Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η μία έχει υποστήριξη hdr...και η άλλη δεν έχει ηχεία...

Dell hdr βλεπω και αναφερει,δεν ξερω αν ειναι το κανονικο Hdr των τηλεορασεων. Επισης ουτως ή αλλως το απλο slim δεν υποστηριζει hdr. Αρα αν παρεις το pro πας στην 2718 αλλιως για το slim και οι δυο τα ιδια ειναι.

 

 

Για τα ηχεια εχεις δικιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dell hdr βλεπω και αναφερει,δεν ξερω αν ειναι το κανονικο Hdr των τηλεορασεων. Επισης ουτως ή αλλως το απλο slim δεν υποστηριζει hdr. Αρα αν παρεις το pro πας στην 2718 αλλιως για το slim και οι δυο τα ιδια ειναι.

 

 

Για τα ηχεια εχεις δικιο.

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης ουτως ή αλλως το απλο slim δεν υποστηριζει hdr.

Νομίζω κάνεις λάθος, γιατί ακόμη και στο αρχικό μοντέλο πρόσθεσαν HDR με το 4.00 update αν θυμάμαι καλά.

Μου φαίνεται περίεργο να μην υποστηρίζει το Slim οταν υποστηρίζει το OG.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω κάνεις λάθος, γιατί ακόμη και στο αρχικό μοντέλο πρόσθεσαν HDR με το 4.00 update αν θυμάμαι καλά.

Μου φαίνεται περίεργο να μην υποστηρίζει το Slim οταν υποστηρίζει το OG.

Αν το προσθεσαν τελικα τοτε πασο δεν το γνωριζω(τουλαχιστον μεχρι και πριν βγει το pro δεν υπηρχε γιαυτο το λεω).

Βεβαια και παλι η υποστηριξη του Hdr ειναι σε πολυ λιγα παιχνιδια και σε αυτα ακομα,περισσοτερο διαφορα βλεπει καποιος απο την τηλεοραση που εχει και τα εξτρα του pro παρα το Hdr.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα. Μιας και αναφέρατε dirt. Project cars κλπ. Ερώτηση: Ποιό θεωρείτε πιο διασκεδαστικό για μικρό παιδί? Έχω τιμονιέρα. Με το dirt o μικρός τρώει φρίκες γιατί το game δεν χαρίζει. Από τα υπόλοιπα δεν έχω δοκιμάσει κάποιπο. Υπόλοιπα εννοώ NFS. Project. Driveclub.asseto...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα. Μιας και αναφέρατε dirt. Project cars κλπ. Ερώτηση: Ποιό θεωρείτε πιο διασκεδαστικό για μικρό παιδί? Έχω τιμονιέρα. Με το dirt o μικρός τρώει φρίκες γιατί το game δεν χαρίζει. Από τα υπόλοιπα δεν έχω δοκιμάσει κάποιπο. Υπόλοιπα εννοώ NFS. Project. Driveclub.asseto...

Νομίζω, επειδή τα έχω όλα τα παιχνίδια που ανέφερες (εκτός του Dirt) και τιμονιέρα, οτι θα ευχαριστηθεί περισσότερο το Driveclub με διαφορά. Ο δικός μου πιτσιρικάς με αυτό κόλλησε άσχημα όσον αφορά τα racing.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα τηλεχ παλιο που δεν εχει εγγυηση και δεν δουλευουν βελακια πανω αριστερα δεξια

εχω και αλλο ενα (οχι V2) που ειχα παρει ξεχωριστα απο public που εχει εγγυηση

αν τουσ παω το παλιο μου το χαλασμενο με την αποδειξη του καινουργιου 

λετε να μου το αντικαταστησουν?

 

Ελπίζω πως όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα τηλεχ παλιο που δεν εχει εγγυηση και δεν δουλευουν βελακια πανω αριστερα δεξια

εχω και αλλο ενα (οχι V2) που ειχα παρει ξεχωριστα απο public που εχει εγγυηση

αν τουσ παω το παλιο μου το χαλασμενο με την αποδειξη του καινουργιου 

λετε να μου το αντικαταστησουν?

 

Το ξερεις οτι υπαρχουν serial numbers πισω απο καθε προιον, και επισης οτι για καποιο λογο υπαρχουν, ετσι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τι ακριβως κυκλοφορει(και εχεις παιξει κιολας)και για ποιο λογο ειναι καλυτερο?

Μου θυμιζεις το κλασσικο των Αμαν

https://www.youtube.com/watch?v=nBZH4hL1YXY

 

Απο project cars,Assetto Corsa, Dirt δεν ειναι καλυτερο(ποσο μαλλον απο τα Forza). Αρα σε σχεση με τι κυκλοφορει ακριβως ειναι καλυτερο?

 

Ναι εχει απο τα καλυτερα γραφικα και καιρικα φαινομενα το παιχνιδι αλλα σε ολα τα αλλα ειναι κατωτερο απο οτι κυκλοφορει.

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/driveclub

 

 

εχω παιξει ολα τα racing games το drive club παραμενη ακομα και τωρα πολυ μπορστα απο τν εποχη του και στα γραφικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παιξει ολα τα racing games το drive club παραμενειακομα και τωρα πολυ μπορστα απο τν εποχη του και στα γραφικα...

Μπορεις να πεις και σε μας τους υπολοιπους που μαλλον αλλα παιχνιδια εχουμε παιξει σε τι ειναι πολυ μπροστα απο την εποχη του περαν των γραφικων? Γιατι εγω θυμαμαι οτι πριν βγει το season pass(+τα δωρεαν dlc που δωσανε)οτι ηταν παρα πολυ μετριο σαν παιχνιδι.

Ps4 slim 1tb +2ρο controller+παιχνιδι δωρο(εχει διαφορα πακετα)στα 299ευρω

http://www.public.gr/cat/gaming/ps4-kai-monadiko-dwro/?utm_source=facebook

 

Αν υπολογισουμε την αξια των δωρων πχ στην περιπτωση του ακριβου Nioh,τοτε το ps4 slim 1tb βγαινει κατω απο 200ευρω.

 

Αναρωτιεμαι ποσο πιο χαμηλα θα πεσει το slim στις γιορτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...