Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα 3μηνη με 25 πριν 1 βδομάδα :(

Καλά να παθω

Ασε την ηττοπαθεια και τσιμπα μια ετησια τωρα που εχει καλη τιμουλα, Αφου ξερεις και ξερουμε οτι καθε γιορτες θα παιζει καλυτερη τιμη, Θα περνεις μια ετησια απο black friday η χριστουγενιατικες εορτες και εισαι οκ.

Στην τελικη παρε ενα δανειο απο αυτα που θα μαζεψεις στα καλαντα που ερχονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτον δε λέω κάλαντα. Δεύτερον ίσως πάρω ετήσια, γιατί γαμιου** λίγο με τις πληρωμές. Αν έχω θα πάρω, αλλιώς θα πάω με τρίμηνες μέχρι την επόμενη προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτό έχω κάνει με το bloodborne και μια χαρά λειτουργούσε online και απ' όλα από το EU account μου.

 

Απλά , μην το πάρεις το arc ρε συ. Είναι τέρμα λάθος. Σε όλους τους τομείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτησης, αν αγοράσω game από account με us region θα μπορώ να παίξω online στο account μου με ps plus σε eu region? Συγκεκριμένα εxei to arc προσφορά 35 δολάρια σε us store.

 

Αν στο US account έχεις κάνει το ps4 σου Activate as primary, τότε μπορείς να παίξεις τα παιχνίδια του US account με οποιοδήποτε άλλο account υπάρχει στην κονσόλα, είτε EU είτε US.. κανονικά και online και offine. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτό έχω κάνει με το bloodborne και μια χαρά λειτουργούσε online και απ' όλα από το EU account μου.

 

Απλά , μην το πάρεις το arc ρε συ. Είναι τέρμα λάθος. Σε όλους τους τομείς.

Δεν ξέρω με ψήνει ένα φιλαράκι για να παίζουμε μαζί. λες δεν αξίζει?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

killzone 2 & 3 servers to be decommissioned march 29, rip κριμα που δεν εχω το ps3 μαζι μου, στο 3 ειχα ριξει απειρες ωρες στο multy, ενα ακομα βραδυ καψιματος θα το εριχνα πριν κλεισουν επισημα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω περισσοτερο καψιμο ειχα ριξει στο 2,βεβαια σε ορισμενες πιστες απο τις πολλες εκρηξεις σε κλειστους χωρους γινοταν της Ποπης απο τα frame drops :P

 

Ψιλο στεναχωρηθηκα που δεν το εκανα ποτε platinum το 2 μονο και μονο λογω των ωρων που ειχα αφησει(δεν καταφερα να βγαλω τις τελευταιες πιστες στο Elite...).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα παραγγείλει πριν 3μιση μήνες 2 παιχνίδια από εδώ και ακόμα δεν μου έχουν έρθει βέβαια τα λεφτά μου τα έχω πάρει πίσω από το 2μηνο γιατί έκανα paypal claim αλλά έχει τύχει σε κάποιον άλλον από αυτό το μαγαζί να του έχουν αργήσει τόσο υπερβολικά πολύ τα παιχνίδια που έχει παραγγείλει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ το Mario odyssey απο εκεί άργησε αλλά ήρθε. Νομίζω τα στέλνουν με το πιο φτηνό ταχυδρομείο (μπουσουλωντας μάλλον) και αργεί. Για 3,5 μήνες όμως νομίζω ότι εκτός των φυσιολογικών ορίων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα παραγγείλει πριν 3μιση μήνες 2 παιχνίδια από εδώ και ακόμα δεν μου έχουν έρθει βέβαια τα λεφτά μου τα έχω πάρει πίσω από το 2μηνο γιατί έκανα paypal claim αλλά έχει τύχει σε κάποιον άλλον από αυτό το μαγαζί να του έχουν αργήσει τόσο υπερβολικά πολύ τα παιχνίδια που έχει παραγγείλει?

 

Είναι πολύ αργό το game.co.uk Γενικά 4 παραγγελίες που έχω κάνει το τελευταίο 6μηνο απο εκεί κάνουν 2-3 εβδομάδες η κάθε μία. Eνώ άλλα όπως thegamecollection, amazonuk, simplygames. στη μία εβδομάδα έχουν έρθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δηλαδη μου λετε να τα ξεχασω τα παιχνιδια πο ειχα παραγγειλει απο το games.co.uk?

 

Γιατι οπως σας ειπα ηδη εχουν περασει 3μιση μηνες απο την ημερομηνια παραγγελιας.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...