Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S στα 199 € (Media Markt)


christos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη η οσφρηση σου σε απατα. ;)

 

Απο οτι καταλαβα κοιταζουν να ξεφορτωθουν τα λιγα που τους εχουν μεινει, στα περισσοτερα μαγαζια οι αναφορες εδω ειναι οτι εχουν μεινει ελαχιστα κομματια τα οποια προφανως φευγουν αργα...

 

 

 

 

Τα ιδια ελεγαν μερικοι και για τα Optimus 2x και στο τελος ζητημα αν καποιος πηρε σφραγισμενο.

 

Αλλα απο περιεργεια θα παω να κοψω κινηση αν και μαλλον θα περιμενω να σκοτωσουν το Optimus 2X.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 172
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Ας μεινει αυτο (κλειδωμενο καλυτερα για τους "απροσεκτους") να επισημαινει την προσφορα την αυριανη στα 199 και ας συνεχισουμε εδω στον δεινοσαυρο:

 

http://www.insomnia....t/page__st__700

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις εφαγα ξενερα που διαβασα το thread. σημερα πηγα στα mm στη θηβων και ενα φιλαρακι πηρε ενα στα 249 ευρω. και ηταν τοσα πολλα στο καλαθι που του πα οτι πιθανον θα ριξουν κι αλλο την τιμη για να τα ξεφορτωθουν :shock: . δεν δαγκωνα τηγ γλωσσα μου. αμα το θυμιθει θα με κυνηγαει. :mrgreen: να το καψω και να το παω αυριο για doa και να ζητησω πιστωτικο ? :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εννοεις τα ΜΜ που ειναι Πετρου ραλλη ε? Οσο καιρο ειμαι φοιτητης εκει, δεν ειδα ποτε ΜΜ στη θηβων :mrgreen:

 

Υπαρχουν ΜΜ και στη Θηβων, τραβα Βορειοτερα 2-3 χιλιομετρα, Περιστερι, λογικα εκεινο εννοει.   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι μυριζομαι εκθεσιακα ?

 

 

Δε νομιζω....τα ειχαν σε απιστευτες ποσοστητες μεσα σε καλαθια εδω και δυο εβδομαδες!!!!! (τουλαχιστον στο ΜΜ που πηγαινω εγω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Θηβών και Καβάλας. U cant miss it :P

 

Να δωσουμε και συντεταγμενες; :P

 

 

38.001821, 23.685362

 

(Εβαλα τις συντεταγμενες της υποδοχης ετσι οπως το βλεπω στο χαρτη :-D )

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μιας και τα χαλια μας μας εφεραν εδω να ρωτησω και εγω...

 

Ακομα και στα 200 σε σχεση με το optimus P990 στα 250 τι λεει η μαχη; Ο διπλος πυρηνας δεν εχει στην πραξη διαφορα στην ταχυτητα τους στις εφαρμογες; Στο overall τι λεει η συγκριση μεταξυ των δυο;

 

 

 

Κοιτωντας παντως ποιοτητα video το S χανει κατα κρατος απο το optimus P990 και σε αναλυση αλλα και σε συμπιεση (κοιταξτε το πλαστικο χορταρι πιξελιασμα). Ακομα και μονο γι αυτο τα 35-50 ευρω τα δινεις. Το S II ναι ειναι πολυ καλο σε αυτο τον τομεα αλλα ξεφευγει πολυ στην τιμη...

 

http://www.gsmarena....8&idPhone3=3621

 

http://www.gsmarena.com/vidcmp.php3?idType=3&idPhone1=3115&idPhone2=3598&idPhone3=3621

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και τα χαλια μας μας εφεραν εδω να ρωτησω και εγω...

 

Ακομα και στα 200 σε σχεση με το optimus P990 στα 250 τι λεει η μαχη; Ο διπλος πυρηνας δεν εχει στην πραξη διαφορα στην ταχυτητα τους στις εφαρμογες; Στο overall τι λεει η συγκριση μεταξυ των δυο;

 

 

 

Κοιτωντας παντως ποιοτητα video το S χανει κατα κρατος απο το optimus P990 και σε αναλυση αλλα και σε συμπιεση (κοιταξτε το πλαστικο χορταρι πιξελιασμα). Ακομα και μονο γι αυτο τα 35-50 ευρω τα δινεις. Το S II ναι ειναι πολυ καλο σε αυτο τον τομεα αλλα ξεφευγει πολυ στην τιμη...

 

http://www.gsmarena....8&idPhone3=3621

 

http://www.gsmarena.com/vidcmp.php3?idType=3&idPhone1=3115&idPhone2=3598&idPhone3=3621

 

επειδη ειχα και τα δυο.. το galaxy s υπερτερεί στην οθονη μονο. γενικά εμενα μου φαινόταν αργο. το p990 ανοιγει ακομα και τις σελίδες στο internet πιο γρηγορα απο το iphone 4 τις κοπέλας μου. και μην ξεχναμε οτι το p990 θα παρει το ics επίσημα.το βιντεο που τραβαει το lg ειναι απιστευτο ενω η καμερα απλα καλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

επειδη ειχα και τα δυο.. το galaxy s υπερτερεί στην οθονη μονο. γενικά εμενα μου φαινόταν αργο. το p990 ανοιγει ακομα και τις σελίδες στο internet πιο γρηγορα απο το iphone 4 τις κοπέλας μου. και μην ξεχναμε οτι το p990 θα παρει το ics επίσημα.το βιντεο που τραβαει το lg ειναι απιστευτο ενω η καμερα απλα καλή.

@astymagos and others.

 

1. Ειμαι "ασχετος" απο smartphones, δεν εχω πιασει ακομα κανενα στα χερια μου. (μονο το S για 20 δευτερολεπτα πριν κανενα μηνα, δεν ειχα ορεξη να "παιξω")

 

2. Την διαφορα στα videos την ποσταρα παραπανω, ειναι το μονο που ειδα στην πραξη (στο gmsarena - samples) και ειπα την γνωμη μου :P

 

 

3. Δεν ξερω την ταχυτητα του iphone4 στο ανοιγμα σελιδων. :P

 

Γι' αυτο ρωτησα για overall μεταξυ αυτων των δυο, γιατι προσωπικα και μονο η διαφορα στην ποιοτητα video ηταν ικανη για τα +35ως50, αν βαλουμε και τον δευτερο πυρηνα κλπ δεν τιθεται θεμα. Εκτος αν εχει καποιο μειονεκτημα εμφανες το LG σε σχεση με το samsung που γερνει τη ζυγαρια προς το φτηνο. Ειναι τοσο χαλια η οθονη του;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...