Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από το σχήμα θα μπορούσαν να βάλουν μία light bar όπως το phat μοντέλο αντί να ανάβει απλά ένα φωτάκι στο power button. Επίσης, τώρα που αφαιρέθηκε η οπτική θύρα πρέπει να χρησιμοποιηθεί κανένας αντάπτορας να συνδυάζει οπτική και hdmi;

 

Link.png Site: https://www.youtube.com/watch?v=sqRcLT0vjFE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη μεχρι στιγμης η σονυ εχει βγαλει ps4 original, μετα απο 2 χρονια ps4 c-chassis, μετα απο 1 χρονο ps4 slim, και σε λιγους μηνες ps4 neo?....και σε 2 χρονια απο σημερα ps5? πολυ γρηγορα δεν γινονται ολα ρε παιδια? η ετσι πρεπει εφοσον εχει εξελιχθει η τεχνολογια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον μπερδευτηκε ο φιλος.Για optical audio αναφερομαστε που δεν εχει το σλιμ ps4.

 

Ναι εχει το C chassis.

α οκ, μπερδευτηκα, νομιζα για οπτικο δισκο, οκ. σχωρατε με

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη μεχρι στιγμης η σονυ εχει βγαλει ps4 original, μετα απο 2 χρονια ps4 c-chassis, μετα απο 1 χρονο ps4 slim, και σε λιγους μηνες ps4 neo?....και σε 2 χρονια απο σημερα ps5? πολυ γρηγορα δεν γινονται ολα ρε παιδια? η ετσι πρεπει εφοσον εχει εξελιχθει η τεχνολογια?

Το ξέρεις ότι και στα ps2/ps3 έχει βγάλει διάφορες εκδόσεις όπως και στο ps4, σωστά;

http://community.eu.playstation.com/t5/PS3/%CE%A0%CE%BF%CE%AF%CE%BF-%CE%BC%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%AD%CE%BB%CE%BF-PlayStation-3-%CE%AD%CF%87%CF%89-%CE%94%CE%B5%CE%AF%CF%84%CE%B5-%CE%B5%CE%B4%CF%8E/td-p/14774209

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πως δεν υπάρχει λόγος?...έχεις δει τα free games που δίνει?...εκθέματα

 

worth για μένα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρεις ότι και στα ps2/ps3 έχει βγάλει διάφορες εκδόσεις όπως και στο ps4, σωστά;

http://community.eu.playstation.com/t5/PS3/%CE%A0%CE%BF%CE%AF%CE%BF-%CE%BC%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%AD%CE%BB%CE%BF-PlayStation-3-%CE%AD%CF%87%CF%89-%CE%94%CE%B5%CE%AF%CF%84%CE%B5-%CE%B5%CE%B4%CF%8E/td-p/14774209

 

ναι αλλα με το ps4 πλεον βγαζει παραπανω απο ο,τι τοτε. νεα δεδομενα πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως δεν υπάρχει λόγος?...έχεις δει τα free games που δίνει?...εκθέματα

 

worth για μένα

Ναι και τι παει να πει αυτο?Εδω το xbox σου εχει backwards compatible και φθηνοτερη συνδρομη και η απαντηση της sony σε αυτο ειναι να την ανεβασει?Ειδικα στην παρουσα φαση που εχουμε γεμισει με remastered και περιμενουμε να ανακοινωθει και το ps4 neo(αλλη απο εκει πατατα)? 20% αυξηση ειναι δεν ειναι πενταροδεκαρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα με το ps4 πλεον βγαζει παραπανω απο ο,τι τοτε. νεα δεδομενα πλεον.

Υποθέτω αναφέρεσαι στο Neo, δεκτό.

Απλά μην βάζεις και το c chassis σαν νέα έκδοση μιας και οι προηγούμενες κονσόλες το είχαν.

 

 

Ps2 - Ps2 Slim

Ps3 - Ps3 Slim/Super Slim

Ps4 - Ps4 Slim - Ps4 NEO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως δεν υπάρχει λόγος?...έχεις δει τα free games που δίνει?...εκθέματα

 

worth για μένα

worth αν εχεις πανω από μια κονσολα. για μενα που εχω μονο ps4 μου φαινεται μεχ, δε μπορω να πω ότι εχω ενθουσιαστεί με καποιο από τα δωρεαν παιχνίδια ως τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

games απο Ευρωπη

καλησπέρα σε ολους...μια γρηγορη ερωτηση...εχω παραγγειλει ένα παιχνιδι (συγκεκριμενα το DIRT RALLY LEGEND EDITION για PS4), από ελληνικο κατάστημα το οποιο με ενημερωσε ότι επειδή το παιχνιδι είναι σε ελλειψη θα μου το φερουν κατευθείαν από το εξωτερικο (Ευρωπη παντα)...θα υπαρχει καποια διαφορα σε σχεση με την εκδοση που κυκλοφορει στη χωρα μας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και τι παει να πει αυτο?Εδω το xbox σου εχει backwards compatible και φθηνοτερη συνδρομη και η απαντηση της sony σε αυτο ειναι να την ανεβασει?Ειδικα στην παρουσα φαση που εχουμε γεμισει με remastered και περιμενουμε να ανακοινωθει και το ps4 neo(αλλη απο εκει πατατα)? 20% αυξηση ειναι δεν ειναι πενταροδεκαρες.

 

 

worth αν εχεις πανω από μια κονσολα. για μενα που εχω μονο ps4 μου φαινεται μεχ, δε μπορω να πω ότι εχω ενθουσιαστεί με καποιο από τα δωρεαν παιχνίδια ως τωρα

 

εχμ παιδιά...σαρκαστικά το είπα  :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε με powerline adaptors εντος του ιδιου οικιακου δικτυου δεν λειτουργει καλα-καλα. Μακρια κοινως..

bummer...να υποθεσω και με psvita που βρισκω μτχ σχετικα φθηνα παλι τα ιδια χαλια θα ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...