Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ κατα την γνώμη σου ποιο είναι το καλύτερο?(Εκτός Rocket League το έχω στο pc)

 

Μία σημείωση μόνο - κανένα από τα παραπάνω δεν έχει split-screen. Αν κατάλαβα καλά θέλεις να παίζεις με την παρέα από τον καναπέ, αλλά με αυτά δεν γίνεται. Τώρα όλοι κοιτάνε το online multiplayer.

Δε νομίζω να υπάρχει και κανένα καλό racing με split-screen - περιμένουμε το GT τώρα, αλλά και αυτό δεν είναι σίγουρο.

 

Ίσως πιο κοντα είναι το Dirt Rally, γιατί θα μπορείτε νε παίζετε σε μία πίστα ο ένας μετά τον άλλον και να συγκρίνετε χρόνους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Marvel Heroes open beta ειναι live, οποιος ενδιαφερεται ειναι arpg + couch co-op, τελειωσα το πρωι τα πρωτα 3 ακτ, πολυ smooth και πολυς κοσμος και παρα πολλοι deadpool  :P Εγω εχω λιωσει σε υπολογιστη παλια οπως εχω ξαναγραψει, απ τα αγαπημενα μου παιχνιδια μιας και το ειδος ειναι το τοπ μου, αξιζει να δοκιμασετε τουλαχιστον για την ιστορια,  εγω θα λιωσω μετα την πλατινα του ΝΙΟΗ

 

Οποιος θελει να παιξει, υπαρχει ενα πακετο δωρεαν σε συνδρομητες πλας νομιζω με τον daredevil για αρχη πολυ καλο  :)

 

Link.png Site: psn

 

https://www.youtube.com/watch?v=EK4wKc6lHqw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Marvel Heroes open beta ειναι live, οποιος ενδιαφερεται ειναι arpg + couch co-op, τελειωσα το πρωι τα πρωτα 3 ακτ, πολυ smooth και πολυς κοσμος και παρα πολλοι deadpool  :P Εγω εχω λιωσει σε υπολογιστη παλια οπως εχω ξαναγραψει, απ τα αγαπημενα μου παιχνιδια μιας και το ειδος ειναι το τοπ μου, αξιζει να δοκιμασετε τουλαχιστον για την ιστορια,  εγω θα λιωσω μετα την πλατινα του ΝΙΟΗ

 

Οποιος θελει να παιξει, υπαρχει ενα πακετο δωρεαν σε συνδρομητες πλας νομιζω με τον daredevil για αρχη πολυ καλο  :)

 

Link.png Site: psn

 

https://www.youtube.com/watch?v=EK4wKc6lHqw

τι κόστος έχει για να παίξεις μετά; ή είναι f2p?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

f2p ειναι, ξεκινας με εναν ηρωα και μετα grind για τους επομενους + daredevil για τους πλας κατοχους

 

για starters προτεινω Wanda, Storm, Blade, Deadpool too strong oλοι τους με αδυναμια στην 1η

 

Το παιχνιδι το προτεινω 100% τουλαχιστον για την ιστορια το αξιζει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

f2p ειναι, ξεκινας με εναν ηρωα και μετα grind για τους επομενους + daredevil για τους πλας κατοχους

 

για starters προτεινω Wanda, Storm, Blade, Deadpool too strong oλοι τους με αδυναμια στην 1η

 

Το παιχνιδι το προτεινω 100% τουλαχιστον για την ιστορια το αξιζει

Μισό λεπτό είναι online mmo και έχει και single player story?

 

Μπορούν να παίξουν 2 παίκτες στην ίδια κονσόλα; coop φάση δηλαδή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι always online και ναι, εχει local co-op  :) Το στορυ μπορεις να το κανεις ειτε σολο, ειτε με αλλους που θα βλεπεις τριγυρω και θα κανουν τα ιδια quest με εσενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι always online και ναι, εχει local co-op :) Το στορυ μπορεις να το κανεις ειτε σολο, ειτε με αλλους που θα βλεπεις τριγυρω και θα κανουν τα ιδια quest με εσενα

Το κατεβάσω να πάρω μια γεύση.

Ευχαριστώ για τα info :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν κανεις τη κονσολα ενος φιλου σου σαν primary στη δικη σου και αυτος κανει το αντιστροφο θα μπορει ο ενας να παιζει τα παιχνιδια του αλλου ακομα και αν η κονσολα δεν ειναι στο ιντερνετ?

Ή αυτο γινεται μονο οταν η κονσολα ειναι στο ιντερνετ?

Πως ακριβως το λεει αυτο η sony? Δεν λεω το share play που στην ουσια δινεις το μοχλο σου για 1 ωρα στον αλλον.

 

Το ρωταω αυτο γιατι το αντιστοιχο στο xbox one για να δουλεψει πρεπει η καθε κονσολα να ειναι στο ιντερνετ γιατι αν ειναι ofline δεν μπορει η δευτερευον(Μη my xbox) κονσολα να παιξει τα παιχνιδια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν κανεις τη κονσολα ενος φιλου σου σαν primary στη δικη σου και αυτος κανει το αντιστροφο θα μπορει ο ενας να παιζει τα παιχνιδια του αλλου ακομα και αν η κονσολα δεν ειναι στο ιντερνετ?

Ή αυτο γινεται μονο οταν η κονσολα ειναι στο ιντερνετ?

Πως ακριβως το λεει αυτο η sony? Δεν λεω το share play που στην ουσια δινεις το μοχλο σου για 1 ωρα στον αλλον.

 

Το ρωταω αυτο γιατι το αντιστοιχο στο xbox one για να δουλεψει πρεπει η καθε κονσολα να ειναι στο ιντερνετ γιατι αν ειναι ofline δεν μπορει η δευτερευον(Μη my xbox) κονσολα να παιξει τα παιχνιδια).

 

 

Πρεπει αναγκαστικα να ναι στο internet για να γινει το Verification, ειδαλλως θα φαινεται το παιχνιδι μεσα αλλα δε θα ξεκιναει και θα σου βγαζει μια κλειδαρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιχα χρονο και ετσι ,ανοιξα το ps4 pro  Απο τον νοεμβριο .

 

_Ανοιγμα πανω καπακι πανευκολο 

 

_Ειχα μαζεψει αρκετη συσσωρευμένη σκονη ,  στο πανω μερος του καπακιου (εσωτερικα) που ειναι ο ανεμιστηρας 

 

_Δεν ειχε καπου αλλου σκονη 

post-401948-0-85595400-1495713056_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιχα χρονο και ετσι ,ανοιξα το ps4 pro  Απο τον νοεμβριο .

 

_Ανοιγμα πανω καπακι πανευκολο 

 

_Ειχα μαζεψει αρκετη συσσωρευμένη σκονη ,  στο πανω μερος του καπακιου (εσωτερικα) που ειναι ο ανεμιστηρας 

 

_Δεν ειχε καπου αλλου σκονη 

Γενικα ειναι ευκολο να το ανοιξεις?διοτι και εγω απο τον νοεμβριο που το εχω παρει δεν το εχω ανοιξει ποτε το καπακι. :P Η μπατονετα ειναι σκετη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα ειναι ευκολο να το ανοιξεις?διοτι και εγω απο τον νοεμβριο που το εχω παρει δεν το εχω ανοιξει ποτε το καπακι. :P Η μπατονετα ειναι σκετη?

 

:-D  :-D  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...