Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

μολις ειδα τα δυο video, Καλα το infamus απλα τα σπαει, απο uncharted περιμενα κατι περισσοτερο, μαλλον το φυλαν για τα VGA.

 

Edit: αυτο ηταν τελικα τελειωσε στην μια ωρα, εντελως ακυρο το event, πολυ ντορος για το τιποτα.

 

Mod Edit: Μην αποκαλείτε ο ένας τον άλλον troll και μην υπαινίσσεστε κάτι τέτοιο.

Επεξ/σία από Praetorian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες



During the pre-stream segment of the the PlayStation All Access Live launch event inFAMOUS: Second Son Development Director Chris Zimmerman gave some news about the game that will please resolution enthusiasts:


The PS4 for us has been great, we can fun at Full 1080p, 30 frame per second rock solid, and just throw tons of triangles, tons of pixels, tons of particles at the screen. It’s just amazing. It’s actually been a surprise that it’s been this easy for us to get the game to run as fast as it does and to run as spectacular as it does.

So there you have it: looks like we’re in for a visual fest. The game will be out on March the 21st, and you can also check the newly released trailer out right here.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπροστα σε Halo 1 και 2 και Metroid Prime(μιας και μιλαμε για τα καλυτερα fps της τοτε γενιας κονσολων) ναι αντικειμενικα ειναι μετριοτητα. Επισης σε περιπτωση που το ξεχασες το Killzone 1 βγηκε τον Νοεμβριο του 2004.

 

Ε οχι και fps το Metroid.

Έλεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Greatness Awaits...  :P

 

 

 

Σ'ότι αφορά το δεύτερο video προτείνω να κάνουμε ψηφοφορία για το πότε και εαν τελικά θα "εκραγεί".....!

 

Mod Edit: Μείνετε στο report των μηνυμάτων που θεωρείτε ότι παραβαίνουν τους κανονισμούς. Το Mini-modding δεν είναι αποδεκτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως βλεπετε επιβεβαιωνομαι απολυτα για την χαιρεκακια μερικων οσον αφορα κακα reviews και προβληματικες κονσολες.Φυσικα η μονη απαντηση αυτων ειναι  "και οι αλλοι να δεις τι λεγανε παλια ή τι θα λενε σε λιγο...".Κανονικος διαγωνισμος μικροψυχιας δηλαδη.Συνεχιστε ετσι :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως βλεπεται επιβεβαιωνομαι απολυτα για την χαιρεκακια μερικων οσον αφορα κακα reviews και προβληματικες κονσολες.Φυσικα η μονη απαντηση αυτων ειναι  "και οι αλλοι να δεις τι λεγανε παλια ή τι θα λενε σε λιγο...".Κανονικος διαγωνισμος μικροψυχιας δηλαδη.Συνεχιστε ετσι :lol:

 

 

Έτσι και χειρότερα.....και είμαστε ακόμα στην αρχή!!! B)

Αλήθεια τι είχε γίνει τότε με ορισμούς όπως "χαιρεκακία"( ;;; ),υπήρχε κάποια αναφορά για το RROD( ;; ),υπήρχαν αρνητικά σχόλια;Όχι;

Ατέλειωτη υποκρισία απλά....τώρα "θυμηθήκαμε" την ανωτερότητα!!!!

Ελπίζω μόνο να μην ζήσουμε στιγμές "RROD" γιατί το δεύτερο ειδικά video είναι αρκετά ανησυχητικό!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως για να θιχτηκες χωρις καν να σε αναφερω εισαι ενας απο αυτους.Συγχαρητηρια.

Εννοειται αυτο παει και γι αυτους που με τα διαφορα rrod και ylod χαιροντουσαν.Αλλα μπορεις να μου πεις που κολλαω εγω με αυτους?Εγραψα ποτε τιποτα για τα παραπανω?Ουτε καν ειχα σχοληθει τοτε,δεν ειχα καν ιδεα οτι υπηρχαν τετοια προβληματα.Αλλα εσενα το προβλημα σου ξερεις ποιο ειναι?Απαντας σε μενα προσωπικα και μιλας για "καποιους" που εκαναν το ιδιο τοτε.Με ποια λογικη θα ειμαι εγω υπολογος για τις πραξεις αλλων?Αυτο ακριβως δηλαδη που ειπα προηγουμενως.Επειδη το κανανε αλλοι θα το κανω και γω.Ετσι...

 

Που την ειδες την υποκρισια λοιπον σε μενα?Να εισαι σιγουρος και για το xbox one τα ιδια θα λενε και τα ιδια θα λεω.Δεν ειναι θεμα ανωτεροτητας αλλα κοινης λογικης.Ξερω ειναι δυσκολο να εισαι ανθρωπος στο ιντερνετ...

 

Τωρα αν μιλας αποκλειστικα για "αλλους"  τοτε μην απαντας σε μηνυμα μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως για να θιχτηκες χωρις καν να σε αναφερω εισαι ενας απο αυτους.Συγχαρητηρια.

Εννοειται αυτο παει και γι αυτους που με τα διαφορα rrod και ylod χαιροντουσαν.Αλλα μπορεις να μου πεις που κολλαω εγω με αυτους?Εγραψα ποτε τιποτα για τα παραπανω?Ουτε καν ειχα σχοληθει τοτε,δεν ειχα καν ιδεα οτι υπηρχαν τετοια προβληματα.Αλλα εσενα το προβλημα σου ξερεις ποιο ειναι?Απαντας σε μενα προσωπικα και μιλας για "καποιους" που εκαναν το ιδιο τοτε.Με ποια λογικη θα ειμαι εγω υπολογος για τις πραξεις αλλων?Αυτο ακριβως δηλαδη που ειπα προηγουμενως.Επειδη το κανανε αλλοι θα το κανω και γω.Ετσι...

 

Που την ειδες την υποκρισια λοιπον σε μενα?Να εισαι σιγουρος και για το xbox one τα ιδια θα λενε και τα ιδια θα λεω.Δεν ειναι θεμα ανωτεροτητας αλλα κοινης λογικης.Ξερω ειναι δυσκολο να εισαι ανθρωπος στο ιντερνετ...

 

Τωρα αν μιλας αποκλειστικα για "αλλους"  τοτε μην απαντας σε μηνυμα μου.

θυμασαι που σου ελεγα οτι η κονσολα θα εχει θεματα με το σχεδιασμο που εχουν κανει? εσυ νομιζες οτι το εκανα επιτηδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αμφισβητησα οτι θα εχει προβληματα.Ολες οι κονσολες εχουν παντα.Αλλα σχολια εκανες τοτε,οτι θα γελασουμε με πιθανα rlod το ξεχασες?Το οτι ακομα δεν το εχεις καταλαβει ειναι ανησυχητικο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...