Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάλι αν δεν το είχα digital (ακόμα βαράω το κεφάλι μου γι'αυτό) θα το πουλούσα το Nioh. To έχω παρατήσει πολύ καιρό τώρα και δε με τραβάει να το ξαναπιάσω. Προσωπικά το θεωρώ χειρότερο από *souls αλλά καλύτερο από lotf.

Γούστα είναι αυτά.  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι αν δεν το είχα digital (ακόμα βαράω το κεφάλι μου γι'αυτό) θα το πουλούσα το Nioh. To έχω παρατήσει πολύ καιρό τώρα και δε με τραβάει να το ξαναπιάσω. Προσωπικά το θεωρώ χειρότερο από *souls αλλά καλύτερο από lotf.

Γούστα είναι αυτά.  :lol:

Τουλαχιστον το LOTF ηταν ενιαιο παιχνιδι,δεν στο εκοβε το παιχνιδι σε αποστολες να πας απο το σημειο Α στο σημειο Β .

Επισης το LOTF ειχε και μια ψιλο αξιολογη ατμοσφαιρα κυριως λογω των πολυ καλων(για την εποχη και ειδος)γραφικων του.

 

Βεβαια στο gameplay,στα bosses και στην ποικιλια του(σε σχεση με το Nioh)ειναι χαλια μαυρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαι gamer, εχω xbox 360 rgh που το αναβω αραια και που για λιγο. Σπανια να κατσω πανω απο ωρα να παιξω.

 

Εδω και καιρο εχω κολλησει και θελω να παρω xbox one ή ps4. Κλινω προς το δευτερο.

 

Απο περιέργεια θελω να ασχοληθώ με τα exclusive του ps4(order, uncharted, να αλλο ιδιου στυλ με παρεα στο βουνο)

 

Το πιο πιθανο ειναι να μην τα τερματισω.

 

Και ερωτω. Να κανω το βημα ή να μεινω με το 360???

 

Δε ξερω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαι gamer, εχω xbox 360 rgh που το αναβω αραια και που για λιγο. Σπανια να κατσω πανω απο ωρα να παιξω.

 

Εδω και καιρο εχω κολλησει και θελω να παρω xbox one ή ps4. Κλινω προς το δευτερο.

 

Απο περιέργεια θελω να ασχοληθώ με τα exclusive του ps4(order, uncharted, να αλλο ιδιου στυλ με παρεα στο βουνο)

 

Το πιο πιθανο ειναι να μην τα τερματισω.

 

Και ερωτω. Να κανω το βημα ή να μεινω με το 360???

 

Δε ξερω....

Κατα την γνωμη μου, αν εισαι τοσο casual οσο λες, μεινε με το 360. Απλα ψαξε να βρεις παιχνιδια που δεν εχεις παιξει (μιας και ειναι RGH). Εχει τεραστια βιβλιοθηκη με διαμαντια, οποτε αποκλειεται να εχεις δει τα παντα. Αν και εχω PS4 το 360 μου τρωει αρκετες ωρες ακομα.

 

Απο την αλλη μπορεις να δωσεις οσο λιγοτερα γινεται για μτχ PS4 C Chassis (γυρω στα 160-180) και να παρεις. Αν και εκει πληρωνεις κανονικα τα games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα την γνωμη μου, αν εισαι τοσο casual οσο λες, μεινε με το 360. Απλα ψαξε να βρεις παιχνιδια που δεν εχεις παιξει (μιας και ειναι RGH). Εχει τεραστια βιβλιοθηκη με διαμαντια, οποτε αποκλειεται να εχεις δει τα παντα. Αν και εχω PS4 το 360 μου τρωει αρκετες ωρες ακομα.

 

Απο την αλλη μπορεις να δωσεις οσο λιγοτερα γινεται για μτχ PS4 C Chassis (γυρω στα 160-180) και να παρεις. Αν και εκει πληρωνεις κανονικα τα games.

 

ήηη, αφού λέει ότι δεν παίζει τόσο πολύ, μπορεί απλά να τα νοικιάζει για σαββατοκύριακια πχ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαι gamer, εχω xbox 360 rgh που το αναβω αραια και που για λιγο. Σπανια να κατσω πανω απο ωρα να παιξω.

Αν δεν πολύπαίζεις κρίμα είναι να πάει χαμένη η κονσόλα να σκονίζετε. Ειδικά από την στιγμή που έχεις XBOX 360...

 

Οπότε αγοράζεις PS4 μόνο αν έχεις αρκετά χρήματα και δεν σε ενδιαφέρει το κόστος η αν βρεις καμία καλή προσφορά (σε καινούριο η μεταχειρισμένο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μεταχειρισμενο κοιταω. ευρω περιορισμενα. 

 

 

ξεκιναω παιχνιδια και τα παραταω γαμωτο.

 

πχ gta v, red dead redemption, forza horizon 2

 

ξερω οτι εχω "καλη" κονσολα στα χερια μου και την λυπαμαι που δε δινω τοση σημασια

 

 

αντιστοιχα με order, uncharted κλπ τι υπαρχουν στο 360?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μεταχειρισμενο κοιταω. ευρω περιορισμενα. 

 

 

ξεκιναω παιχνιδια και τα παραταω γαμωτο.

 

πχ gta v, red dead redemption, forza horizon 2

 

ξερω οτι εχω "καλη" κονσολα στα χερια μου και την λυπαμαι που δε δινω τοση σημασια

 

 

αντιστοιχα με order, uncharted κλπ τι υπαρχουν στο 360?

Off topic βεβαια αλλα χαλαλι του..

 

-Gears of War 1-2-3

-Tomb Raider / Rise of the Tomb Raider

-Vanquish

-I am Alive

-Nier

-Metal Gear Solid HD Collection

-Max Payne 3

-Dark Sector

 

Αυτα τα "ολιγα" θα σε κρατησουν για αρκετο καιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο αφορα την 2000mah μπαταρια για το μοχλο dualshock 4 εχει βρει κανεις καπου κοντα στην Αθηνα σε καλη τιμη?


Πλάκα πρέπει να μου κάνεις τώρα. Slim PS3, έβγαλαν κουμπιά αφής (οταν η MS στο S έβαλε κουμπιά αφής). PS3 superslim οτι χειρότερο κατασκευαστικά. Συγκρίνονται με το fat;

Υπάρχει εξωτερική μπαταρία αν θέλεις, που κουμπώνει στο micro-usb. Απλά ίσως να κάνει πιο μεγάλη ζημιά στην εσωτερική καθώς την φορτίζει συνέχεια κατά κάποιον τρόπο.

Που τα ειδες τα κουμπια αφης στο xbox one s?

Μηπως τα εχεις μπερδεψει λιγο?

Στο λεω γιατι εχω το xbox one s 2tb και μια χαρα φυσικα κουμπια εχει και οχι αφης.

 

Και μηπως εδω και ποσα ποστ εχουμε ξεφυγει εντελως απο το τοπικ που απλα ειναι για το ps4 και οχι για το xbox one.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...