Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα αφου οι κονσολες ειναι plug and play και απλα βαζεις το δισκακι και παιζεις :P

 

Που να δεις αγαπητε στο Doom τι update που κατεβαζει :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα πριν καιρό, δεν θυμάμαι αλλά είχε και αυτό πολλά. Κάπου είχα φάει 23gb αλλά δεν θυμάμαι που. Νομίζω destiny το.πρωτο, αλλά δεν είμαι σίγουρος. 4ωρες είναι καλά για 14gb? 24αρα ΟΤΕ έχω και καλα, βγάζει 16

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα πριν καιρό, δεν θυμάμαι αλλά είχε και αυτό πολλά. Κάπου είχα φάει 23gb αλλά δεν θυμάμαι που. Νομίζω destiny το.πρωτο, αλλά δεν είμαι σίγουρος. 4ωρες είναι καλά για 14gb? 24αρα ΟΤΕ έχω και καλα, βγάζει 16

Μια χαρα ειναι αν και εγω το εχω ξαναπει οτι οποιος ασχολειται με gaming πρεπει στις μελλοντικες του αγορες να υπολογιζει και την 50αρα vdsl ετσι οπως παει το πραγμα στο ψηφιακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι έχεις δίκιο. Αλλά γενικά και εγώ νομίζω ότι είναι καλά. Βέβαια άλλο να έχεις vdsl 50αρι και να λεει 1 ώρα ή και λιγότερο. Το θέμα είναι ότι δε βγάζει και 24 ή έστω 20, εκεί κάτι θα γινόταν. Με 16 δε πάμε πουθενά :P

Και μην μιλησουμε για upload, εκτός θέματος αλλά οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προτιμούσατε να μην είχαν καθόλου update δηλαδή; Και αυτό γίνεται! Βάλε την κονσόλα offline και ξεκίνα να παίζεις αλλιώς άσε το να κατεβάζει στο background ενώ εσύ θα παίζεις και όποτε το θελήσεις ανοιγοκλείνεις το παιχνίδι για να κάνει install το update. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν ειπα αυτό προφανώς. Αλλά είναι λίγο ξενερα εκεί που έχεις ψηθεί να tryhardareis, να σου σκάει το 14αρι. Υπομονή δε πειράζει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι έχεις δίκιο. Αλλά γενικά και εγώ νομίζω ότι είναι καλά. Βέβαια άλλο να έχεις vdsl 50αρι και να λεει 1 ώρα ή και λιγότερο. Το θέμα είναι ότι δε βγάζει και 24 ή έστω 20, εκεί κάτι θα γινόταν. Με 16 δε πάμε πουθενά :P

Και μην μιλησουμε για upload, εκτός θέματος αλλά οκ

 

Εγώ που έχω 4 τι να πώ; :(

Πάλι καλά που δεν παίζω online αλλά είναι πολλές οι ώρες κατεβάσματος. :/

 

Άντε να μπει η 50αρα τις επόμενες ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έχω 4 τι να πώ; :(

Πάλι καλά που δεν παίζω online αλλά είναι πολλές οι ώρες κατεβάσματος. :/

 

Άντε να μπει η 50αρα τις επόμενες ημέρες.

Πόσο πρέπει να πονάει το 4??? Με το καλό γιατί δε γίνεται έτσι.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα πώς έχει το πράγμα, μέχρι πριν 2-3 εβδομάδες έπιανα 6.

Με τα 6 κατέβαζα περίπου 9-10GB όταν το έβαζα σε rest mode για το βράδυ (περίπου 9 ώρες), οπότε μιας και δεν μένω μόνος αφήνω το ps4 να κατεβάζει μόνο το βράδυ (αν το θυμηθώ)

 

Θα ανεβάσω photo πιο μετά με τις ώρες που θέλει να κατέβει το Darksiders 2 (και ότι άλλο έχω βάλει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει πάντως, αυτό παίζω τώρα μέχρι να κατέβει το νιο

Όσο για τις ώρες και εγώ του έχω φάει τη ζωή, που λέει και ο πατέρας μου. Έχει δουλέψει πάρα πολλές ώρες το play, σε κατεβάσματα,gaming , twich και ταινίες/σειρές. Να ναι καλά να βγάλει άλλες τόσες ώρες :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παραπανω weapon δεν ηταν υποτιθεται δωρο για την day one edition?

 

Ακομα πωλειται day one εκδοση παιχνιδιου που βγηκε πριν 1 χρονο?Τι στο καλο? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, το πήρα στο black friday από το Γερμανό. :P

Νομίζω μόνο αυτό βρίσκεις πλέον, δεν ξέρω αν μπορείς να βρεις κάποια σκέτη έκδοση. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...