Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οτι να ναι ρε hlolyman..παιζει να μν ειχες ουτε 360 ουτε ps2 ουτε ps3 κ οτι ακους λες.τι καθομαι κ συζηταω μαζι σου... :huh:

τι θες δηλ να σου βρω ποσοστο απο το wikipedia οπως εσυ? αφου ειναι αληθεια τι να κανουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το κάνουμε sony vs microsoft παιδιά!!Όποιος πιστεύει ότι η κονσόλα έχει failure rate μεγάλο περιμένει να την αγοράσει αργότερα όποιος όχι την αγοράζει τώρα!! To remote play πάντως έχει φάση!!Να παίζεις στο κρεβάτι online bf4!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ήταν το youtube τόσο διαδεδομένο το 2005 και θα σας έλεγα εγώ τι πανικός θα είχε γίνει τότε με τα 360. Μεγαλύτερη δημοσιότητα =/= μεγαλύτερο ποσοστό αστοχίας. 

Ψυχραιμία και υπομονή. Αν μη τι άλλο, το γεγονός ότι στην Ευρώπη και στην Ελλάδα έχουμε καθυστερημένο launch αποτελεί ένα safety buffer. 

 

Οσο για την ΕΑ, να πω κι εγώ έναν με τον Τοτό; Τα κρασαρίσματα στο PC είναι κι αυτά φταίξιμο της Sony, έτσι; 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερεις τι γινεται καθομαι και κραζω μονο και μονο επειδη οταν εκανε μλκιες η ms ολοι εκραζαν μερα νυχτα και τωρα ολοι κανουν τους κινεζους με την sony!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερεις τι γινεται καθομαι και κραζω μονο και μονο επειδη οταν εκανε μλκιες η ms ολοι εκραζαν μερα νυχτα και τωρα ολοι κανουν τους κινεζους με την sony!

And this, kids, is how you tell that someone is a fanboy. :)

την ms την εκραζαν για τα drm κ για τα νταβατζιλικια ρε holyman...θα επρεπε να χαιρεσαι γτ μεσα απο το κραξιμο αλλαξε μυαλα η ms..

Παίζει να υπέγραψε και στο petition που ήθελε την επαναφορά των αλλαγών/DRM. :P
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια ειναι οτι και εγω καποια στιγμη θα παρω Ps4 δεν εχω κανενα προβλημα,αλλα εδω και μηνες μερικοι μας τα ειχατε τσουρεκιασει...50% more power,100 ευρω κατω,παιχνιδαρες ,Παλιο ΜΣ ,Οποιο παιχνιδι δεν κυκλοφορει για Ps4 δεν υπαρχει ,κραξιμο στο χ1 κτλπ.

 

Ηρθε κυριοι ο καιρος να φατε την καζουρα σας....και μολις τωρα αρχησε,!!!!!εχει και συνεχεια

 

Το θέμα είναι ότι όλα αυτά ισχύουν... :P

 

Η παραγωγή αυτη τη στιγμη ειναι σε peak . Και το xbox one πιθανον να εχει τα ιδια θεματα και είναι φυσιολογικό (δεν μιλαμε για failure rate της ταξης του 30%).

 

 

Εξάλλου για αυτό υπάρχει η ΕΓΓΥΗΣΗ.

 

Εγω δεν θεωρώ ότι υπάρχει θέμα μιας και κατασκευαστικά δεν πρόκειται σε καμία περίπτωση το hardware να δημιουργήσει τα προβλήματα της προηγούμενης γενιάς. Ηξεραν πολύ καλά MS και Sony γιατι υιοθετησαν APU's , Jaguar κτλ.

 

Πάντως στη Sony για να διαθέτουν την 1η εκδοση στο μισο μέγεθος από το xbox one και με εσωτερικό τροφοδοτικό είναι πολύ σίγουροι για ότι έχουν σχεδιάσει.

 

Αν τώρα στη foxconn ή όπου αλλου κατασκευάζονται οι νέες κονσόλες ,υπάρχει πρόβλημα στη παραγωγή ειναι κάτι που ούτε η Sony ουτε η MS μπορούν να ελέχξουν. (εδώ την πατησε ακόμα και η apple....)

 

Προσωπικά αν μπορούσα θα επαιρνα και τις δυο στο launch.

 

Mod edit: Όχι άλλη συζήτηση για το Xbox 360 εδω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτό που έκανε η MS με το αρχικό 360 δεν έχει επαναληφθεί ποτέ σε άλλη κονσόλα από καμία εταιρία. Δεν μιλάμε απλά για πρόβλημα στη συναρμολόγηση αλλα για λανθασμένη σχεδίαση του συστήματος. Το 360 slim που έχω προς το παρόν είναι μια χαρά, το έχω όρθιο και δεν μου έχει γρατσουνίσει κάνενα δισκακι.

δεν διαφωνω ο σχεδιασμος ηταν αθλιος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν μπορω να διαβαζω 100 σελιφες απο σπαμ,μπορει καποιος συνοπτικα να μου εξηγησει τι εγινε?Εβγαλε προβληματα το ps4?Γιατι σκεφτομαι να το αγορασω και το μονο που βλεπω ειναι ps4 vs xbox one.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουν βγλαει προβληματα μερικες κονσολες απο την ημερα π κυκλοφορησε στην αμερικη..το ποσοστο π δινει η sony ειναι ενα 0,4...ισως να εχει αυξηθει..!τα προβληματα ειναι διαφορετικα απο χρηστη σε χρηστη..μερικοι εχουν hdmi failure καποιοι προβλημα με την θερμοκρασια..αυτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...