Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλύτερα με 10€ παραπάνω να πάρεις αυτό που δίνει και συνδρομή ps plus 3 μήνες, και εννοείται πρώτα θα βάλεις το trial των 14 ημερών δωρεάν

 

http://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/playstation-4/konsola-ps4/164913-sony-%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CF%83%CF%8C%CE%BB%CE%B1-ps4-500gb-c-chassis-&-90-days-ps-plus-&-2nd-wireless-dualshock-4-black-&-ps4-game-uncharted-4-%CF%84%CE%BF-%CF%84%CE%AD%CE%BB%CE%BF%CF%82-%CE%B5%CE%BD%CF%8C%CF%82-%CE%BA%CE%BB%CE%AD%CF%86%CF%84%CE%B7-special-edition

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αξιζει η αγορα Ps4 για καποια exclusive που θελω να παιξω η περιμενουμε για ps4 neo?

Αφου λοιπον θες την κονσολα κυριως για exclusives κοιτας να βρεις το φθηνοτερο δυνατο πακετο.

Αν θες να περιμενεις μεχρι και το Neo αν βγει φετος φυσικα υπαρχει η επιλογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εναλλακτική επιλογή έχω αντί της επίσημες εφαρμογής ps; με κάνει νερά με τα μηνύματα και έχουν σπάσει τα **** .κάνει και ζέστη και δεν υποφέρετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εναλλακτική επιλογή έχω αντί της επίσημες εφαρμογής ps; με κάνει νερά με τα μηνύματα και έχουν σπάσει τα **** .κάνει και ζέστη και δεν υποφέρετε

Αν εννοεις για το ps store , καλυτερα απο pc με browser.

 

Στο ps4 ειναι για τα μπαζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεται τι παιχνιδια εκτος απο το pro γινεται να παιξω με τους φιλους μου στην κονσολα με 2 παικτες.και κανα λινκ για το πως μπορω να βρω games φτηνοτερα η και τζαμπα :3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεται τι παιχνιδια εκτος απο το pro γινεται να παιξω με τους φιλους μου στην κονσολα με 2 παικτες.και κανα λινκ για το πως μπορω να βρω games φτηνοτερα η και τζαμπα :3

Φθηνοτερα παιχνιδια μονο απο αγγελιες ή σκρουτζομαγαζα. Τζαμπα(που στην ουσια δεν ειναι)μονο απο πλευρας ενοικιασης σε μικρα παιχνιδια χωρις σοβαρο Multiplayer .Δηλαδη για το TheOrder πχ που δεν ειναι μεγαλο παιχνιδι μπορεις να του ριξεις μια ενοικιαση το ΣΚ

και με 2-2.5ευρω να το τερματησεις. Δινει καποια παιχνιδια και με την συνδρομη για online,αλλα κατι μου λεει οτι μαλλον δεν εχεις σκοπο να βαλεις(αλλιως θα το ανεφερες :P).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

από εξωτερικό μαγαζιά για games ;;;

Amazon, zavvi, play και game (δεν θυμάμαι αν στέλνει Ελλάδα σε όλα τα παιχνίδια του).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ το PSN φαίνεται να λειτουργεί κανονικά, δε μπορώ να συνδεθώ με τίποτα. Έκανα και μια επανεκκίνηση το router αλλά τίποτα. Έχει άλλος θέμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...