Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπράβο Square-Enix ΞΕΦΤΙΛΙΣΤΙΚΑΜΕ ακόμα μια φορά...

 

Κατά τα άλλα το συστηματάκι είναι πολλά υποσχόμενο... Έχει πολύ μεγάλο ενδιαφέρον αυτό το γαϊτανάκι του interactive gaming και της multimedia κονσόλας που έχουν μπλεχτεί και οι 3... αναρωτιέμαι αν θα πεταχτεί κάποιος 4ος να τους το κόψει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τραγική η conferance, δεν είδαμε κονσόλα,πολύ λίγα exclusives ,μόνο το killzone μου άρεσε για next gen game απο τα exclusives, η square για κλάματα πραγματικά,ευχαριστούμε πολύ square που έφερες έναν τυπο απο την ιαπωνία απλα να μας πει οτι στην ε3 θα έχουμε final fantasy news,χαίρω πολύ...

 

πολύ social mumbo jumbo, πήραμε release date, holiday 2013,όχι τιμή (λογικό ε3) αλλα πάλι έπρεπε να δούμε την μαμημένη κονσόλα ,έλεος δλδ.

 

το καλό 8gb ddr5,αν το νέο xbox έχει 8gb ddr3 rip... το Hardware μου ακούγεται τέλειο, το socializing τραγικό(γιατί νομίζουν όλοι οτι είμαστε γκόμενες που κάνουμε ταγκ και ποστ ανα 2 λεπτά στο fb?),τα παιχνίδια Meh... μέχρι στιγμής τουλάχιστον ,ένα killzone με ενδιαφέρει και της capcom το game.

 

το Diablo 3 το τερμάτησα πέρυσι τον μάιο ,αν δεν το βγάλουν με  expansion για 2 χρόνια άργότερα,τι με νοιάζει που θα βγεί? και για πιο μαμημένο λόγο το βγάζουν και για Ps3? υπάρχει λόγος? η κονσόλα 'οταν βγει το diablo 3 θα είναι 7-8 χρονών.

 

τέσπα ξενέρωσα, περίμενα έστω να την δω, το χειρηστήριο το είδα και πριν την conference... περίμενα naughty dog,polyphony digital, καλή squareenix και δεν τα είδα, απλά στέκομαι στο 8gb ddr5  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η square για κλάματα πραγματικά,ευχαριστούμε πολύ square που έφερες έναν τυπο απο την ιαπωνία απλα να μας πει οτι στην ε3 θα έχουμε final fantasy news,χαίρω πολύ...

 

Στα interwebs τους έχουν κατακράξει πάντως, κάναν 2 άτομα υπερατλαντικό ταξίδι Ιαπωνία - Αμερική για να ανακοινώσουν οτι θα υπάρχει νέα ανακοίνωση στην Ε3 με λίγα λόγια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Άλμα ποιός ξέρει στα γραφικά δεν είδαμε πάντως. Ένα high-end PC του χρόνου τέτοια εποχή θα το έχει ξεπεράσει χαλαρά...

 

Και τώρα ξεπερασμένο είναι, απλά εγώ έχω μείνει στο Animation των Chars του Killzone..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαλαρώστε λίγο ρε μιλάμε για launch titles μιας κονσόλας, μην τα συγκρίνετε με 2000e τούμπανα Pc και μην νομίζετε οτι θα μείνουμε εκεί, δείτε λίγο πως είναι το uncharted 1 ή τα πρώτα παιχνίδια του xbox360, εγώ είμαι ευχαριστημένος ,ειδικά μετά το καναβάτσο του wii u,το Ps4 με το killzone μου φάνηκε όαση χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τώρα ξεπερασμένο είναι, απλά εγώ έχω μείνει στο Animation των Chars του Killzone..

Που ξεπερασμένο ρε παιδιά, το 90% των pc αυτά τα γραφικά δεν μπορεί να τα δει. Far cry 3 1080p όλα full που παίζω, ούτε κατα διάνοια τέτοια γραφικά, crysis 3 δεν το έχω τρέξει ακόμα, αλλα σε trailer που έχω δει, δεν έχω δει κάτι καλύτερο απο αυτά που είδα σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά εσύ ούτε κατά διάνοια τέτοια γραφικά..

Το Crysis 3 στο PC ας πούμε είναι ανώτερο και το BF3 επίσης.



To animation στο Watch Dogs και στο Killzone 4 τι τρομερές διαφορές είχαν απο κάποιο παιχνίδι του PS3 ασπούμε;

Καλά πλάκα κάνεις ;

Σε ποιο παιχνίδι έχεις δει πιο φυσική κίνηση ;

Άντε γεια ήταν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tilemax μιλάμε για κονσόλα με 512mb ram και κονσόλα με 8gb ram, τα πάντα υπερβολικά πιο δυνατά ,δεν πιστέυεις οτι θα έχει διαφορά σε ανάλυση,frames,animations,stuff on screen ,etc? 

 

στάνταρ θα έχει ,ακόμα με τις engines παίζουν, της capcom το game κράζει cgi,δεν νομίζω να μιλάμε για gameplay και ας είχε Hud σε κάποιες φάσεις. τέσπα εγω είμαι ευχαριστημένος απο το hardware ,απο το software δεν μπορώ να πω το ίδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...