Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχουν ακουστικα 5.1 ή 7.1 που να ειναι συμβατα με το ps4 εκτος απο τα wireless headset που ειναι απλα στερεο ακουστικα?

Αν ναι εχετε να μου προτεινετε καποια μοντελα π.χ. τα razer kraken 7.1 ειναι συμβατα με το ps4?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει μου εχουν σπασει τα νευρα με το μηχανημα. Το εχω συνδεδεμενο στην οθονη του πισι διοτι ειναι η μονη που βγαζει 1080π. Το ανοιγω σημερα και μενει στην ασπρη γραμη, αλλα εικονα δεν δινει. Του αλλαζω καλωδιο, τιποτα. Βαζω hdmi->dvi καλωδιο, τιποτα. Το βαζω στην hdready toshiba τιποτα (αν και εχω παιξει σε αυτην). Το παω σε αλλο δωματιο/τιβι μια μαπα phillips, τιποτα. Απειρα ρεσταρτς και safe mode προσπαθειες, αλλα εικονα δεν βλεπω. Η πλακα ειναι οτι τις πρωτες μερες αλλαξα το hdmi καλωδιο , διοτι το πατησα και ζεβλοσε η μια ακρη του. Τωρα οπως βγενω απο το δωματιο με την Phillips βρισκει το νεο καλωδιο σε μια πορτα και τραβιεται! Τι βλεπω, εχει μεινει μεσα στην υποδοχη του ps4 η μιση ακρη!! Χεζμεντεν, αλλα το βγαζω. Πλεων ομως δεν εχω αλλο καλωδιο hdmi. Γαμωσταυριζω λιγω, αλλα σκεφτομαι οτι εχω ενα στον ψηφιακο δεχτη. Ξαναπαω στην τοσιμπα και κανω επαναφορα ρυθμισεων της τηλεορασης οπως διαβασα. Τωρα καταφερνω και βλεπω εικονα στο safe mode. Αλλαζω το resolution se 480p. Πλεον δουλευει και μπενω μενου. Ε οταν διαλεξω 720π ξαναχανεται το σημα. Ε μα η τοσιμπα ειναι hd ready γαμωτι μου. Οσο δουλευει σε 480π στην τοσιμπα, το δοκιμαζω στην οθονη του πισι, αλλα δεν βγαζει σημα. Δηλαδη τωρα εχω μεινει με 480π ως μονη επιλογη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενε γενικά. Εγώ που το πήρα απλά κατάφερα να περάσει σχεδόν ο μισός χρόνος της εγγύησης χωρίς να έχω παίξει πάνω από 2 ώρες σύνολο. Οι ναυαρχίδες θα έρθουν μέσα στο 2015.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα επαθα κατι με το ps4 και θελω να μου πειτε αν ειναι κατι σοβαρα ειχα βαλει την κονσολα σε stand by mode και με το cd μεσα το watch dogs λοιπον την ανοιγω μετα απο περιπου 2 ωρες που την αφησα και μου κολησε το cd μεσα και τελικα με παρατεταμενο το κουμπι βγηκε και μετα μου κολησε και δεν εκλεινε με τιποτα και αναγκαστηκα να το βγαλω απο την μπριζα εκανα βλακεια δεν μου ξεκολουσε με τιποτα εχει τυχη σε κανεναν αυτο ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sory δεν το εχω παθει. Στα δικα μου τωρα, παρατηρησα οτι δεν μπορω πλεον να διαλεξω 1080π, απλα δεν διαλεγεται, οχι οτι δεν δουλευει! Αν βαλω οτιδηποτε αλλο απο 480π δεν εχω σημα. Στην οθονη του πισι δεν αναγνωριζεται καθολου. Καποια στιγμη κανωντας scan ta inpiuts, λεει οτι το hdmi ειναι active, αλλα δεν βλεπω εικονα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει δοκιμασει κανεις να συνδεσει bluetooth στο PS4?

 

Ειχα διαβασει οτι μετα το 1.70 update οτι θα υποστηριζει.

 

Τα heaadset που δινει η Sony με το PS4 ειναι της πλακας.Δοκιμασα 1 headset της Nokia απο κινητο αλλα δεν ειναι συμβατα και χρησιμοποιω 1 headset της Samsung(ψειρες)απο παλιο smartphone και δουλευουν με καλη ποιοτητα ηχου αλλα μονο στο 1 ακουστικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι κατι σοβαρο να ανυσηχω το εχει παθει κανεις

 

φίλε μηχάνημα είναι, όλα τρώνε σκάλωμα κάποια στιγμή

 

αν δεν το κάνει επαναλαμβανόμενα μην ανησυχείς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αληθινη ιστορια...!!! ολος χαρα που ειχε ερθει τελος του μηνος και θα πληρωνομουν για να παρω το ps4,τελικα μου εβαλαν λιγοτερα λεφτα απο λαθος,ειχα ξεχασει την e3 που θα δω τι γινεται απο δω και περα, μετα βλεπω οτι στην e3 οτι ισως πεσει απο 30 ως 50 ευρω λενε φημες,μετα ενα νεο ps4...δηλαδη θα ερθει 15 του μηνος που θα ξαναπληρωθω και θα ειμαι σιγουρος πια κι οχι βιαστικος!!! ευτυχως!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν ακουστικα 5.1 ή 7.1 που να ειναι συμβατα με το ps4 εκτος απο τα wireless headset που ειναι απλα στερεο ακουστικα?

 

Αν ναι εχετε να μου προτεινετε καποια μοντελα π.χ. τα razer kraken 7.1 ειναι συμβατα με το ps4?

 

Σύνδεσα τα Logitech G930 με το ps4 και είναι άψογα. Δεν θα τα συνιστούσα όμως γιατί διάβασα ότι κάποιοι έχουν πρόβλημα χαμηλού ήχου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...