Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σιγα τα οα.

Για ενα 10-20% ποιο μικρο μεγεθος.

 

Προσωπικα μ' αρεσει πολυ περισσοτερο το design του παλιου ps4 που εχω κι εγω σε ασπρο.

 

Και αυτο που εκαναν με τη φωτεινη μπαρα στο μοχλο μ' αρεσει σαν νεο feature.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα τα οα.

Για ενα 10-20% ποιο μικρο μεγεθος.

 

Προσωπικα μ' αρεσει πολυ περισσοτερο το design του παλιου ps4 που εχω κι εγω σε ασπρο.

 

Και αυτο που εκαναν με τη φωτεινη μπαρα στο μοχλο μ' αρεσει σαν νεο feature.

να δουμε ποσο θα ενδιαφερουν ολα αυτα τον κοσμο μολις ανακοινωθει το νεο ps4 neo :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να δουμε ποσο θα ενδιαφερουν ολα αυτα τον κοσμο μολις ανακοινωθει το νεο ps4 neo :P

 

Αλλο το ps4 neo και αλλο το ps4 neo μην μου συγκρινεις 2 ανομοια πραγματα.

 

Το ps4 slim απλα θα ειναι ποιο μικρη η κονσολα και αντε να εχει καποιες μικρες διαφορες στο hardware.

Το ps4 neo ομως θα ειναι κατα πολυ δυνατοτερη κονσολα απο το κλασικο αλλα και το ps4 slim.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο το ps4 neo και αλλο το ps4 neo μην μου συγκρινεις 2 ανομοια πραγματα.

 

Το ps4 slim απλα θα ειναι ποιο μικρη η κονσολα και αντε να εχει καποιες μικρες διαφορες στο hardware.

Το ps4 neo ομως θα ειναι κατα πολυ δυνατοτερη κονσολα απο το κλασικο αλλα και το ps4 slim.

και θα βγει τυπου ένα δυο μηνες μετα το slim το neo, αυτό λεμε, ότι είναι καπως ολο αυτό.εχουμε ένα slim για πολύ λιγο στην κορυφη, δεν εχει νοημα καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κανεις δεν ξερει στα σιγουρα εκτος της sony.

 

Θα περιμενουμε μεχρι της 7 Σεπεμβριου και θα μαθουμε μιας και τοτε εχει press conferance η sony στην games con 2016.

Επεξ/σία από JUST-GAMER
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα περιμενουμε μεχρι της 7 Σεπεμβριου και θα μαθουμε μιας και τοτε εχει press conferance η sony στην games con 2016.

Ότι θες λες, η gamescom είναι στην Γερμανία, η press conference της Sony στις 7 θα είναι Νέα Υόρκη. Καμια σχέση...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο το ps4 neo και αλλο το ps4 neo μην μου συγκρινεις 2 ανομοια πραγματα.

 

Το ps4 slim απλα θα ειναι ποιο μικρη η κονσολα και αντε να εχει καποιες μικρες διαφορες στο hardware.

Το ps4 neo ομως θα ειναι κατα πολυ δυνατοτερη κονσολα απο το κλασικο αλλα και το ps4 slim.

Ανοιμοια πραγματα οκ  :rolleyes:

 

Οσο για τα αλλα δυο που γραφεις πες μας κατι που δεν γνωριζουμε ηδη εδω και καιρο :) (ειδικα για τα slim μοντελα....)

Ότι θες λες, η gamescom είναι στην Γερμανία, η press conference της Sony στις 7 θα είναι Νέα Υόρκη. Καμια σχέση...

Επισης καλα εκανε ο συμφορουμιτης και εκανε αυτη τη διορθωση γιατι ξερεις οι ωρες που μεταδιδεται ενα event(σε σχεση με Ελλαδα)οταν ειναι στην Γερμανια με ενα αλλο που ειναι Αμερικα διαφερουν αρκετα ξερεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και κυκλοφορησε το Inside και για το ps4 ας δώσω μια ανάσα ζωής στο Review μου για το Inside ξανα....

 

Inside Review

 

Γνωμες εννοειται ευπροσδεκτες σε οποιον το διαβασει και προς αποφυγη τσαμπα παρεξηγησεων οσον αφορα το κειμενο , να τονισω οτι ναι μεν θελω να διατηρησω ενα site για Reviews κλπ , ομως προσπαθω να φερω το κειμενο στο επιπεδο συζητησης μεταξυ 2 φιλων ας πουμε για παραδειγμα και οχι να γραψω μια εκθεσουλα με πλουσιο λεξιλογιο το οποιο σχεδον ποτε δε χρησιμοποιω στηνκαθημερινη μου ζωη... ελπιζω να γινομαι κατανοητος.... :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μιας και κοντευει το τελος του μηνα και περιμενουμε να ανακοινωθουν τα δωρεαν παιχνιδια Σεπτεμβριου, πριν αρχισει η γκρινια , αν θελετε ριξτε μια ματια στο αρθρο το οποιο ανεβασα και αναλυω καποιες σκεψεις μου οπως και ολες τις αξιες αναφορας λιστες παιχνιδιων απο το 2010 εως και τωρα.

 

Link.png Site: PlaystationPlus - Πορεια και προβληματισμοι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε βρει κανενα site στην Ελλαδα ή στο εξωτερικο που να πουλαει σε πολυ μα πολυ χαμηλη τιμη ακομα και στα μεταχηρισμενα παιχνιδια.

 

Εγω εχω βρει καποια online μαγαζια στην αγγλια που εχουν σχετικα καλες τιμες αλλα σε παιχνιδια ανω των 6 μηνων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...