Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας ήταν το youtube τόσο διαδεδομένο το 2005 και θα σας έλεγα εγώ τι πανικός θα είχε γίνει τότε με τα 360. Μεγαλύτερη δημοσιότητα =/= μεγαλύτερο ποσοστό αστοχίας. 

Ψυχραιμία και υπομονή. Αν μη τι άλλο, το γεγονός ότι στην Ευρώπη και στην Ελλάδα έχουμε καθυστερημένο launch αποτελεί ένα safety buffer. 

 

Οσο για την ΕΑ, να πω κι εγώ έναν με τον Τοτό; Τα κρασαρίσματα στο PC είναι κι αυτά φταίξιμο της Sony, έτσι; 

 

το youtube άρχισε το 2006 βασικά , και γνωστό στο ευρύτερο κοινό έγινε μετά το 2008. Αυτό που λες είναι πολύ σωστό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουν βγλαει προβληματα μερικες κονσολες απο την ημερα π κυκλοφορησε στην αμερικη..το ποσοστο π δινει η sony ειναι ενα 0,4...ισως να εχει αυξηθει..!τα προβληματα ειναι διαφορετικα απο χρηστη σε χρηστη..μερικοι εχουν hdmi failure καποιοι προβλημα με την θερμοκρασια..αυτα..

Εδω λενε για 40%.Για αλλη μια φορα ,αποτυχια η sony στο λασναρισμα.Παντα ετσι παει ομως,

Microsoft στην αρχη καλυτερη και στο τελος η sony.[οπως εγινε και με το xbox 360-ps3].

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω λενε για 40%.Για αλλη μια φορα ,αποτυχια η sony στο λασναρισμα.Παντα ετσι παει ομως,

Microsoft στην αρχη καλυτερη και στο τελος η sony.[οπως εγινε και με το xbox 360-ps3].

 

οχι 40... 140%. Είναι χαλασμένες και αυτές που θα βγούν το 2014-15-16.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://m.neogaf.com/showpost.php?p=90108842&postcount=1190

 

Είναι να τρελενεσαι.....δεν έχει eject button!!!!το ξεφτιλισαν

τελείως.....

56975245-wtf.gif

 

Επεξ/σία από Praetorian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω λενε για 40%.Για αλλη μια φορα ,αποτυχια η sony στο λασναρισμα.Παντα ετσι παει ομως,

Microsoft στην αρχη καλυτερη και στο τελος η sony.[οπως εγινε και με το xbox 360-ps3].

40%?????? που ακους αυτα τα ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ?

 

 

Υ.Γ. holy, ετσι βαζε gif να εχω υλικο να σου στειλω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα τα κομματια που εχουν ερθει στην sony hellas τα ελενχει κανεις παιδια η θα εχουν ολα προβληματα ατο θελω να μου εξειγηση καποιος

σε αυτο δεν μπορει να σου απαντησει κανεις! συνηθως οι αμερικανοι περνουν καλυτερα κομματια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτο δεν μπορει να σου απαντησει κανεις! συνηθως οι αμερικανοι περνουν καλυτερα κομματια!

 

 

Ε ναι γιατί είναι γνωστό πως τα αμερικάνικα τα φτιάχνουν σε άλλη γραμμή παραγωγής. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι γινεται παντα στην μεγαλυτερη αγορα τα ριχνουν! και κατι αλλο... το αμερικανο πακετο του ps4 περιλαμβανει και βαση ενω εδω θα την πληρωνεις εξτρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...