Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S στα 199 € (Media Markt)


christos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 172
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απο αυτα to optimus 2x αλλα γιατι τα συγκρίνουμε αφου εχουν 100+ διαφορα τιμής..

 

Το LG θα βγει προσφορα παλι (ως ειναι λογικο) οποτε μιλαμε για περιπου 50ε διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωρε astymage δεν μπορεις να ανεβασεις την αποδειξη του κωτσου ωστε να την εκτυπωσει οποιος θελει και να παει να το παρει στην ιδια τιμη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Περιμενα απαντηση απο σενα astymagos πριν που σου απαντησα και ειχες και τις δυο συσκευες, αλλα τοση ωρα ψαχνοντας αποφασισα να μην ασχοληθω με κανενα απο τα δυο μηχανακια γιατι δεν αξιζουν τοσα λεφτα σε συνδιασμο βεβαια οτι δεν θα μου δωσουν και κατι που εχω αναγκη...

 

Ας μεινουν τα 200 ευρω γιατι σε λιγο δεν θα εχουμε να φαμε...

 

Αντε καληνυχτα παιδες!

 

 

δοκιμάστε να το παρετε οπως το πήρα εγω το lg .. δεν σας το δίνουν?

:whistle:

 

 

Νομιζα οτι το πηρες 249! Γι αυτο ρωτουσα τοσες ωρες αν αξιζει το S μονο 50 ευρω κατω απο το optim x2. Στο χαρισαν;

 

Μεραααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το τσιμπησα και εγω στο καταστημα στη συγγρου. Ειχε καμια 10ρια ακομα. Σφραγισμενο στο κουτι του, καμια σχεση με εκθεσιακα κομματια που αναφερε καποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω πηρα ενα απο μαρουσι, μαυρα ειχε μονο.

Το τσίμπησα από την Πυλαία. Δεν είχε και πολλά κομμάτια. Ίσως έχουν διαθέσιμο απόθεμα και το δίνουν σιγά σιγά

για πιο λογο να το κανουν αυτο?...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ήττα είναι για αυτούς που τα δίνουν μεταχειρισμένα και μάλιστα τα είχαν πάρει στην αρχή της κυκλοφορίας τους στα δίπλα λεφτά απο τωρα και παραπάνω.

Ειδικά οι πιο πολλοί που αγοράζουν 100 και θέλουν να πουλήσουν μετα 99.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ήττα είναι για αυτούς που τα δίνουν μεταχειρισμένα και μάλιστα τα είχαν πάρει στην αρχή της κυκλοφορίας τους στα δίπλα λεφτά απο τωρα και παραπάνω.

Ειδικά οι πιο πολλοί που αγοράζουν 100 και θέλουν να πουλήσουν μετα 99.

 

Δυστυχως αυτα πανε πακετο. Εγω να δεις ξενερα που θα φαω οταν δω τον γαλαξια 2 καινουργιο κανα 300ρι....τα μεταχειρισμενα θα πεσουν σε εξευτελιστικη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα κι εγώ σήμερα στις 9:30 από το Media Markt Σταυρούπολης Θεσσαλονίκης. Είχε τρία κομμάτια σε αντικλεπτικό κουτί έτοιμα για παράδοση, η υπάλληλος όμως μου είπε ότι υπήρχαν αρκετά διαθέσιμα. Βέβαια απ’ ότι είδα στα ταμεία μετά, καθώς περίμενα για το τιμολόγιο, υπήρχαν πολλοί με το μαύρο κουτάκι στο διάφανο αντικλεπτικό ανά χείρας.

 

Ευχαριστώ πολύ τον συμφορουμίτη Tomahawk για την πολύ καλή πληροφορία που μας έδωσε εδώ και καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...