Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ξερω αν σας εχω κουρασει με την ιστορια μου, αλλα εκανα τις τελευταιες δοκιμες μου για να ειμαι σιγουρος πρωτου γυρισο το πσ4. Λοιπον δοκιμασω νεο καλωδιο Hdmi to dvi απο πσ4 στο μονιτορ του πισι, δεν εχω σημα (δεν ξερω γενικως παντως αν δουλευει hdmi to dvi στο ps4). Μετα εβαλα ξανα μπροστα τον ξεχασμενο μου infocus 720p προτζεκτορα συνδεσα τα hdmi, τιποτα, ουτε καν το safe mode δεν εμφανιζει. Βαζω μεσο της τιβι σε 480π, ξαναγυρναω το καλωδιο στον προτζεκτορα, ουτε 480π βλεπει. Το μονο που δουλευει ειναι η toshiba tv στα 480π (και αυτο αναβοσβηνει τακτικα!). Αρα δεν μπορει να μην υπαρχει προβλημα. Πλεον θα παω να τους τα χωσο οτι δεν παιζει σε 2 τιβι, ενα μονιτορ και ενα προτζεκτορα, πουθενα πανω απο 480p η καν εικονα.

 

 

ασχετο, ο φαλον στο βιντεο μου θυμισε παλιες καλες μερες στα κλαμπακια στην αγγλια με τα lightsticks. Σαν να ηταν σε ρειβ παρτι εκανε λολ

ΦΦίλε μου νομίζω ότι και πολύ το προσπάθησες. Να τους το πεις πίσω. Για αυτό υπάρχει η εγγύηση. Και ελπίζω να στο κάνουν αντικατασταση και όχι επισκευή...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26.9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν ειναι στο περιθώριο των 10 ημερων μπορει να απαιτησει αντικατασταση και οχι επισκευη το δικαιούται.

Επεξ/σία από JUST-GAMER
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι, τελη απριλη το πηρα. Δευτερα παω στον κωτσο να τους ρωτησο αν θα το παρουν αυτοι, η πρεπει να το στειλω εγω στην σονυ. Θα τα χωσο σε αυτους πρωτα μπας και κανουν αυτοι την διαδικασια επιστροφης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πας cometron υπαρχει ενα ενδεχομενο να ξεμπερδεψεις την ιδια μερα.

 

Αλλιως ειναι να πας εσυ εκει και αλλο ειναι να το στειλει ο κωτσος οποτε του καπνισει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι χανια. Δεν ξερω καν ποιος ειναι υπευθηνος εδω. Λιγο στο ιντερνετ εψαξα και βρηκα εναν τζανιδακη για υπευθηνο καταστημα σερβις στην σονυ, αλλα αν περνει πσ4 δεν ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον το IGN εβγαλε νωριτερα πρωτοσελιδο οτι το last guardian ακυρωθηκε ολοκληρωτικα, αποφαση που παρθηκε σε ενα εσωτερικο συνεδριο της sony πριν λιγες μερες. το ign επικαλεστηκε εσωτερικη πληροφορηση απο μεσα απο τη sony.

φυσικα αυτα τα νεα δεν ειναι καθολου καλα, και υπηρξε αντιδραση -τεραστια αντιδραση - απο πολλους και διαφορους.

μεσα σε δυο ωρες, το ign αλλαξε τον τιτλο απο κατηγορηματικα ακυρωθηκε σε ..ισως ακυρωθηκε. παρ ολα αυτα επιμενει.
λαθη γινονται σε αυτα, αλλα αν καποιος δει το αρχικο αρθρο του ign ητανε 100% κατηγορηματικο και σιγουρο, και επισης το ign ητανε εκεινο που ειχε βγαλει και για την ακυρωση του παιχνιδιου της santa monica, καθως και τις δεκαδες απολυσεις απο το studio.

ποια ειναι η αληθεια?

προσωπικα εαν δεν δω last guardian στην ε3, ξερω τι να πιστεψω. ελπιζω ομως να δουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενεις ακομη να δεις last guardian?

5+ χρονια παει αυτη η δουλεια. Ουτε leaks δεν υπαρχουν οτι θα εβγαινε (εκτος αν εχω χασει επεισοδια)

Και επειδη δεν ειναι θεμα κονσολας η προγραμματισμου το συγκεκριμενο κατι εχει γινει με το project γενικοτερα και εχει μπει στον παγο.

Εγω ουτε ανακοινωσεις χρειαζομαι για να καταλαβω (οπως και εσυ πιστευω). Μακαρι να διαψευστω αλλα...........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την ακριβεια περιμενω να δω last guardian για ps4 στην Ε3 και μαζι και ημερομηνια.

 

εαν δεν τα δω αυτα, τοτε ναι, ειμαι κι εγω πλεον σιγουρος.

 

 

βασικα οι αντιδρασεις αρκετων τυπων απο τη sony (στα twitter τους) με κανουν να πιστευω οτι θα το δουμε μεθαυριο.

γιατι εαν οντως το ign εχει δικιο, και αυτοι οι τυποι γραφουν ετσι απαξιωτικα απλα και μονο για να κανουν damage control σε ενα ..αληθινο λαυρακι (εαν ειναι ετσι οπως τα ειπε το ign)

τοτε η ιστορια εχει δειξει οτι ειναι ενα πολυ χαζο πραγμα να κανει κανεις, να σκοτωνει την αξιοπιστια του για να καλυψει ας πουμε στην καλυτερη τα (ασχημα) νεα για μερικες βδομαδες..

 

πχ

AWQRLKW.png

ή ακομα χειροτερα,

 

 

@notaxation @yosp and I laughed at this rumor over dinner. The Last Guardian has NOT been cancelled.

λινκ

 

 

και αλλο background: http://www.worldsfactory.net/2014/06/07/rumor-the-last-guardian-cancelled

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπομονή δυο μέρες μείνανε για να μάθουμε τι ισχύει και τι όχι. Αν δείξουν κάτι από last guardian τότε ok αλλά αν δεν δείξουν

 


300-sparta.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα θα γινει πολεμος και στις δυο κονσολες ειδικα στο ποια απο τις δυο θα δειξει καλυτερα αποκλειστικα παιχνιδια αφου εκει θα παιχτει το σκηνικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δειξανε στην Ε3 του 2009 :P Παλια ξυνα σταφυλια

http://www.youtube.com/watch?v=EHzHoMT5eRg

Θελετε παλι; Δε χορτασατε;

Ο Ueda αληθεια τι απεγινε; μη ξεχναμε οτι εφυγε απο την σονυ το 2011

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δειξανε στην Ε3 του 2009 :P Παλια ξυνα σταφυλια

http://www.youtube.com/watch?v=EHzHoMT5eRg

Θελετε παλι; Δε χορτασατε;

Ο Ueda αληθεια τι απεγινε; μη ξεχναμε οτι εφυγε απο την σονυ το 2011

Κριμα παντως να ακυρωνονται τετοια διαμαντια.Οπωτε δυστυχως και φετος προβλεπεται φτωχη παρουσιαση της σονυ σε αποκλειστικους τιτλους?δηλαδη μονο ενα uncharted θα μας παρουσιασουν και αυτο ητανε?(μακαρι να κανω λαθος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...