Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με χρεωστική πειραιως έκανα την αγορά.

Πάντος το drive club είναι φανταστικό, για τα 20€ αξίζει με χίλια! Οποίος το σκεφτόταν, να προχωρήσει σε αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το είχα βάλει στα favorite από το skroutz.. και μου στειλε mail το skroutz τη Παρασκευή το πρωί επειδή είχε μεγάλη μείωση τιμής, με ξύπνησε και μπήκα και το τσίμπησα :P

 

 

 

Στο κινητό από τον αριθμό που είχα δώσει στην εγγραφή αλλά και στο mail.. Αν στην κατάσταση παραγγελίας γράφει "Σε διαδικασία συλλογής" είσαι καλυμμένος.. Και σε μένα εκτιμώμενο διάστημα παράδοσης έγραφε από Δευτέρα 14/09 μέχρι Τετάρτη 16/09..

 

 

Οταν παρηγγειλα εγραφε περιορισμενο αποθεμα.Τωρα που κοιταξα στο ιστορικο παραγγελιων γραφει "Προς διεκπεραιωση" και οταν κλικαρω γραφει "σε διαδικασια συλλογης".

 

Εκτιμωμενο διαστημα παραδοσης Τριτη εως Παρασκευη.

 

Σε καλο δρομο ειμαστε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκανα pre order απο το store, υπάρχει κάποιος τρόπος να δώ που βρίσκεται? i mean όπως στο library έχεις τα games, να δώ που είναι και τα pre orders μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εψαχνα κατι στις αγγελιες γιατι θελω να παρω ps4 ,και ειδα αυτο

http://www.car.gr/parts/view/6907212/

Χαχαχα,δικιο 100% ο τυπος .Οσο θελει πουλαει ο καθενας αλλα ε χει δικιο.Μερικοι δινουν 5 τιτλους μαζι που κανουν 10 ευρω ο ενας ή ειναι παιχνιδια φιφα 14-15-nba poy  δεν τα παιζει κανεις πλεον[the order ktl],χωρις εγγυησεις κτλ

Μαλλον πρεπει να το παρω καινουργιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^Καλά μην παίρνεις όρκο για το τελευταίο. Μπορείς να βρεις κάτι αρκετά συμφέρον, απλά θέλει προσοχή στις too good to be true αγγελίες. Εκεί κάτι βρωμάει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω ειναι πολυ λεπτή η γραμμή και πρεπει να εισαι και τυχερός. Γιατι απο τη μια να δώσεις 30-40 ευρω λιγότερα απο το καινούριο ειναι σχετικά μικρό το ποσο μπροστα στο ρίσκο του μεταχειρισμένου, απο την αλλη μια προσφορά στα 100-150 ευρω κατω που φαινεται συμφέρουσα μπορει να κρύβει παγίδες. Άποψη μου σε τετοιες αγορές καλυτερα να πηγαίνεις σε καινούριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.

 

Στο διαδίκτυο έχω δει να πωλούνται παιχνίδια σε primary λογαριασμούς σε πολύ καλές τιμές. Ξέρω ότι η SONY είχε βγάλει ένα κείμενο για τους secondary ότι ίσως κάποια στιγμή μπανάρει τους account (δεν το πολυπιστεύω). Με τους primary τι παίζει, ξέρουμε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλάζει κωδικό αυτός που σου το πουλάει και μένεις χωρίς παιχνίδι, το ξέρω επειδή έτσι αγόρασα το FF Type-0. Ευτυχώς πήρα τα λεφτά μου πίσω (και παραπάνω) από το ebay/paypal. Μείνε μακριά από secondary account.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα δεν μου ήρθε τίποτα -.-, ακόμη είναι στο "υπο επεξεργασία" επίσης λέει "Εκτιμώμενο διάστημα παράδοσης: Δευτέρα 14/09 έως Πέμπτη 17/09

 

Που σου ήρθε το μήνυμα?

Ήρθε και το δικό μου, πάω να το πάρω αργότερα ;)

 

EDIT:Διάβασα αρκετά αρνητικά σε κάποια reviews, πχ ειναι εχθρικό σε μοναχικους παικτες.Τι να πω, προβληματιστικα για την αγορα του.

Δηλαδη ειναι κατι σαν COD? Που εχει ενα αρπαχτο story και το ζουμι να ειναι το multiplayer?

Επεξ/σία από DTsuras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 2o μου game(το πρώτο ειναι το infamous) μεχρι να παρω ps4 ;)

 

btw, ακόμη εχω αμφιβολίες για το borderlands, το άρπαξα λόγο τιμής.Δεν ανοίγω κανένα game μέχρι να πάρω το console.Μπορεί μέχρι τότε να αλλάξω γνώμη και να το δώσω σε ένα φίλο απο το foroum, στην τιμή που το πήρα.

post-317835-0-18408500-1442257455_thumb.jpg

post-317835-0-50959300-1442257490_thumb.jpg

post-317835-0-02567400-1442257524_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...