Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S στα 199 € (Media Markt)


christos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως πήρα το Xperia Neo V και νομίζω πως ΠΟΛΥ καλά έκανα παρόλο που "ήξερα" ότι σε λίγο καιρό στην ίδια τιμή θα παίξει και το Galaxy S(Σε λίγο καιρό θα έρθει το Galaxy S III άρα σίγουρα θα τα σκότωναν αυτά τα λίγα κομμάτια που τους έμμειναν)...!

Πάντως σαν hardware πιο είναι καλύτερο? (Εντάξει εκτός από GPU που το Galaxy S είναι πολύ μπροστά.... :mrgreen: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 172
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πάντως πήρα το Xperia Neo V και νομίζω πως ΠΟΛΥ καλά έκανα παρόλο που "ήξερα" ότι σε λίγο καιρό στην ίδια τιμή θα παίξει και το Galaxy S(Σε λίγο καιρό θα έρθει το Galaxy S III άρα σίγουρα θα τα σκότωναν αυτά τα λίγα κομμάτια που τους έμμειναν)...!

Πάντως σαν hardware πιο είναι καλύτερο? (Εντάξει εκτός από GPU που το Galaxy S είναι πολύ μπροστά.... :mrgreen: )

 

Galaxy S> Neo V οποτε πως καλα εκανες (συν οτι το ηξερες οτι θα πεσει κιολας)? :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα MM μπορεί να αξιοποιηθεί και επιδότηση αν έχει κάποιος, τουλάχιστον σε cosmote και vodafone σίγουρα, και να πάρει το κινητό σχεδόν τζάμπα.

Καλησπέρα,

το έχει τσεκάρτει κάποιος ???

δηλαδή είναι σαν να πας σε ένα κατάστημα Vodafone ??? και σου δίνει κανονικά την επιδότηση ??? :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί να ήθελε μικρότερο στο χέρι

 

είναι και αυτό γιατί μου φαίνεται ΤΕΡΑΣΤΙΟ μετά το W715 το galaxy S...επίσης δεν ήθελα να ασχοληθώ με custom roms και το xperia neo v σίγουρα θα πάρει ICS, άρα πήγα εκεί...+ ότι έχει HDMI που μου είναι αρκετά χρήσιμο και +ότι έχει αρκετά καλύτερη κάμερα...

αλλά εντάξει για λίγο κατώτερο hardware και δεν θα τρελαθώ κιόλας, εφόσον δεν έχω και τις τρελές απαιτήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν από λίγη ώρα είδα τη διαφήμιση και είπα εδώ είμαστε μεχρι μου ανακάλυψα ότι δεν έχει φλας!πρέπει να ήμουν η τελευταία που δεν το ήξερε.κινητό χωρίς φλας=άντε για κάμερα=πεταμένα λεφτά. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν από λίγη ώρα είδα τη διαφήμιση και είπα εδώ είμαστε μεχρι μου ανακάλυψα ότι δεν έχει φλας!πρέπει να ήμουν η τελευταία που δεν το ήξερε.κινητό χωρίς φλας=άντε για κάμερα=πεταμένα λεφτά. :(

 

αν θες να βγαζεις φωτογραφιες το βραδυ παρε Ν8 που εχει xenon φλας

τα ledakia των κινητων ειναι για κανα φακο μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που θελω ενα κινητο για τηλεφωνα, για ιντερνετ, GPS αντε και για καμια φωτο μια στις χιλιες πιο να χτυπησω ωρε παιδες ?

 

Optimus 2X

Galaxy S

Nokia N8

 

Οσο καλα τα παω με τα PC αλλο τοσο δεν εχω ασχοληθει καθολου μα καθολου με κινητα (γιατι απλα δεν τα χρησιμοποιω σαν κατι πολυ περισσοτερο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που θελω ενα κινητο για τηλεφωνα, για ιντερνετ, GPS αντε και για καμια φωτο μια στις χιλιες πιο να χτυπησω ωρε παιδες ?

 

Optimus 2X

Galaxy S

Nokia N8

 

Οσο καλα τα παω με τα PC αλλο τοσο δεν εχω ασχοληθει καθολου μα καθολου με κινητα (γιατι απλα δεν τα χρησιμοποιω σαν κατι πολυ περισσοτερο).

 

απο αυτα to optimus 2x αλλα γιατι τα συγκρίνουμε αφου εχουν 100+ διαφορα τιμής..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Περιμενα απαντηση απο σενα astymagos πριν που σου απαντησα και ειχες και τις δυο συσκευες, αλλα τοση ωρα ψαχνοντας αποφασισα να μην ασχοληθω με κανενα απο τα δυο μηχανακια γιατι δεν αξιζουν τοσα λεφτα σε συνδιασμο βεβαια οτι δεν θα μου δωσουν και κατι που εχω αναγκη...

 

Ας μεινουν τα 200 ευρω γιατι σε λιγο δεν θα εχουμε να φαμε...

 

Αντε καληνυχτα παιδες!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενα απαντηση απο σενα astymagos πριν που σου απαντησα και ειχες και τις δυο συσκευες, αλλα τοση ωρα ψαχνοντας αποφασισα να μην ασχοληθω με κανενα απο τα δυο μηχανακια γιατι δεν αξιζουν τοσα λεφτα σε συνδιασμο βεβαια οτι δεν θα μου δωσουν και κατι που εχω αναγκη...

 

Ας μεινουν τα 200 ευρω γιατι σε λιγο δεν θα εχουμε να φαμε...

 

Αντε καληνυχτα παιδες!

δοκιμάστε να το παρετε οπως το πήρα εγω το lg .. δεν σας το δίνουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...