Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πλακα μας κανεις ; εκανες ντισπιουτ, πηρες λεφτα πισω & περιμενεις παιχνιδια ;

Οχι δεν ειπα αυτο αλλα εστω μια ειδοποιηση οτι τουλαχιστον ηρθε Ελλαδα για να ξερω αν ειναι να ξανα παραγγειλω απο εκει ή οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορία. Από Zavvi παραγγειλα παιχνίδ και απεσταλη στις 24 Νοεμβρίου με παράδοση 11-12 Δεκεμβρίου. Τους ρώτησα τι γίνεται τωρα που έχει αργήσει και μου έστειλαν να υπογράψω και να τους στείλω κάτι σαν υπεύθυνη δήλωση οτι δεν το παρέλαβα. Εχει κανείς ιδέα τι παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οχι δεν ειπα αυτο αλλα εστω μια ειδοποιηση οτι τουλαχιστον ηρθε Ελλαδα για να ξερω αν ειναι να ξανα παραγγειλω απο εκει ή οχι.

Ναι θα σου πούνε και πότε θα πάνε πάλι πίσω σε αυτούς :P . Εδώ κάνανε 3 μήνες για να έρθουν και τελικά δεν ήρθαν ποτέ, θα σου πουν και αν ήρθαν χωρίς να τα πάρεις κιόλας, όπως λέει και ένας φίλος kappa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ... και πήρα 2 παιχνίδια με πιστωτική γιατί δεν επέτρεπε paypal :(

Τεσπα...

 

Ερώτηση:

Αυτό το bundle των walking dead αξίζει;

The Telltale Undead Survival Bundle

- The Walking Dead: The Complete First Season
- The Walking Dead: Season Two
- The Walking Dead: Michonne - A Telltale Miniseries
- 7 Days to Die (plus all four additional DLC skin packs

https://store.playstation.com/en-gr/product/EP2026-NPEJ00465_00-TUSB000000000000

 

Συμπληρώνοντας και αυτό τα έχω όλα;

The Walking Dead: A New Frontier - Season Pass

https://store.playstation.com/en-gr/product/EP2026-CUSA06926_00-WDS3SP0000000000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορία. Από Zavvi παραγγειλα παιχνίδ και απεσταλη στις 24 Νοεμβρίου με παράδοση 11-12 Δεκεμβρίου. Τους ρώτησα τι γίνεται τωρα που έχει αργήσει και μου έστειλαν να υπογράψω και να τους στείλω κάτι σαν υπεύθυνη δήλωση οτι δεν το παρέλαβα. Εχει κανείς ιδέα τι παίζει;

Εγω περιμενω ακομη, την ιδια ημερα παρεγγειλα και εγω, δεν εχω λαβει τιποτα. Λεω μηπως σκαλωσε με τον ογκο εργασιας που εχουν λογω εορτων και το τελωνειο (αν και το συγκεκριμενο κανονικα δεν περναει τελωνειο)

Να τους μιλησω και εγω οτι δεν εχω λαβει κατι; Πρωτη παραγγελια και στραβωνει

Τα εχουν σπασει και σε παρα πολλα κομματια δεν ξερω τι περιμενω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα 
Δεν ξέρω αν ειναι offtopic αλλα ηθελα να ρωτησω ποσο κοστίζει περίπου ενα ps4 η xbox one μεταχειρισμένα ;; τα πιο παλιά δεν εχω θέμα απλα κοιτάω τα πιο οικονομικά ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλακα μας κανεις ; εκανες ντισπιουτ, πηρες λεφτα πισω & περιμενεις παιχνιδια ;

mclein παρε μου δωρο το ασπρο ps4 pro   για τις γιορτες ,μονο εσυ μπορεις .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες πέσαν στα χερια μου heavy-rain syndrome, dark souls2, bloodborne, δεν εχω παίξει κανενα απο αυτες τις σειρές τι προτείνετε ενα μονο απο ολα αυτα και μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκαθαρα souls και bloodborne. Ενα από αυτά. Αν σου αρέσουν γενικά τέτοια games, τωρα με τις γιορτές με λίγο παραπανω χρόνο θα το ευχαριστηθεις. Υπόψιν ότι είναι δύσκολα παιχνίδια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες πέσαν στα χερια μου heavy-rain syndrome, dark souls2, bloodborne, δεν εχω παίξει κανενα απο αυτες τις σειρές τι προτείνετε ενα μονο απο ολα αυτα και μονο

dark souls 2, το καλυτερο της σειρας για μενα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...