Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας και αναφερθηκε παραπανω το Gravity Rush 2(δεν εχει κυκλοφορησει σε μας ακομα),ανεβηκε και σχετικο video και οπως φενεται και αυτο το παιχνιδι(που εχει υποστηριξη απο το Pro)τρεχει το ιδιο μεταξυ Pro και ps4 σαν πρωτο (καλο και exclusive κιολας)παιχνιδι του 2017

 

 

 

δεν εχει νοημα να ποσταρεις video ,αφου δεν ειναι 4k τη να συγκρινουμε  , 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν εχει νοημα να ποσταρεις video ,αφου δεν ειναι 4k τη να συγκρινουμε  , 

Το video ειναι μονο εικονα?Ηχο δεν εχει να σου πει ο αλλος που το εχει τρεξει τι εχει δει?Επισης το γραφημα με την συγκριση του frame rate ?Τι παει να παει δεν εχει νοημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα μια ερώτηση θέλω να κάνω σε αυτό το topic λόγω ps4.

Θέλω να πάρω headset για την κονσόλα και σκέφτομαι αυτά

http://www.cosmodata.gr/product/282723/

Αν έχετε καμία άλλη πρόταση δεκτή για να το ψάξω

Ερώτηση: Όταν παίζω και θέλω να ακούω τον ήχο του παιχνιδιού από τα ακουστικά θα ακούω και τους παίκτες που μιλάνε online ? Επίσης θα μπορώ να μιλάω από το μικρόφωνο κανονικά?

 

Αποστολή από το HTC One με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ακριβως δουλευει το ps4 share accounts?

Υπαρχει καποιος οδηγος στα Ελληνικα?

 

Απο το λιγο που διαβασα στο νετ καταλαβα οτι πρεπει να βαλω σαν primary account το λογαρισμο psn του φιλου μου στη κονσολα μου και το ιδιο να κανει κι αυτος στη δικη του.

 

Το θεμα ειναι ομως οτι επειδη μπορω νομιζω να εχω παραλληλα μεχρι 12 primary accounts σε καθε κονσολα ps4 δεν μπορω να κανω το ιδιο και με αλλους 10 φιλους μου? Να εχω δηλαδη  12 primary accounts στη κονσολα μου και να μοιραζομαι τα παιχνιδια των 12 αυτον πρωτευων λογαριασμων.

 

Δηλαδη τι περιορισμους εχει και πως μπορω να το κανω?

 

Εννοω αυτο που μπορω να μοιραστω παιχνιδια με ενα φιλο μου κι το λογαριασμο που εχει στο ps4 του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δικο μου account είναι primary στη κονσόλα του φιλου μου και η δική μου κονσόλα secontary. εγω ετσι το χω και είμαστε μια χαρά για τα υπόλοιπα που ρωτας δε γνωρίζω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια προσφορα στην κονσολα με τις εκπτωσεις δεν εχουν βγαλει ε; Μαλλον επρεπε να το τσιμπησω Χριστουγεννα.

 

Black Friday> Xριστουγεννα> Εκπτωσεις. Δυστυχως..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, για το star wars battlefront μπορεί να δώσει κάποιος τα φώτα του?

Λέω να το ψωνίσω μιας και το έχει σε έκπτωση στο ps store, να τονίσω ότι δε με ενδιαφέρει το Online γιατί δεν πρόκειται να λιώσω για να μπορώ να παίξω, αλλά το single campaign, couch co-op, & online coop (αυτό δεν έχω καταλάβει ακόμα αν μπορώ να το κάνω, να μπω δηλαδή εγω από το σπίτι και ένας φίλος από το σπίτι του και να παίξουμε συνεργατικά εναντίον bots, είτε ως survival είτε κάποιο campaign). 

Μου αρέσει το star wars και αυτός είναι ο λόγος που το αγοράζω, δεν είμαι hardcore gamer-άς.

 

Η απορία μου έχει να κάνει με κάποια add-ons που έχει το παιχνίδι και το season pass. Αυτά προσθέτουν ως πούμε νέες ιστορίες στο campaign?

Έχει νόημα να πάρω το deluxe ή το ultimate edition (20€ και 30€ αντίστοιχα, έναντι 15€ του απλού)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, για το star wars battlefront μπορεί να δώσει κάποιος τα φώτα του?

Λέω να το ψωνίσω μιας και το έχει σε έκπτωση στο ps store, να τονίσω ότι δε με ενδιαφέρει το Online γιατί δεν πρόκειται να λιώσω για να μπορώ να παίξω, αλλά το single campaign, couch co-op, & online coop (αυτό δεν έχω καταλάβει ακόμα αν μπορώ να το κάνω, να μπω δηλαδή εγω από το σπίτι και ένας φίλος από το σπίτι του και να παίξουμε συνεργατικά εναντίον bots, είτε ως survival είτε κάποιο campaign). 

Μου αρέσει το star wars και αυτός είναι ο λόγος που το αγοράζω, δεν είμαι hardcore gamer-άς.

 

Η απορία μου έχει να κάνει με κάποια add-ons που έχει το παιχνίδι και το season pass. Αυτά προσθέτουν ως πούμε νέες ιστορίες στο campaign?

Έχει νόημα να πάρω το deluxe ή το ultimate edition (20€ και 30€ αντίστοιχα, έναντι 15€ του απλού)?

Οχι μην το παρεις γιατι ειναι κυριως online multiplayer και δεν εχει campaign.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σίγουρος; διάβασα ότι έχει campaign το οποίο κρατάει περίπου 7 ωρες

Μπορεις να ανεβασεις την πηγη που το διαβασες αυτο σε παρακαλω?

 

http://www.pcgamer.com/ea-skipped-star-wars-battlefront-campaign-because-nobody-would-play-it/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σίγουρος; διάβασα ότι έχει campaign το οποίο κρατάει περίπου 7 ωρες

 

Δεν εχει campaign δυστυχως. Φημολογείται εντονα ωστόσο, ότι θα εχει το 2ο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει campaign δυστυχως. Φημολογείται εντονα ωστόσο, ότι θα εχει το 2ο..

 

Το single player του και το split screen coop τι είναι τότε; τύπου death match / skirmish?

 

 

Μπορεις να ανεβασεις την πηγη που το διαβασες αυτο σε παρακαλω?

 

http://www.pcgamer.com/ea-skipped-star-wars-battlefront-campaign-because-nobody-would-play-it/

Εδώ το είδα..

https://howlongtobeat.com/game.php?id=29358

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...