Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mεταξυ μας τωρα το infamous ειναι Ε-Ν-Τ-Υ-Π-Ω-Σ-Ι-Α-Κ-Ο....ακομα και για pc gamers. Dude plz

 

Σεβαστό....αλλά γνώμη σου!!!

Και μια και είσαι pc gamer(btw και εγώ πρόσφατα "έστησα" ένα pc με την πολύτιμη βοήθεια και του Fulgore1 :)) ρίξε μια ματιά και εδώ μετά το video του infamous....

 

http://www.youtube.com/watch?v=5R6DAFDYXZ4

 

http://www.youtube.com/watch?v=VqxKGwtAoKU

 

Για πολύ καλύτερη ποιότητα δείτε τα youtube!

 

Y.Γ.

Όσοι παίξουν το RYSE σύντομα καλό θα ήταν να μην τα δουν....!!! ;)

Επεξ/σία από empire_1924
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26.9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

νομιζω οτι το downgrade στο ryse ειναι πλεον  εμφανες...

 

Δεν ξέρω που "βλέπεις" το downgrade αλλά αν θέλεις μπορείς να δεις τα ίδια ακριβώς videos σε πολύ καλύτερη ανάλυση στο youtube....μια διαφορά πιστεύω θα την διαπιστώσεις στην όραση σου!!!   :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα..η οραση μου φταιει λες...ενταξει ειναι πολυ ωραια ρε αλλα δν ειναι οπως μας τα εδειχναν στην αρχη...ετσι νομιζω...μπορει να κανω κ λαθος..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα απο την στιγμη που ειδα δυο απο τα πιο γνωστα site Ign και Gamespot να δινουν στο νεο CoD 8.8 και 8 αντιστοιχα,και το BF4 με Metacritic http://www.metacritic.com/game/pc/battlefield-4 83/100 με ενα αδιαφορο Campaign και τους χρηστες να παραπονιουνται για κρασαρισματα ολη την ωρα του παιχνιδια οπως λεει και στο παρακατω video ενας γνωστος youtube reviewer http://www.youtube.com/watch?v=MknLARblrDQ(τα πρωτα 35δευτερολεπτα ειναι ασχετα :P ),για το Killzone συγκεκριμενα αδιαφορω για τις βαθμολογιες που εδωσαν τα διαφορα Site και ειμαι σιγουρος οτι αν αγοραζα ενα Ps4 αυριο μαζι με το Killzone θα μου αρεσε τοσο οσο και τα προηγουμενα παιχνιδια.

 

Οσο για τα υπολοιπα παιχνιδια γενικα κραταω μικρο καλαθι για την Sony τουλαχιστον για τα πρωτα 2.5χρονια,οπως και με το ps3.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα..η οραση μου φταιει λες...ενταξει ειναι πολυ ωραια ρε αλλα δν ειναι οπως μας τα εδειχναν στην αρχη...ετσι νομιζω...μπορει να κανω κ λαθος..

 

Σοβαρά τώρα....τα είδες youtube σε πολύ καλύτερη ανάλυση και "είδες" διαφορά σε σχέση με την E3;

Δεν ξέρω αλλά προσωπικά μου φαίνεται ακόμα πιο εντυπωσιακό το game σε σχέση με την E3!Μια εβδομάδα έμεινε....οψόμεθα!

Για μενα απο την στιγμη που ειδα δυο απο τα πιο γνωστα site Ign και Gamespot να δινουν στο νεο CoD 8.8 και 8 αντιστοιχα,και το BF4 με Metacritic http://www.metacritic.com/game/pc/battlefield-4 83/100 με ενα αδιαφορο Campaign και τους χρηστες να παραπονιουνται για κρασαρισματα ολη την ωρα του παιχνιδια οπως λεει και στο παρακατω video ενας γνωστος youtube reviewer http://www.youtube.com/watch?v=MknLARblrDQ(τα πρωτα 35δευτερολεπτα ειναι ασχετα :P ),για το Killzone συγκεκριμενα αδιαφορω για τις βαθμολογιες που εδωσαν τα διαφορα Site και ειμαι σιγουρος οτι αν αγοραζα ενα Ps4 αυριο μαζι με το Killzone θα μου αρεσε τοσο οσο και τα προηγουμενα παιχνιδια.

 

Το Knack δεν το σχολιάζω αλλά το Killzone γιατί τόσο χαμηλά;Πιστεύεις αδικείται;Γιατί ειδικά στην παρούσα φάση με όλο το hype που υπάρχει για την Sony ένα 9 θα 'πρεπε να το ΄χει για την πλάκα του εαν τελικά "εσκεμμένα" αδικείται απο όλα αυτά τα reviews....δεν ξέρω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

empire εχεις παραγγειλει απο εξω one?

 

Δεν παίζει,μόλις "έστησα" καλό pc,έχω 360 και ps3....ε εντάξει λέω να δώσω λίγο χρόνο στα ps4 και x1  :P αν και όσοι πρόλαβαν την προσφορά του "Κώτσου" ήταν πραγματικά πολύ καλή περίπτωση! 

Και επίσης το X1 είναι αρκετά μεγάλο για τα γούστα μου...για την ώρα τουλάχιστον μια και σταντέ θα υπάρξει slim έκδοση αλλά αν η Sony ξεκινήσει δυνατά και συνεχίσει μπορεί να πάρω ps4 αυτή την φορά!

Για την ιστορία κάτοχος ps1,2,3 psp και 360...δεν πηγαίνω πιο "πίσω" γιατί θα φτάσω εποχή amiga στο τέλος. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

empire εχεις παραγγειλει απο εξω one?

 

Δεν παίζει,μόλις "έστησα" καλό pc,έχω 360 και ps3....ε εντάξει λέω να δώσω λίγο χρόνο στα ps4 και x1  :P αν και όσοι πρόλαβαν την προσφορά του "Κώτσου" ήταν πραγματικά πολύ καλή περίπτωση! 

Και επίσης το X1 είναι αρκετά μεγάλο για τα γούστα μου...για την ώρα τουλάχιστον μια και σταντέ θα υπάρξει slim έκδοση αλλά αν η Sony ξεκινήσει δυνατά και συνεχίσει μπορεί να πάρω ps4 αυτή την φορά!

Για την ιστορία κάτοχος ps1,2,3 psp και 360...δεν πηγαίνω πιο "πίσω" γιατί θα φτάσω εποχή amiga στο τέλος. :D

Αα..ωραιος...εγω λεω ν το αγορασω οταν φιλοτιμιθουν να το φερουν στα μερη μας...προς το παρων θα παω σε ps4..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά τώρα....τα είδες youtube σε πολύ καλύτερη ανάλυση και "είδες" διαφορά σε σχέση με την E3;

Δεν ξέρω αλλά προσωπικά μου φαίνεται ακόμα πιο εντυπωσιακό το game σε σχέση με την E3!Μια εβδομάδα έμεινε....οψόμεθα!

 

Το Knack δεν το σχολιάζω αλλά το Killzone γιατί τόσο χαμηλά;Πιστεύεις αδικείται;Γιατί ειδικά στην παρούσα φάση με όλο το hype που υπάρχει για την Sony ένα 9 θα 'πρεπε να το ΄χει για την πλάκα του εαν τελικά "εσκεμμένα" αδικείται απο όλα αυτά τα reviews....δεν ξέρω! 

Γιατι το Killzone δυστηχως δεν εχτισε το ονομα οταν επρεπε δηλαδη στο μετριοτατο προς τραγικο Killzone 1 επι εποχης Ps2,οταν το Halo επι εποχη Xbox με τα 1και 2 εχτιζε ονομα ιδιο με το Half Life στο pc και το Metroid στο Gamecube για την Nintendo.

 

Δεν εχει καποιο σημαντικο κεντρικο προσωπο που να μεινει απο ολα τα παιχνιδια και δυστηχως τα αλλα 2 προηγουμενα παιχνιδια δεν ειχαν το σωστο promotion που επρεπε.Πραγμα που πετυχε το Infamous με το 1και 2,η Naughty Dog με οσα παιχνιδια εχει βγαλει ως τωρα,και η Santa Monica με το γνωστο παιχνιδι σε ολους  :-D.

Το μονο που μπορει να κανει τωρα το Killzone ειναι να ενισχυσει το Multiplayer του(ουτως ή αλλως και τα CoD και BF δεν γινανε γνωστα για το Campaign αλλα για το Multiplayer τους),και αν το καταφερει αυτο με πολλα update,support και maps θα τα παει καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετριοτατο το Killzone 1?? Τι καλυτερα fps επαιζες στο ps2 δηλαδη?? Απο τα πιο underated παιχνιδια του ps2 για εμενα και ενα πραγματικο διαμαντι.. 

Μπροστα σε Halo 1 και 2 και Metroid Prime(μιας και μιλαμε για τα καλυτερα fps της τοτε γενιας κονσολων) ναι αντικειμενικα ειναι μετριοτητα. Επισης σε περιπτωση που το ξεχασες το Killzone 1 βγηκε τον Νοεμβριο του 2004.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα ειναι αδικημενη σειρα το killzone....τα 8αρια που περνει το shadowfall προσωπικα μια χαρα βαθμος ειναι...προσωπικα εχουνε καλυτερο campaign απο cod-battlefield(απο τα χειροτερα campaign που επαιξα ειναι του battlefield 3 μονο το μουλτι του μετραει)
το μουλτι ειναι παλι μια χαρα ειδικα του 2 το λιωσα.
απλα τα κλασσικα military fps πουλανε πιο πολυ κ εχουνε πιο πολυ κοσμο στο μουλτι

οποιος δει καλα το 4 players launch τιζαρουνε πολλα παιχνιδια...



ryu οδηγος ταξι??new street fighter??
παιδακι προχωραει στο δρομο 0:15...last guardian?
0:23 drake's antique-cid barber με ενα τυπο ξανθο θυμιζει cloud....uncharted new -remake ff7!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=7dR28fXFDMI&feature=c4-overview&list=UUg_JwOXFtu3iEtbr4ttXm9g

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...