Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εξαρταται απο την εκτελεση...χρειαζονται φρεσκες ιδεες θα ηθελα η σειρα να ξεφυγει απο το hack and slash και να δωθει περισσοτερη εμφαση στο adventuring κομματι. αλλα και το action θελει νεες ιδεες σιγουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ειναι καινουργιο god of war λετε? ή κανα hd remake?

 

παντως το αλλο, original game που ετοιμαζε η sony santa monica εκτος god of war, οπως ξερουμε κοπηκε εδω και μηνες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιστορία οντως εχει κορεστει, ομως οπως και να εχει κατι καινούργιο θα δουμε. Αν αποδειχθεί οτι πρόκειται για full hd remake θα ξενερώσω πολυ ασχημα. Δεν το θεωρώ πολυ πιθανό πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα κρασια κυρια σαντα μονικα!!!!το ancension remastered  στανταρ πρεπει να ειναι. :fear:

Μην το γρουσουζεύετε τόσο πολύ γιατί μπορεί να δούμε και κανένα god of war 3 remake :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ψηνομαι.

Καλα παιχνιδια ,αλλα κουρασαν.Θελω κατι καινουριο.

Εγω το θελω σα μουρλος ειδικα στο Ps4.Δε θα συμφωνησουμε ποτε εμεις οι δυο τελικα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ψηνομαι.

Καλα παιχνιδια ,αλλα κουρασαν.Θελω κατι καινουριο.

 

Καλα αυτο συμβαινει γενικα με πολλα sequels.

Αμφοτερων πλευρων.

 

Απλά το GoW τρέχει από PS2 και έπειτα, crossing 3 generations..

Σαν το Halo ένα πράγμα. Δεν είναι όμως Halo.

Θέλω να πω και το GT έφτασε την 6η του έκδοση αισίως, από ps1 μέχρι ps3 και θα βγει και στο ps4, αλλά σαν ιδέα δε σε κουράζει το ίδιο..ή τουλάχιστον έτσι μου φαίνεται εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις προσπαθω να αλλαξω τον κωδικο μου και μου βγαζει συνεχεια "An error occurred while performing this operation." τι παιζει???ελεος δηλαδη. εχω καψει τα μυαλα μου.Σκεφτηκα μηπως βαζω λαθος τον κωδικο αλλα δεν παιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες αυτο τον μηνα δεν κυκλοφορει το last of us ξερει κανεις? γιατι ψαχνω και λενε για αυγουστο!

Αυτον τον μηνα λογικα(οι φημες λενε προς τα τελη του ιουνιου)οπωτε δεν αργει η επισημη ανακοινωση της κυκλοφοριας του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...