Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παλικάρια επειδή έχω καιρό να ασχοληθώ με consoles, έχει ψιλιαστεί τπτ για price drop? κοίταξα σήμερα τα bundles και είναι ακόμα στα ύψη οι τιμές και για crappy games, μόνο το bloodborn bundle στα 409 και αυτό πάλι το σκέφτομαι  ,περιμένω να δω και τιμή του pes 2016 bundle, έτσι και αλλιώς θα τα αγοράσω και τα 2 να δω τι με συμφέρει. γενικά τα new bundles στα 409ε βγαίνουν πλέον?

διάβασα τα comment των 2 τελευταίων σελίδων, με τα capital control ,δε νομίζω να υπάρχει θέμα, γενικά δεν έρχονται κονσόλες λόγο της αγοράς που δεν κινείται ,για χριστούγεννα πχ η σόνυ θα κινηθεί ακόμα και στην ελλάδα θα έχει κονσόλες πιστέυω ανάλογες με το ενδιαφέρον.

στο ps3 αγόραζα απο αγγλία games ,δε ξέρω πλέον δέχονται ελληνικές prepaid η τπτ ακόμα? (μέχρι και 1 σκιν στο lol που θέλω να αγοράσω δε μπορούσα πριν 2 εβδομάδες....),πάντως και για ελλάδα είδα απο σκρουτζ καλές τιμές 25ε πολλά games όπως το the order/knack/killzone/infamous νομίζω οτι θα έχω κάτι να παίξω μέχρι να έρθουν persona 5/disgaea 5 etc ίσως πάρω και το ff x/x-2 remaster....  νομίζω είναι αρκετά καλή στιγμή να επενδύσω στην κονσόλα (χωρίς online ,δε ξέρω αν το plus αξίζει αυτή τη στιγμή , νομίζω είναι κοντά στα 60ε το χρόνο? 2πάνω κάτω παιχνίδια που μπορείς να επιλέξεις όμως single player)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άντε να βγει κανένα complete edition για να το παρω.

Aν έχεις plus νομίζω οτι η προσφορά αυτή 

https://store.playstation.com/#!/en-gr/games/driveclub-full-game-for-playstationplus-season-pass-bundle/cid=EP9000-CUSA00003_00-XXDRIVECLUBPSUSP?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=psstore&utm_campaign=PX+-+PlayStation+-+Brand+-+Greece&EMCID=GM300000_store

 

είναι η complete έκδοση και πολύ φτηνή μάλιστα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

skanjo ο κοσμος ειδικα στον κλαδο της τεχνολογιας εχει ξεφυγει φιλε...αγοραζει σαν να μην υπαρχει αυριο...μια χαρα ζητηση υπαρχει...η σονυ μας εχει στο κλασιμο.Οι τιμες φυσικα ανεβηκαν ακομα και για τα ιδια τα καταστηματα , αφου ξερουν οι προμηθευτες οτι θα υπαρξει ζητηση ουτως η αλλως.Για αγορες απο το εξωτερικο η αληθεια ειναι οτι μου περασε αγορα απο ebay αλλα μικρο ποσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως επειδη κοιταζω και εγω τις τιμες τελευταια, ειδα σε ιταλικο.καναλι το ps4 με το metal gear solid στα 399. Μακαρι.να ερθει και προς τα μερη μας η προσφορα αυτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοιες προσφορές μάγκες είχε και η Sony Hellas πέρυσι τα Χριστούγεννα και λίγο πιο μετά (€399 όλα τα bundles με φρέσκα games).

 

Η μόνη διαφορά είναι ότι τότε δεν είχαμε capital controls...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σκεφτομαι να αγορασω ps4 αλλα απο οτι βλεπω ακομα κραταει η τιμη του!

Η καλυτερη προσφορα που ειδα ειναι του γερμανου που δινει το 500αρι με 2 χειριστηρια + 1 παιχνιδι απο 3 (διαλεγεις) + μια τριμηνη καρτα για ps online και λεει μεχρι εξαντλησης των αποθεματων!

Τωρα εγω λεω ή να το χτυπησω αυτο ή να περιμενω ,αν υπαρχει πιθανοτητα να πεσει και αλλο η τιμη τα χριστουγεννα!

Εσεις τι λετε?Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι εγω αυτο σκεφτομαι αλλα μην την ανεβασουν ομως και το πανε 450 με το PES /FIFA !
Παντως με 2 χειρ. ειναι μεγαλη ευκαιρια,πεφτει ομως η τιμη του στις γιορτες ,ξερει κανεις?

 

rsx01t.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι εγω αυτο σκεφτομαι αλλα μην την ανεβασουν ομως και το πανε 450 με το PES /FIFA !

Παντως με 2 χειρ. ειναι μεγαλη ευκαιρια,πεφτει ομως η τιμη του στις γιορτες ,ξερει κανεις?

 

rsx01t.png

Γεια σου ρε Γερμανε αρχοντα. Μου βαζεις κονσολα με 2 controllers και τα παιχνιδια που δινει ειναι ολα Single Player. Ποσο πιο Facepalm ρε γμτ.... Και αφου βαζει που βαζει Call Of Duty,βαλε τουλαχιστον το Advanced Warfare αφου σε λιγο βγαινει και το καινουργιο,τι μου βαζεις το παλιο Ghosts.....

Τρομερη προσφορα δεν ειναι καθως κονσολα +2 controller επαιζε στα 400ευρω και τα παραπανω παιχνιδι ειναι των 20-25ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πριν ενα χρονο το ειχα παρει με το pes2015 μολις ειχε βγει+2 χειριστηρια+12μηνες συνδρομη Plus 450ευρω,  οποτε η παραπανω προσφορα ενα χρονο μετα, δεν μου λεει τιποτα...

 

 

δλδ σιγουρα θα παιξουν καλυτερα πακετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πριν ενα χρονο το ειχα παρει με το pes2015 μολις ειχε βγει+2 χειριστηρια+12μηνες συνδρομη Plus 450ευρω,  οποτε η παραπανω προσφορα ενα χρονο μετα, δεν μου λεει τιποτα...

 

 

δλδ σιγουρα θα παιξουν καλυτερα πακετα

 

Πριν 1 χρόνο η κατάσταση της οικονομίας ήταν καλύτερη... με άλλα λόγια μην περιμένεις καλύτερα πακέτα έτσι όπως είμαστε τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πριν ενα χρονο το ειχα παρει με το pes2015 μολις ειχε βγει+2 χειριστηρια+12μηνες συνδρομη Plus 450ευρω,  οποτε η παραπανω προσφορα ενα χρονο μετα, δεν μου λεει τιποτα...

 

 

δλδ σιγουρα θα παιξουν καλυτερα πακετα

φιλε απο ποιο μαγαζι το ειχες αγορασει;

και εγω σκεφτομαι θα μειωθει η τιμη!και κανενα 20αρι καλα θα ναι!

Απο οτι ειδα ομωσ παντου παιζει με ενα χειριστηριο και παχνιδι σε ιδια τιμη ή κανενα 10αρι ευρω πιο κατω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι οτι την συγκεκριμενη περιοδο ειναι οι χειροτερες τιμες που μπορεις να δεις για να αγορασεις ps4. Δηλαδη βλεπω πχ Ps4+The Last OF Us bundle που ειναι ακριβοτερο απο το να τα αγορασεις ξεχωριστα.

 

Plastatation με 2 controllers 440....Τραγικες τιμες

 

Μονο το http://www.skroutz.gr/s/6938294/Sony-Playstation-4-PS4-500GB-Batman-Arkham-Knight.htmlαξιζει απο πλευρας τιμης,αντε πες και το Playstation 4 σε ασπρο απο το Plaisio μαζι με το Bloodborne(αν θες το ασπρο χρωμα). Ολα τα αλλα Bundle ειναι να μην πω καλυτερα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...