Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κανανε αυτο οταν πρωτοκυκλοφορησε η κονσολα αρχικα υποθετω. Τωρα ομως δεν  υπαρχει δικαιολογια να εξακολουθουν να βγαινουν οι κονσολες με 500gb σκληρο.https://www.skroutz.gr/c/108/game_consoles.html?from=catspan&keyphrase=sony+ps4

 

Δες τι διαφορα εχει η 500gb εκδοση απο την 1tb.Μολις 30ευρω.

 

 

Συγκρίνεις τιμή νέου μοντέλου (C-Chassis) 500GB με το παλιό μοντέλο 1tb. H διαφορά στην τιμή είναι μεγαλύτερη αλλά συμφωνώ πως δεν θα έπρεπε να βγαίνει η έκδοση για 500GB πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει και το ps4 δεν το λες ομορφο, χοντροκομμενο είναι και καγκουρικο. Το slim είναι απλα αδιαφορο.
Απ την άλλη κανενα ps δεν ηταν γραφιστικο αριστούργημα, όλα ηταν σχεδιασμένα να μπορουν να συνοδεψουν tribal tattoos.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινα παντως τα περισσοτερα παιχνίδια μου τα εχω σε digital μορφη. Απλα είναι κριμα εν μεσω γενιας να καταργείται το οπτικο, βγαζει σκαρτα τα παιχνίδια που εχουμε ηδη.
Από κει και περα ενοχλούμαι που τα digital δεν είναι ΠΑΝΤΑ πολύ φτηνοτερα των φυσικων σε καταστήματα, σχεδόν δε βγαζει νοημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινα παντως τα περισσοτερα παιχνίδια μου τα εχω σε digital μορφη. Απλα είναι κριμα εν μεσω γενιας να καταργείται το οπτικο, βγαζει σκαρτα τα παιχνίδια που εχουμε ηδη.

Από κει και περα ενοχλούμαι που τα digital δεν είναι ΠΑΝΤΑ πολύ φτηνοτερα των φυσικων σε καταστήματα, σχεδόν δε βγαζει νοημα.

 

εεεε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...