Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε λαθος τοπικ εισαι.

Σε ποιο topic μιλαμε για το event του ps4?

Εχεις σχολειο αυριο...νανι...

To εχω τελειωσει με απολυτηριο 19.6. Σε ευχαριστω παραυτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

σε λαθος τοπικ εισαι.

Σε ποιο topic μιλαμε για το event του ps4?

Εχεις σχολειο αυριο...νανι...

To εχω τελειωσει με απολυτηριο 19.6. Σε ευχαριστω παραυτα
Σε πειραζω μν νευριαζεις...θα εχει ενδιαφερον το event κατσε να το δεις...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πειραζω μν νευριαζεις...θα εχει ενδιαφερον το event κατσε να το δεις...

 Nαι αλλα τι θα δουμε? Θα δειξει και gameplay απο παιχνιδια ας πουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Σε πειραζω μν νευριαζεις...θα εχει ενδιαφερον το event κατσε να το δεις...

 Nαι αλλα τι θα δουμε? Θα δειξει και gameplay απο παιχνιδια ας πουμε?
Teaserakia θα δειξει..μν περιμενεις πολλα πραγματα..απλα αυτες οι μερες για εμας τους gamers ειναι γιορτη....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Teaserakia θα δειξει..μν περιμενεις πολλα πραγματα..απλα αυτες οι μερες για εμας τους gamers ειναι γιορτη....

Τοτε παω να δω καμια ταινια και νανι. Εχω και εφορια αυριο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ότι να 'ναι είναι τα συγκριτικά και η μπουρδολογία των τελευταίων ημερών απο τα φερέφωνα της Sony και κατ'επέκταση και απο την ίδια....σοβαρότης μηδέν.

Ειδικά τις τελευταίες 10-15 μέρες τα "συγκριτικά" στο COD "μιλάνε" απο μόνα τους ειδικά αν θυμηθούμε και αναλογιστούμε τι μλκίες διαβάζαμε και τι μας "πασάρανε" αλλά και τι ΤΕΛΙΚΑ ΙΣΧΥΕΙ(που ακόμα πιστεύω κανείς δεν γνωρίζει) αλλά σίγουρα αυτές τις 2 εβδομάδες φάνηκαν οι πραγματικές προθέσεις/προτιμήσεις ορισμένων sites.Ακολούθησαν και οι πρώτες "σφαλιάρες" με τα launch games(βλέπε Killzone Shadow Fall 74/100 στο metacritic και το Knack στα "τάρταρα" με 59/100) και κάπως έτσι μπαίνουμε στην επόμενη γενιά....όχι στα λόγια αλλά στην "πράξη" πλέον!

Και όχι ΔΕΝ ενθουσιάστηκα με τα γραφικά απο το gameplay του infamous second son σήμερα....το μόνο που μπορεί να θυμίζει next gen μέχρι τώρα είναι τα RYSE και Forza5.Η "θεωρητικά" πιο δυνατή κονσόλα καλό είναι να μην επαναπαυτεί στις δάφνες του DRM και στο hype των τελευταίων μηνών γιατί μπορεί να γίνει στο τέλος κάτι τέτοιο....

 

 

itjqLqwWowdFZ.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mεταξυ μας τωρα το infamous ειναι Ε-Ν-Τ-Υ-Π-Ω-Σ-Ι-Α-Κ-Ο....ακομα και για pc gamers. Dude plz

 

Aλλα ξερω ξερω, next gen ειναι μονα οσα βγαινουν στην δικιας μου προτιμησης πλατφορμα, τα υπολοιπα ειναι χαλια "the console gamer logic"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...