Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το upscale δεν έχει "κόστος", αν απλά σε νοιάζει να παίζεις ταινίες και να τρέχει upscaled ένα game σε 4K πάρε τώρα ένα xbone S, δε χρειάζεται να περιμένεις τις νέες κονσόλες. Το neo mode από ότι έχω καταλάβει από τα μισόλογα τις sony θα το αφήσει στην διακριτική ευχαίρια των developers. Αυτό μπορεί να σημαίνει το οτιδήποτε από extra effects, διπλασιασμό των fps (60) ή και προφανώς μεγαλύτερο resolution (4K?). BTW πολλά games του x360 και xone ήδη τρέχουν upscaled σε 1080p από κάτι 900p xD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια ετυχε να δω ενα μικρο βιντεακι απο gameplay του επερχομενου shadow warrior 2. θα κυκλοφορησει αρχικα σε pc και το πρωτο τριμηνο του 2017 σε ps4. εχει κανεις ιδεα περι τινος προκειται; αυτο που ειδα μου αρεσε.. ειδικα τα εφέ του.. μου θυμισε κατι απο το πολυ αγαπημενο skyrim..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα είδα να πέφτουν οι τιμές στο over watch κάτω από πενήντα ευρώ

 

Μου έστειλε και το πλαίσιο

Μηπως ειναι κάποιο Promotion κάποια προσφορά κατι για να πουλησουν περισσοτερο, σε συνδιασμο που το σκ εχει free Online για οποιον θελει να το δοκιμασει

https://playoverwatch.com/en-us/blog/20243911

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ειχα να παιξω καιρο και τωρα ο μοχλος τα 2 αναλογικα ειναι λες και εριξα πανω μελι.

Κολλανε τα δαχτυλα.

Πως βγαινει αυτο το πραγμα?Και τι επαθε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ειχα να παιξω καιρο και τωρα ο μοχλος τα 2 αναλογικα ειναι λες και εριξα πανω μελι.

Κολλανε τα δαχτυλα.

Πως βγαινει αυτο το πραγμα?Και τι επαθε.

 

 

Μάλλον χάλασε το υλικό ίσως από τη ζέστη ή το χτυπούσε ο ήλιος. Το έχω πάθει στο PS3 και το έχω δει και σε άλλους. Δεν φτιάχνει θέλει αλλαγή το ανταλλακτικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σα γλίτσα εννοείς έτσι; Απο την υγρασία και τη σκόνη είναι (απο προσωπική εμπειρία).

Οινόπνευμα σε ένα κομμάτι χαρτί και καλό τρίψιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS4 SLIM 299 ευρω / 15 Σεπτεμβριου

PS4 PRO 399 ευρω / 10 Νοεμβριου

επισης θα πουλιεται ακομα το PS4 και το PS4 C-Chassis στα 290ευρω...

 

μαγκες κατι μου λεει οτι θα πιασουν πατο με αυτα τα ακυρα που κανουν...

 

  επισης το χειριστηριο του PS4PRO δεν προσεξα θα εχει κατι διαφορετικο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

  • ps4 pro 399 € msrp 10/11/2016.

hdr υποστήριξη σε όλα τα υπάρχοντα και μελοντικά ps4

4Κ nettlix,youtube κτλ για το pro

4Κ upscaling σε όλα τα games στο pro δεν ανακοίνωσαν (αλλά πιστεύω θα είναι ήδη εκεί)

Horizon zero dawn devs υποστηρίζουν 4K?+HDR στο pro. Αν και την αναφέρουν σαν better resolution και όχι 4K (έχει πολλά frame drops ακόμα και στο pc που μάλλον τα τρέχουν στο event lol)

4.2 tflops gpu κοντά σε κάτι 470m οταν βγούνε

Δεν υποστηρίζει bluray 4k στο launch σε αντίθεση με το xbone s (ανεξήγητα άκυρο για polaris με hdmi 2.0 - δε ξέρω τι καπνίζουν εκεί στη sony θέλουν  να πουλήσουν και ξεχωριστά  bluray 4k players μαζί  με τις tv?)

Επεξ/σία από ilos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ps4 proβατα...μας δουλεύει ή βιομηχανία του gaming...

 

Αυτό γίνεται από την εποχή που αλλάζαμε τις ISA κάρτες γραφικών για να πάρουμε VLB , δεκαετίες τώρα...   :lol:  :lol:  :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...