Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

hollow το κακο ειναι οτι δε μ αφηνει να κανω change τον κωδικο πλεον. απο χθες το βραδυ μου λεει try again later (ισως γιατι προσπαθησα πολλες φορες..) , τι σκατα?δε μπορω να συνδεσω το 4 ρε γμτ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και απο τα δυο...ελεος...τι μλκια και αυτη εχω και plus και ποσα παιχνιδια....plus εχω καμια διετια να παρει...θα κοιταξω να επικοινωνησω μαζι τους να δω τι παιζει...ακομα και τωρα error μου βγαζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nomes ξανα κανε το update απο την αρχη. Οσον αφορα το προβλημα μου  με τον κωδικο , επιτελους το εκανα . hollow ευχαριστω φιλος που ασχοληθηκες μαζι μου  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια ειναι η διαδικασια για αλλαγη του πσ4?? εκει που επαιζαν ολα, μετα απο ενα βραδυ σε stand by που κατεβαζε το injustice, πλεον δεν βγαζει εικονα. Εχω βαρεθει να κανω ρεσταρτς και να βαστω το κουμπι. Στο μονιτορ του πισι οπου επαιζα στα 1080π εδω και ενα μηνα, ξαφνικα δεν το βλεπει με τιποτα. Στην hd ready τιβι, μια στο τοσο εμφανιζεται, μετα απο safe mode restart και δεν μπορω να διαλεξω τιποτα αλλο εκτος απο 480p. Το εχω παρει απο κωτσοβολο, απευθηνομαι σε αυτους η ψαχνω την σονυ και που?

 

ακομη και τωρα που εχω μπει σε 480π στην τιβι, η εικονα καθε λιγο χανεται για 1 δευτερολεπτο και ξαναρχεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικα δοκιμασε να αλλαξεις καλωδιο hdmi?

 

Αν σου συνεχισει το πας κατευθειαν στη sony τη σχεση εχει κωτσοβολος?

Αν το ειχες εντος 12 ημερων τοτε θα το πηγαινες στο κωτσοβολο για αμεση αντικατασταση κονσολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 καλωδια εχω δοκιμασει, 2 τηλεορασεις (hd ready) και ενα μονιτορ full hd. Στο μονιτορ επαιζα τοσο καιρο και τωρα δεν το βλεπει με τιποτα. Στην τιβι παιζει μονο σε 480π και αναβοσβηνει συχνα η εικονα. Αντε τωρα να ψαχνω αντιπροσοπια στα χανια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αντε τωρα να ψαχνω αντιπροσοπια στα χανια.

Δεν ψαχνεις καμια αντιπροσωπεια 

το πας εκει που το πηρες και κανονιζουν αυτοι.

Την ευθυνη περι εγγυησης την φερει ο ΠΩΛΗΤΗΣ πρωτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mtzs αναλογα ποσο καιρο το εχει ο ανθρωπος. αν περασε μηνας(και πολυ λεω) η κονσολα εχει εγγυηση αντιπροσωπειας. δεν φερει και δεν εχει καμια ευθυνη το εκαστοτε καταστημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι 1,5 μηνας περιπου, λιγο μετα το πασχα μου ηρθε. Απλα αυτο που φοβαμαι ειναι μην μου πεταξουν κανενα "το μηχανημα δεν εχει τιποτα" και το βαλουν σε καμια τηλεοραση και παιζει τζαμι. Η τοσιμπα ειναι 3-4 χρονων τηλεοραση. αλλα ειναι σιγουρο και απο το manual οτι θα επρεπε να τρεχει 720π ακομα και 1080i. Και μετα στο μονιτορ ενω καποιες στιγμες λεει active to hdmi, ποτε δεν δειχνει. Επαναλαμβανω, εξαρχης επαιζα στο μονιτορ, διοτι ειναι 1080π. Με την τοσιμπα δεν θυμαμαι αν ποτε την ειχα βαλει σε αλλη αναλυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα εκανε το 1.71.  Δεν ειδα βελτιωση, εχω κολησει μονο με 480π στην τιβι και μονιτορ τιποτα. Καποια στιγμη απλα κρατησε καμποση ωρα χωρις να αναβοσβηνει η εικονα ωστε να παιξω λιγο. Αλλες φορες αναβοσβηνει 5-6 φορες το λεπτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα εκανε το 1.71.  Δεν ειδα βελτιωση, εχω κολησει μονο με 480π στην τιβι και μονιτορ τιποτα. Καποια στιγμη απλα κρατησε καμποση ωρα χωρις να αναβοσβηνει η εικονα ωστε να παιξω λιγο. Αλλες φορες αναβοσβηνει 5-6 φορες το λεπτο

επικοινωνησε με cometron 2106824564 και ζητα αντικατασταση αμα πιστευεις οτι εχει προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...