνο...!!

Τωρα πως μερικοι που εκαναν παραγγελια την πεμπτη τα παρελαβαν μεσω κουριερ....!

Σημερα ειναι η 4η εργασιμη μερα χωρις να μετραω την ημερα παραγγελιας. Εργασιμες ηταν και το Σ-Κ και καποιοι πηραν mail και την Κυριακη.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιο λογο πρεπει να παρεις τηλεφωνο; Δεν το καταλαβα; Για να τους το θυμησεις;

 

 

Μα καλα στελνουν αντικαταβολη παραγγελια 20 κομματιων που εγινε την Παρασκευη στην Κρητη (αν ειναι αληθης η αναφορα) και παραγγελιες οπως η δικη μου και αλλων που διαβαζω που επεσαν Πεμπτη 8 το πρωι για 3 κομματια ειναι ακομα στο ΤΙΠΟΤΑ;

 

Φιλε dhmac θα λυσει η χωρα το προβλημα υπογεννητικοτητας με αυτους! Δεν εισαι ο μονος που...

 

Θα τρελαθούμε ρε παιδιά?!!20 κομμάτια στην κρήτη και γω από την πέμπτη το πρωί και τίποτα ακόμα.Δηλαδή στην κρήτη έχουν 20 κομμάτια απόθεμα για έναν πελάτη και εδώ στην Θεσσαλονίκη δεν έχουν π.χ. 3 που παρήγγειλα εγώ?????Δεν πάμε καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι 3 εργάσιμες έχουν περάσει γιατί το ΣΑ και η ΚΥ ήταν εργάσιμες.

Το θέμα δεν είναι αυτό αλλά ο τρόπος που αντιμετωπίζουν τις παραγγελίες, όπως έγραψα παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιο λογο πρεπει να παρεις τηλεφωνο; Δεν το καταλαβα; Για να τους το θυμησεις;

 

 

Μα καλα στελνουν αντικαταβολη παραγγελια 20 κομματιων που εγινε την Παρασκευη στην Κρητη (αν ειναι αληθης η αναφορα) και παραγγελιες οπως η δικη μου και αλλων που διαβαζω που επεσαν Πεμπτη 8 το πρωι για 3 κομματια ειναι ακομα στο ΤΙΠΟΤΑ;

 

Φιλε dhmac θα λυσει η χωρα το προβλημα υπογεννητικοτητας με αυτους! Δεν εισαι ο μονος που...

 

 

Αυτη ειναι η ελλαδα που αγαπατε . . .

Δεν πιστευω οτι υπαρχει καποιος λογος να πω ψεματα στο οτι παρελαβα 20 κομματια . . .

Και ο λογος της μεγαλης παραγγελιας ειναι η μεταπωληση φυσικα . . .

Ξανα ευχαριστω για ακομη μια φορα τον topic starter . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτη ειναι η ελλαδα που αγαπατε . . .

 

Off-topic

 

Γιατι το απευθυνεις σε μενα αυτο; Αυτα καταλαβες απο αυτα που εγραψα;

 

Αυτοι που την αγαπανε ειναι αυτοι που την εχουν κανει ετσι οπως ειναι και αυτοι που δεν εχουν προβλημα με τα χαλια της. Αυτοι που δεν εχουν προβλημα να συναλλασσονται μαζι της με τροπους τριτοκοσμικους και δινουν συγχωροχαρτι για τις απραγιες και τους σταρχιδισμους αρκει να γινει "η προσωπικη δουλεια τους"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα είπαν τηλεφωνικώς (εγώ τους κάλεσα) ότι από την Πέμπτη (που έκανα την παραγγελία) μέχρι σήμερα έχουν περάσει ΜΟΝΟΝ 2 ημέρες, οπότε...

Παραγγελία # ******* - Υπό επεξεργασία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να το πηρε κανεις 5ε απο 20 και να προσπαθει να το πουλησει 10 μεσω αγγελιας?Μη τρελαθουμε τελειως.....

 

 

Αυτη ειναι η ελλαδα που αγαπατε . . .

Δεν πιστευω οτι υπαρχει καποιος λογος να πω ψεματα στο οτι παρελαβα 20 κομματια . . .

Και ο λογος της μεγαλης παραγγελιας ειναι η μεταπωληση φυσικα . . .

Ξανα ευχαριστω για ακομη μια φορα τον topic starter . .

 

 

 

Ελεγες κατι ? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...