Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S στα 199 € (Media Markt)


christos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

:whistle:

 

 

Νομιζα οτι το πηρες 249! Γι αυτο ρωτουσα τοσες ωρες αν αξιζει το S μονο 50 ευρω κατω απο το optim x2. Στο χαρισαν;

 

Μεραααα

Καλα δεν μου το χαρισαν 235ε το πληρωσα το 2x..αν και τα 50 ευρω ηταν δωροκαρτα που κερδισα απο την samsung για το galaxy s που ειχα παρει αλλα τελικα επεστρεψα. :) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 172
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Ευχαριστώ πολύ τον συμφορουμίτη Tomahawk για την πολύ καλή πληροφορία που μας έδωσε εδώ και καιρό.

 

+1

Και εγώ στηριζόμενος στην πληροφορία του Tomahawk περίμενα να πέσει στα 199€ και γλύτωσα ένα 80άρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένας δεν απαντάει... Galaxy ή Nexus;

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3115&idPhone2=3910

 

Πανω κάτω τα ίδια.

Το Galaxy S εχει καλύτερη οθόνη και 720p video, FM Radio, SD slot και πιθανο Sandwich

Το Nexus έχει LED flash και σίγουρο Sandwich

 

Link

Nexus..

 

Δεν κυκλοφορεί αυτό το Nexus στην Ελλάδα.

Εδώ έχουμε αυτό με την LCD οθόνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ακριβως....ενω στο NEXUS εχει ηδη κυκλοφορησει...(προσωπικα την εχω περασει απο τις 23/12).

 

Η μονη ουσιαστικη διαφορα ειναι η ποιοτητα της AMOLED σε σχεση με την SLCD του ΝEXUS η οποια ειναι πραγματικα...εμφανης...απο εκει και περα αντε και το ραδιοφωνο για οποιον θελει να ακουει οχι "δικα του" τραγουδια, ενω και το "προβλημα" του παγωτοσαντουιτς :P λυνεται με custom roms. Προσωπικα εαν δεν ειχα το NEXUS θα "χτυπαγα" χαλαρα τον γαλαξια!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά δεν θα πάρει την ICS το SGS μας.

Πριν το πάρετε σκεφτείτε αν έχετε κουράγιο για ψάξιμο με roms κτλ

 

link

 

Αυτό είναι φήμη, όπως και αυτό το πιό καινούριο που λέει ακριβώς το αντίθετο και το πόσταρα ήδη εγώ από χθες.

 

Κάνουμε καλύτερη έρευνα πριν πάρουμε κάποιον στο λαιμό μας. Επαναλαμβάνω, και τα δύο είναι απλά φήμες. Και σε καμία περιπτωση δεν είναι 100% λόγος να μην πάρει κάποιος το κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα είναι φήμες.

Καλά είναι όμως να είναι καχύποπτοι οι μελλοντικοί κάτοχοι.

Όταν το πήρα πριν 1.5 μήνα το πήρα με το σκεπτικό ότι δεν θα πάρει την ICS και είχα όρεξη για ψάξιμο.

Και προς θεού δεν είπα ότι δεν λέει σαν κινητό. Το έχω στην κατοχή μου και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα πριν 1 ώρα από το MM Πυλαίας στη Θεσ/νίκη. Είχε αρκετά κομμάτια ακόμα σε καλάθι για όποιον ενδιαφέρεται. Το πρώτο μου Android!! :)

 

το πρωτο σου android και ναυαρχιδα?? χαχα

θα ναι αρκετα ψηλα ο πηχης ομως απο δω και περα και μετα θα αναγκαστεις να παρεις το S3 για να μη σου κακοφανει :P

 

οποιος παει να του βαλει sandwich απο xda

προτιμηστε την rom του OneCosmic, πολυ καλυτερη κατ'εμε. Δουλευουν ολα εκτος απο το tethering που στην ουσια για τους περισσοτερους ειναι αχρηστο και εχει και πολυ καλη διαχειριση της μπαταριας, μου βγαζε ~1,7 μερες με αρκετη χρηση και wi-fi :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα. Πριν απο δυο ωριτσες ετυχε να παω στα ΜΜ Συγγρου για αλλου ειδους αγορα και ειδα στο καλαθι επτα κομματια. Δυο πηρε ενας τυπος που πηγαινε για το ταμειο, δύο ακομα ενας αλλος πελατης και τα τρια τελευταια πηρε ενας υπαλληλος για εναν τριτο που βρισκοταν μερικα μετρα πιο περα. Ο υπαλληλος ειπε στον προϊσταμενο "τελος" και φανταζομαι οτι ενοουσε "τελος τα κομματια". Αν θελει καποιος να αγορασει, ας κανει καποιο τηλ πρωτα για να μην παιδευεται αδικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει και πολυ καλη διαχειριση της μπαταριας, μου βγαζε ~1,7 μερες με αρκετη χρηση και wi-fi :)

 

 

Αυτό με το ~1,7 μέρες δεν το κατάλαβα. :rolleyes:

 

Βγάζει 7 μέρες; :-D

Πλάκα κάνω, αξίζει δηλαδή η onecosmic; Να την περάσω;

Έλεγα να περιμένω λίγο καιρό να βγει κάποια πολύ σταθερή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με το ~1,7 μέρες δεν το κατάλαβα. :rolleyes:

 

Βγάζει 7 μέρες; :-D

Πλάκα κάνω, αξίζει δηλαδή η onecosmic; Να την περάσω;

Έλεγα να περιμένω λίγο καιρό να βγει κάποια πολύ σταθερή.

χαχαχα εννοω λιγο παραπανω απο μιαμιση μερα.

του onecosmic ναι μια χαρα ολα, κανε πρωτα ενα nandroid backup απο CWM ναι 'σαι ανετος και μετα have fun ;)

 

αυτο που μ'αρεσε πολυ στο ics ειναι τα νεα Μηνυματα και το πως σβηνεις τις ανοιχτες εφαρμογες απο το Multitasking. Οι επαφες αν και πιο ομορφες μου σπασαν λιγο τα νευρα γιατι δεν εχει merge duplicates και αναγκαστικα να κατεβασω go contacts μονο και μονο γιαυτο

 

επισης μολις περασα μια miui που στην ουσια ειναι themed και συμπεριφερεται σαν WP7.

για οποιον ενδιαφερεται να τη δοκιμασει μολις εφτιαξα εναν quick guide --> Link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω γουσταρω παιδες που με αυτες τις τιμες πολλοι πια μπορουμε να εχουμε τουρμποκινηταρες!!!!

ενω μεχρι πριν λιγα χρονια μονο οι εχοντες επαιρναν

καινουργια τουρμπατα!! ^_^

 

μπορει να πηγαινουμε για φουντο σαν χωρα,αλλα

θα παμε με στυλ,χαμηλο σαρ και φουλ 4ιντσοι B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...