Προς το περιεχόμενο

Πολύπριζα ασφαλείας - Public (finito)


Tomahawk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τη σχεση εχει το public με το getitnow?χθες που πηγα να παραλαβω υπηρχαν κουτες του 2ου στο τμημα σερβις....

 

χτες παρατήρησα ότι έχουν ακριβώς ίδια τιμή σε προϊόντα που ήθελα (παιδικά παιχνίδια) και ακριβώς τον ίδιο κωδικό προϊόντος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 285
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν προβλεπω να τα στελνουν στα σπιτια για να γλυτωσουν τα μεταφορικα που βγαινουν παραπανω απο τις παραγγελιες....

 

Πω πω μερικοι ειστε με την κλαψα ετοιμη....

Εχω ηδη γραψει οτι μου τα εχουν στειλει, εχω και tracking number απο ACS.

Διαβαστε λιγο πριν γραψτε την προφητεια σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθαν και εμένα τα πολύμπριζα..

 

2 Philips SPN3080A 5 ευρώ απο 17 ευρώ το τεμάχιο

2 Philips SPN4044A 4 ευρώ απο 22 ευρώ το τεμάχιο ---Αυτό έχει και ασφάλεια για την κεραία τηλεόρασης

 

Ευχαριστώ και εγώ απο τη μεριά μου τον τόπικ στάρτερ και είχα ανάγκη 2 πολύμπριζα εγώ και 2 ο πατέρας μου..να δώ τωρα πως θα τα χωρίσουμε :P

 

edit:Την παραγγελία την είχα κάνει στις 15/12 στις 10 το πρωι και παραλαβή απο κάταστημα Ιωαννίνων.Με πήραν τηλεφωνο την παρασκευή 16/12 και μου είπαν οτι τα έχουν στο κατάστημα.Πρέπει να ήμουν τυχερός που πέτυχα σε μαγαζί που είχε στοκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Email με επιβεβαιωση παραγγελιας πηρα αμεσως... κι εγω αντικαταβολη εβαλα 2 ασπρα και 3 μαυρα (τα φθηνα).

 

Αυτοματο mail επιβεβαιωσης στελνουν ολοι ακομα και σε λαθος περιπτωσεις ή σε ανυπαρκτα προιοντα οπως εχουμε δει χιλιαδες φορες σε Πλαισιο, public κλπ. (το στελνει αυτοματα το συστημα, δεν χρειαζεται να κανει κατι ανθρωπινο χερι, δεν θελει υπαλληλο). Δεν εχει κανενα νοημα λοιπον να μιλαμε για το αυτοματο mail επιβεβαιωσης. Μιλησες για email αλλαγης καταστασης παραγγελιας πριν. Ξαναλεω οτι κανεις δεν πηρε email ουτε sms στο ασυρματο συστημα της LG στο public πριν μια βδομαδα. Παραγγελια που παραδοθηκε ακομα αναφερεται ως "καταχωρημενη" στο συστημα. Προφανως ειναι θεμα υπαλληλου και επεσες στον ΕΝΑΝ υπαλληλο που εκτελεσε σωστα ΜΙΑ παραγγελια και σου εστειλε email.

 

 

Παντως το οτι εισαι ο μονος με αντικαταβολη που εχει ενημερωθει οτι ειναι καθ' οδον η παραγγελια σου ειναι περιεργο. Η απλα τους αλλους ξεχασαν να μας ενημερωσουν και να μας δωσουν αριθμο ACS (αυτο πιστευω συμβαινει 99%, ετσι εγινε αλλωστε και την προηγουμενη βδομαδα) ή εκτελουν μια παραγγελια ανα 3ημερο ή 0,01 παραγγελια ανα ωρα! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε email για αποστολή της παραγγελίας. Δευτέρα θα τα παραλάβω λογικά (αντικαταβολή ACS)

 

4 τεμάχια συνολικά.

 

Δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο αλλά κάλεσα χθες το πρωί και τους έκραξα κανονικότατα. Με σύνδεσε η κοπέλα με εναν και καλά προιστάμενο και μου είπε οτι θα τα παραλάβω απο βδομάδα. Ηρθε και το email σήμερα οπότε όλα ΟΚ.

 

Ευχαριστώ κι'εγώ με τη σειρά μου τον topic starter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαίωση αποστολής παραγγελίας και σε μένα σήμερα 17/12 με παράδοση σε 2 εργάσιμες.

Αφορά δύο κομμάτια.

Το ιδιο κ εδω.Ενα μπραβο στο Public για 2 παρα πολυ δυνατες προσφορες μεσα σε μια βδομαδα και ευχαριστουμε ξανα τον TopicStarter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Αντε να δούμε.Εγώ έκανα παραγγελία στις 15/12/2011 12:05 μμ και ακόμα τίποτα...

 

Και εγώ έδωσα παραγγελία την ίδια ώρα και, όπως μου είπαν στο τηλέφωνο σήμερα, ετοιμάζουν την παραγγελία και θα τα στείλουν τη ΔΕ.

Πιστεύω ότι όλοι όσοι έδωσαν παραγγελία θα πάρουν αυτά που παράγγειλαν κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έδωσα παραγγελία την ίδια ώρα και, όπως μου είπαν στο τηλέφωνο σήμερα, ετοιμάζουν την παραγγελία και θα τα στείλουν τη ΔΕ.

Πιστεύω ότι όλοι όσοι έδωσαν παραγγελία θα πάρουν αυτά που παράγγειλαν κανονικά.

 

Μακάρι......γιατί βαριέμαι να παίρνω τηλέφωνα και να μαλώνω για τα αυτονόητα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...