Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

υπαρχει κανενα event καπου σμρ για αθηνα να παιξουμε κανενα ps4,η εστω να δουμε; ή σε αλλες περιοχες οπως mall athens,μαρουσι,κηφησια νεα ιωνια,ηρακλειο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, να παίζεις ότι θες σαν κονσόλα, και να γυρνάς σε Windows για office και απλά πράγματα καθημερινής χρήσης.

Δύσκολο το βλέπω,λόγω πολιτικής των εταιριών αλλά όντως θα ήταν πολύ δυνατό..αν δούμε κάτι τέτοιο θα είναι μόνο από σκοπιά Microsoft :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει κανενα event καπου σμρ για αθηνα να παιξουμε κανενα ps4,η εστω να δουμε; ή σε αλλες περιοχες οπως mall athens,μαρουσι,κηφησια νεα ιωνια,ηρακλειο..

Νομίζω ναι, για ψάξε για το Athens gaming festival.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολο κ μαθαινω απο παντου για τρομερη ελλειψη που θα διαπιστωσουμε στις 13 του μηνος

Γενικο το κακο.Στο Λονδινο ουτε για δειγμα, εκτος απο ελαχιστα πανακριβα μαυραγοριτικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι να τρεξουν να παρουν ολοι Ps4 και XboxOne μηπως δουν ωραια γραφικα σε Fifa/Pro,CoD/BF, και οταν θα ερθει η ωρα της online πληρωμης,θα αρχισει το κραξιμο. Αλλωστε για Ελλαδα μιλαμε που τα παραπανω παιχνιδια ειναι αυτα που ενδιαφερουν τους περισσοτερους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα εκανα προπαραγγελια απο κωτσοβολο την παρασκευη 29 του μηνος και μου ειπαν να περασω 14 η 15 να παραλαβω και μου ειπαν οτι δεν θα εχουμε τοσο μεγαλο προβλημα ενω στο puplic μου ειπαν οτι υπαρχει προβλημα ακομα και με προπαραγγελια μηπως τα παραλενα ορισμενα μαγαζια εγω μιλαω για βολο υποψιν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το φέρω από Αμερική πού θα πάω πρωτοχρονιά (αν υπάρχει διαθέσιμο), θα έχω πρόβλημα λόγω NTSC έκδοσης στην Αμερική? Θα μπει πάνω σε καινούρια Samsung smart TV

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα εκανα προπαραγγελια απο κωτσοβολο την παρασκευη 29 του μηνος και μου ειπαν να περασω 14 η 15 να παραλαβω και μου ειπαν οτι δεν θα εχουμε τοσο μεγαλο προβλημα ενω στο puplic μου ειπαν οτι υπαρχει προβλημα ακομα και με προπαραγγελια μηπως τα παραλενα ορισμενα μαγαζια εγω μιλαω για βολο υποψιν

Ναι γιατι στο Public εχει πεσει διαφημιση γιαυτο. Οταν ειχα πχ παει να αγορασω το expansion του Wow περιμενανε ουρες να το αγορασουν απο Public και στο Multirama διπλα που λειτουργουσε δεν πηγαινε σχεδον κανεις. Μετα μαλιστα εμαθα οτι καποιοι περιμενανε μεχρι και 40λεπτα για να το αγορασουν απο το Public και δεν πηγαινανε διπλα που ηταν αδειο το καταστημα να τελειωνουν. Ανθρωπινη λογικη  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το φέρω από Αμερική πού θα πάω πρωτοχρονιά (αν υπάρχει διαθέσιμο), θα έχω πρόβλημα λόγω NTSC έκδοσης στην Αμερική? Θα μπει πάνω σε καινούρια Samsung smart TV

Για να εισαι σιγουρος εκει στο Αμερικα οταν εισαι παρε και εναν converter NTSC to pal ειναι παμφτηνοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το φέρω από Αμερική πού θα πάω πρωτοχρονιά (αν υπάρχει διαθέσιμο), θα έχω πρόβλημα λόγω NTSC έκδοσης στην Αμερική? Θα μπει πάνω σε καινούρια Samsung smart TV

 

δεν θα καλύπτεσαι από εγγύηση εδώ Ευρώπη, θα πρέπει να το στέλνεις Αμέρικα...απλά να το ξέρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν συνδέσεις το ps3 με την τηλεόραση μέσω hdmi, δεν υπάρχει θέμα.

 

Pal/ntsc είναι παλιά αναλογικά απομεινάρια.

 

Επομένως, για το ps4 που τα πάντα είναι ψηφιακά, δεν υπάρχει πρόβλημα.

 

Το μόνο που θα αντιμετωπισεις είναι ταινίες που έχουν region lock.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασική Ελλαδάρα...

 

Πήρα τηλέφωνο Κωτσόβολο και τους ρωτάω αν θα εχω το ps4 day one στις 13/12 γιατι τό έχω προπαραγγείλει Online από τις αρχές Αυγούστου! Και μου λέει με ανεση ότι κύριε μετά τις 20/12 θα παραγγείλετε γιατί είναι πολλές οι παραγγελίες! Μα τους λέω παράγγειλα την 1η μέρα που βγάλατε τις online παραγγελίες, με κοροιδεύετε; Πότε έπρεπε να έχω παραγγείλει, τον Ιούνιο; Μου λέει ξαναπάρτε μας την εβδομαδα κυκλοφορίας να δούμε τί θα γίνει και αν έχει αλλάξει κάτι...

 

Έλεος με τους ερασιτέχνες πια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...