Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θέλω να πάρω δυο metal gear soliv 5 limited editions..Το ενα για μενα και το αλλο για πουληση μετα απο λιγο καιρο για να πιασει καλη τιμη..τι λετε ?:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Παιδιά, τωρα με τα cc μπορούμε να πάρουμε παιχνίδια απο το στορ; Θέλω να παρω το driveclub. Μπορω με την κάρτα;

 

Δεν νομίζω να σε αφησει,οπότε θα πρέπει να αγοράσεις κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζεις πολλά remasters, πολλή σαβούρα ή δεν έχεις pc;

Ιnfamous, Until The Dawn και τέρμα μέχρι τώρα, εκτός αν σου αρέσουν τα fps, που δεν παίζω και δεν τα παρακολουθώ...

 

Έχω PC 6ετίας και βάλε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανε restock μερικά κομμάτια ακόμη απ' οτι βλέπω..

Όποιος προλάβει.

Αφού έκανε restock σήμερα, λογικά δικαιούμαι ένα κομμάτι σίγουρα..λογικά τουλάχιστον, εφόσον έκανα κράτηση απο χθές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πάρω δυο metal gear soliv 5 limited editions..Το ενα για μενα και το αλλο για πουληση μετα απο λιγο καιρο για να πιασει καλη τιμη..τι λετε ? :D

 

Το θέμα είναι από που θα τα πάρεις? Ελλάδα δεν έχουν έρθει ακόμα και βλέπω να μην έρχονται και καθόλου τα limited edition και εγώ αυτό ή το απλό bundle περιμένω για να πάρω PS4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά έκανα δοκιμή και δέχτηκε κανονικά την κάρτα :-D

 

Απ'ευθείας με Paypal πλήρωσες η έβαλες τα στοιχεία της κάρτας?

 

Χρεωστική η πιστωτική και ποιάς τράπεζας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού έκανε restock σήμερα, λογικά δικαιούμαι ένα κομμάτι σίγουρα..λογικά τουλάχιστον, εφόσον έκανα κράτηση απο χθές.

 

Εγώ έκανα κράτηση χθες και σήμερα μου ρθε μήνυμα και πήγα από το μαγαζί και το παρέλαβα.

Λογικά όσοι έκαναν παραγγελία από χθες θα παραλάβουν σίγουρα.. παίζει πάντως να ξαναστοκάρει άυριο νωρίς το πρωί, οπότε να προλάβουν κι άλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος...

 

Παρηγγειλα 1 τεμαχιο,πιστευω οτι θα παραλαβουμε.

 

Μετα απο κανα μισαωρο πατησα στο link και το δειχνει παλι εξαντλημενο.

 

Το συγκεκριμενο game εχει και ολα τα DLC,αξιζει.

Ναι ρε γμτ δεν το προλαβα δυστηχως και ας το ειδα την ιδια μερα που ανεβηκε το post... Και εκει ποου θα ξενερωσω παρα πολυ ειναι να δω να το πουλανε στις αγγελιες τιποτα 30-35ευρω :mad:  :mad:

Έκανε restock μερικά κομμάτια ακόμη απ' οτι βλέπω..

Όποιος προλάβει.

Πω ρε γμτ τι κατασταση ειναι αυτη με το σαπιο Public. Μακαρι να ξανα ειναι διαθεσιμο γιατι δεν μπορω να ειμαι 24/7 πανω απο την σελιδα του Public να παταω ανανεωση :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα κράτηση χθες και σήμερα μου ρθε μήνυμα και πήγα από το μαγαζί και το παρέλαβα.

Λογικά όσοι έκαναν παραγγελία από χθες θα παραλάβουν σίγουρα.. παίζει πάντως να ξαναστοκάρει άυριο νωρίς το πρωί, οπότε να προλάβουν κι άλλοι.

Εμένα δεν μου ήρθε τίποτα -.-, ακόμη είναι στο "υπο επεξεργασία" επίσης λέει "Εκτιμώμενο διάστημα παράδοσης: Δευτέρα 14/09 έως Πέμπτη 17/09

 

Που σου ήρθε το μήνυμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω ρε γμτ τι κατασταση ειναι αυτη με το σαπιο Public. Μακαρι να ξανα ειναι διαθεσιμο γιατι δεν μπορω να ειμαι 24/7 πανω απο την σελιδα του Public να παταω ανανεωση :P

 

Εγώ το είχα βάλει στα favorite από το skroutz.. και μου στειλε mail το skroutz τη Παρασκευή το πρωί επειδή είχε μεγάλη μείωση τιμής, με ξύπνησε και μπήκα και το τσίμπησα :P

 

 

Εμένα δεν μου ήρθε τίποτα -.-, ακόμη είναι στο "υπο επεξεργασία" επίσης λέει "Εκτιμώμενο διάστημα παράδοσης: Δευτέρα 14/09 έως Πέμπτη 17/09

 

Που σου ήρθε το μήνυμα?

 

Στο κινητό από τον αριθμό που είχα δώσει στην εγγραφή αλλά και στο mail.. Αν στην κατάσταση παραγγελίας γράφει "Σε διαδικασία συλλογής" είσαι καλυμμένος.. Και σε μένα εκτιμώμενο διάστημα παράδοσης έγραφε από Δευτέρα 14/09 μέχρι Τετάρτη 16/09..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πάρω δυο metal gear soliv 5 limited editions..Το ενα για μενα και το αλλο για πουληση μετα απο λιγο καιρο για να πιασει καλη τιμη..τι λετε ? :D

 

Ζητάς συμβουλή για scalping? ΚαραLOL!

Ναι ρε γμτ δεν το προλαβα δυστηχως και ας το ειδα την ιδια μερα που ανεβηκε το post... Και εκει ποου θα ξενερωσω παρα πολυ ειναι να δω να το πουλανε στις αγγελιες τιποτα 30-35ευρω :mad:  :mad:

 

Τα ίδια έγιναν και με το XBOX ONE (€200 από Γερμανό και €200 το Lumia) και το Wind Waker (€20)... τι να κάνεις;

Πολλές φορές τα καβατζώνουν οι ίδιοι οι υπάλληλοι για scalping.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει, το να μπεις στο κόπο και την όλη διαδικασία να πάρεις 2ο παιχνίδι σε καλή τιμή για να το πουλήσεις 10 μέρες αργότερα για να βγάλεις 10-15 ευρώ το θεωρώ γυφτιά.. Κι άμα καταφέρεις να το πουλήσεις τελικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...