Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Γιαυτο ειπα οτι παρολο που ρωταω κατι συγκεκριμενο δεν περιμενω σοβαρη απαντηση.

 

Μου θυμιζει review στο σκρουτζ που ο αλλος αντι να γραψει 2-3 πραγματα για το παιχνιδι αυτο καθαυτο γραφει γενικα και αοριστα με σχολια του τυπου ''φοβερο παιχνιδι δεν πρεπει να λειπει απο την συλλογη κανενος'',''το καλυτερο παιχνιδι στο ps4 μεχρι σημερα.Αγοραστε το''.

 

Ακομα και σε πωλητη σε καταστημα να πας και να ρωτησεις για ενα ψιλο γνωστο παιχνιδι θα σου πει 2-3 πραγματακια παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σαν arcade παιχνίδι είναι το καλύτερο.για simulator πάμε σε αλλά

Ενα Burnout next generation θελωωωωω! Οχι αυτο το free roaming τα παλαιοτερα arcade.

 

Αυτη την στιγμη το Revenge ειναι ο νο 1 λογος που εχω ακομα το 360 συνδεδεμενο.

 

Σουβλακι θα το εκανε το Driveclub. Αλλα.. EA ftw.. :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο ειναι αυτο, οχι οτι παιζει η R με τις κυκλοφοριες της, αλλά οπως και να εχει για την τελειοποιηση του παιχνιδιου προκειται. Οι δε πρωτες φωτογραφιες υψηλης αναλυσης ειναι το λιγοτερο εντυπωσιακες. Ολα καλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μολισ πηρα used games απο sevenspot το destiny the taken king 

https://www.skroutz.gr/s/7159425/Destiny-The-Taken-King-Legendary-Edition-PS4.html?from=catspan&keyphrase=the+taken+king

αυτο 

και εχει μεσα voucher code 

για να κανω redeem  το expansion 1,2,the taken king 

το οποιο ομως εχει ληξει απο 9/16

την πατησα ετσι?

τωρα εχω μονο το απλο destiny σκετο το παιχνιδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nooooooooo_1d7af9_2016814.jpg

 

 

αμάν μωρή rockstar όλο στην αναμονή με έχεις! πήρα μέχρι και κονσόλα για να γλιτώσω την αναμονή σου και πάλι στην αναμονή με βάζεις!!!

 

είμαι πολύ απογοητευμένος ήλπιζα μετά το καλοκαίρι να έχω αυτό να ασχοληθώ, μάλλον με κόβω για persona πιο νωρίς τότε.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μολισ πηρα used games απο sevenspot το destiny the taken king 

https://www.skroutz.gr/s/7159425/Destiny-The-Taken-King-Legendary-Edition-PS4.html?from=catspan&keyphrase=the+taken+king

αυτο 

και εχει μεσα voucher code 

για να κανω redeem  το expansion 1,2,the taken king 

το οποιο ομως εχει ληξει απο 9/16

την πατησα ετσι?

τωρα εχω μονο το απλο destiny σκετο το παιχνιδι?

Οταν λες οτι το πηρες used,ποσο ακριβως το πηρες το παιχνιδι δηλαδη οταν καινουργιο εχει 18?

 

Για να μην σχολιασω το γεγονος οτι το πανεξυπνο seven εχει την απλη εκδοση του Destiny ακριβοτερα απο την Taken king με τα dlc

https://www.sevenspot.gr/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=destiny&submit_search=

Στα του παιχνιδιου τωρα απο μια γρηγορη ερευνα στο youtube ναι δυστηχως το Destiny the taken king ειναι στην ουσια το αρχικο παιχνιδι με αλλο εξωφυλλο και μεσα εχει χαρτακι με τους κωδικους για τα dlc.

 

Μεγαλη μλκια της εταιρειας(για να μην πω τεμπελια)που στο blu ray δεν ειναι μεσα τα dlc,στην ουσια ριχνει ακυρο στην αγορα των used παιχνιδιων καλη ωρα,ειδικα οταν εχουν και το θρασος να το πουλανε στα 60ευρω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως και αποτελει ενα εμμεσο τροπο καταπολεμησης της αγορας μεταχειρισμενων, που ως γνωστον οι εταιρειες αποδεδειγμενα δεν τη θελουν. Μονο οι καταναλωτες, εμεις δλδ και τα μαγαζια που δεχονται ανταλλαγες ευνοουνται απο αυτην την ιστορια..  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξει παλι καλα η κοπελα ηταν εξυπηρετικη και με αφησε να το αλλαξω και πηρα καινουργιο το overwatch που το ειχε προσφορα:Ρ

Η μαλλον καταλαβαν τι βλακεια εκαναν με την συγκεκριμενη εκδοση γιατι οπως πολυ σωστα το ανεφερες ειναι παντελως αχρηστη σαν used παιχνιδι. 5ευρω πρεπει να την βαλουν και πολυ ειναι.

 

Επι ευκαιριας του παραπανω να αναφερω οντως οτι το Overwatch λογω 1χρονου κυκλοφοριας(anniversary και καλα)εχει τιμη 29.90 στο ps4

https://www.skroutz.gr/s/7849778/Overwatch-PS4.html

και ισως βγει και goty εκδοση με καποια dlc/skins μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

 

πήρα την προσφορά slim+2o χειριστήριο+ Horizon Zero Dawn από κοτσόβολο. Σήμερα ήρθε στην μεταφορική.

 

Επειδή πρώτη φορα παίρνω κονσόλα.

 

Θα ήθελα μία βοήθεια να μου προτείνεται ένα παιχνίδι για racing-χαβαλέ με την παρέα κανένα αγώνα. Δεν ασχολούμε με pro-fifa και θέλω να έχω κάνα παιχνίδι όταν μαζευόμαστε να παίζουμε.

 

Ακόμα και το worms σκεφτόμαι να πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

 

πήρα την προσφορά slim+2o χειριστήριο+ Horizon Zero Dawn από κοτσόβολο. Σήμερα ήρθε στην μεταφορική.

 

Επειδή πρώτη φορα παίρνω κονσόλα.

 

Θα ήθελα μία βοήθεια να μου προτείνεται ένα παιχνίδι για racing-χαβαλέ

Για racing θα ψαξεις τα

Asseto Corsa

Driveclub

project cars

Dirt rally

Need for speed

Rocket League(αυτο παει πιο πολυ στο racing-χαβαλε)

Formula 1

 

 

Αναφερω διαφορα γιατι δεν ξερω τι μπορει να σας αρεσει εσας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...