Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αξιζουν ομως για καποιον που τα εχει παιξει στο ps3; Εχουν κατι επιπλεον, εκτος απο καλυτερα γραφικα; Και οταν λεμε καλυτερα τι ακριβως εννοουμε; 4k; Upascale;

Meh, nope..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Εγω για την συλλογη θα τα παρω αφου πουλησα αυτα του ps3...

 

οκ λογικα θα τα ξαναπαιξω, αλλα δυσκολα θα σου δωσουν οτι σου εδωσαν οταν βγηκαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες, προφανώς κ κάπου θα έχει αναφερθεί αλλά δεν το βρίσκω τώρα :P , rayman legends:

 

καλό? με ενδιαφέρει πιο πολύ το co-op γτ θέλω να παίζω με τη δικιά μου :P κάτι πέρα από little big planet που το έχουμε λιώσει

είχα παίξει το Origins που ήταν ΓΑ-ΜΑ-ΤΟ και θα ήθελα να ξέρω και το legends λόγω ps4, τί περίπου λέει + το coop

 

είναι και σε τιμή σκοτώματος πλέον, οπότε λέω να το χτυπήσω σήμερα/αύριο

 

θενκς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες έχω θέμα, το πρωί φόρτωσα 40 ευρώ και ξανά πήγα να βάλω αλλά 10 και με λέει invalid info, πληρώνω κανονικά με PayPal, έχει κάποιος άλλος παρόμοια εμπειρία ? Δοκίμασα και με κάρτα και ξανά μάνα τα ίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω για την συλλογη θα τα παρω αφου πουλησα αυτα του ps3...

 

οκ λογικα θα τα ξαναπαιξω, αλλα δυσκολα θα σου δωσουν οτι σου εδωσαν οταν βγηκαν.

Θεωρώ πως αν τα έχεις παιξει δεν χρειάζεται να τα ξαναπαιξεις. Να σου μείνει η αίσθηση του αυθεντικού. Προσωπικά δεν τα είχα παιξει στο PS3 και για αυτό τα πήρα στο PS4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

παίδες, προφανώς κ κάπου θα έχει αναφερθεί αλλά δεν το βρίσκω τώρα :P , rayman legends:

 

καλό? με ενδιαφέρει πιο πολύ το co-op γτ θέλω να παίζω με τη δικιά μου :P κάτι πέρα από little big planet που το έχουμε λιώσει

είχα παίξει το Origins που ήταν ΓΑ-ΜΑ-ΤΟ και θα ήθελα να ξέρω και το legends λόγω ps4, τί περίπου λέει + το coop

 

είναι και σε τιμή σκοτώματος πλέον, οπότε λέω να το χτυπήσω σήμερα/αύριο

 

θενκς

Αν σου αρεσε το origins θα σου αρεσει και το legends.

 

Γενικα πολυ καλα παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To support της σονυ, οχι ειναι απλα τραγικο, δε μπορω να το περιγραψω, στο προβλημα που εχω η λυση που μου προτεινανε ηταν να αγορασω πσν καρτες, αν ειναι δυνατον, δεν ειχα ποτε θεμα με παυπαλ, πρωτη φορα το συνανταω αυτο σε υπηρεσια, παιδια παντως προσοχη προκειται για bug που αντιμετωπιζουν πολυ, αν το παθετε προσευχη καθως πιστευω δε θα διορθωθει, ειδα ποστς 1 χρονου + που δεν εχουν λυθει ακομα με το ιδιο θεμα  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα μου ειναι οτι ηθελα να κανω αγορα 48 ευρω, εβαλα τα 40 και πηγα να βαλω αλλα 10 και δε μπορω πλεον, επισης μου ειπαν να μην σπαμαρω add funds γτ μετα απο καποο νουμερο μπορει να φαω λοκ στο account για 1 μερα, επισης να περιμενω 2 μερες και να ξαναδοκιμασω, ωραιες λυσεις δινουνε ομως

 

Μιας και κανω αγορες μονο digital ειναι παρα πολυ ηλιθιο αυτο που γινεται, μπορω να περιμενω να κανω την αγορα μου δεν εχω θεμα, αλλα θα μπορουσε να υπαρχει μια λυση η το οτιδηποτε, οχι να μου λενε περιμενε 2 μερες, ελεος απλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα ειναι δυστηχως τα κακα του να μπαινει αργα στο παιχνιδι των ψηφιακων αγορων και πληρωμων η Sony.

 

Η MS εχει παραπανω εμπειρια/χρονια στο συγκεκριμενο κομματι,γιαυτο και σε γενικες γραμμες ειναι 3 σκαλες πιο πανω.

 

Η Sony δυστηχως(για μας)θελει ακομα χρονο σε αρκετα πραγματα που αφορουν το store.

 

Προσωπικα και απο το service της σε φυσικα καταστηματα ειναι απογοητευμενος(εγω και αρκετοι αλλοι)αλλα ελα μου που δυστηχως εχει τετοια ποικιλια exclusive παιχνιδιων,αλλιως θα την ειχα κανει με ελαφρα πηδηματακια.

 

Τουλαχιστον εκανε βηματα προοδου στην εργονομια του controller(σε σχεση με του ps3)κατι ειναι και αυτο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να μην συμβει σε καποιον αλλον, απ οτι μου ειπανε παιζει και καποιο ρολο το two steps ver με αυτο το bug, αλλα ημουνα βιαστικος και δε ρωτησα περαιτερω, το μονο σιγουρο που με ειπανε ειναι απλα ενα bug, τεσπα να μη το κουραζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...