Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δείχνει φοβερό, κρίμα που δεν θα το φέρουν και στο ps vita :/

Να αγοράσεις ps4

Μόνο και μόνο για κάτι τέτοιες στιγμές ανυπομονώ για το full game.

 

Ωραίο φαίνεται, θα καούμε όλοι παρέα με φαίνεται.αν και bloodbornιζει επικινδύνως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας εχω μια απορια το beta μπορω να το κατεβασω μετα της 12 για να το εχω ετοιμο αυριο?

(για το battlefield 1 λεω)

μπαινεις ps store και βλεπεις "αν" ειναι διαθεσιμο.

Αλλιως αυριο οποτε βγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μπορει καποιος να μου πει ποτε περιμενουμε το ps4 neo στα καταστηματα? Θελω να το συγκρινω με το xbox one s το οποιο ανερχεται στα 300 ευρω και εχει εντυπωσιακη διαφορα σε σχεση με το one

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως να περίμενες πρώτα και την ανακοίνωση που θα γίνει στις 7 Σεπτεμβρίου;

Τότε θα μάθεις και την διαθεσιμότητα (λογικά) καθώς και την τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μπορει καποιος να μου πει ποτε περιμενουμε το ps4 neo στα καταστηματα? Θελω να το συγκρινω με το xbox one s το οποιο ανερχεται στα 300 ευρω και εχει εντυπωσιακη διαφορα σε σχεση με το one

 

Το Neo θα το συγκρίνεις με το Scorpio και όχι με το One S. Είναι άτοπη αυτή η σύγκριση. Επίσης το Neo δεν έχει ανακοινωθεί καν, οπότε κανείς δε μπορεί να ξέρει για καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μπορει καποιος να μου πει ποτε περιμενουμε το ps4 neo στα καταστηματα? Θελω να το συγκρινω με το xbox one s το οποιο ανερχεται στα 300 ευρω και εχει εντυπωσιακη διαφορα σε σχεση με το one

 

Ακομα δεν ξέρει κανείς. Σϊγουρα το neo δεν θα κοστίζει μόνο 300 ευρώ και σίγουρα θα είναι κλάσεις δυνατότερο από το xbox one s( οχι δεν έχει εντυπωσιακή διαφορά με το απλό one....).

 

xbox one s - ps4 slim

xbox scorpio - ps4 neo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...