Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω περιμενω ας μαλ**ς να εχει το metal gear bundle να το παρω..σιγα μην ερθει....

Απο την στιγμη ομως που βλεπεις πως ειναι η κατασταση,με capital control και εισαγωγες,μην γνωριζοντας για το αν θα ερθουν ποτε και το σημαντικοτερο ποσο θα κοστιζει το Bundle,πραγματικα ομως δεν σου φταιει κανενας.

 

Στην τελικη αγορασε την κονσολα με καποιο αλλο παιχνιδι ή σκετη στα 360ευρω(και χτυπας ξερω γω και μερικα παιχνιδια απο αγγελιες used)και βρες skins για κονσολες.

 

Ειμαι σιγουρος οτι(ειδικα και λογω της σειρας)οι περισσοτεροι θα θελαμε να παρουμε το συγκεκριμενο Bundle αλλα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακά, το Borderlands The Handsome Collection για ps4 σήμερα στα Public με 19.99 €

Και είναι και καινούργιο, όχι μεταχειρισμένο...

 

http://www.public.gr/product/gaming/games/ps4/borderlands-the-handsome-collection-ps4-game/prod7360167pp/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακά, το Borderlands The Handsome Collection για ps4 σήμερα στα Public με 19.99 €

Και είναι και καινούργιο, όχι μεταχειρισμένο...

 

http://www.public.gr/product/gaming/games/ps4/borderlands-the-handsome-collection-ps4-game/prod7360167pp/

thanks αν και χλωμο το κοβω με τετοια τιμη να παραλαβουμε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμή που υπάρχει έστω και 1 παιχνίδι που σου αρέσει και πρόκειται να ασχοληθείς και online αγοράζεις PS4 οπότε θες,ακόμα και με το που κυκλοφορήσει η κονσόλα.

 

1 λόγος για να περιμένεις μερικούς μήνες απ' όταν κυκλοφόρησε η κονσόλα είναι κυρίως για τυχόν προβληματικές παρτίδες και όχι τοσο για να πέσει η τιμή του.

 

Το 2014 ήταν η καλύτερη χρονιά για αγορά που είχε στα 420-430€ bundles με 2-3 παιχνίδια η 2ο χειριστήριο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Δηλαδη? xD

Θα εχουν κανει λαθος και δυσκολα θα το δωσουν σε αυτη την τιμη...

 

Το εχει κανει το εν λογω καταστημα στο παρελθον αρκετες φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακά, το Borderlands The Handsome Collection για ps4 σήμερα στα Public με 19.99 €

Και είναι και καινούργιο, όχι μεταχειρισμένο...

 

http://www.public.gr/product/gaming/games/ps4/borderlands-the-handsome-collection-ps4-game/prod7360167pp/

Ελα μωρε..... Ποτε προλαβε και βγηκε εξαντλημενο να παρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την λογικη αυτη ας παρει καποιος το Ps4 στο τελος του(βλεπε τωρα με Ps3)που η κονσολα και φθηνη θα ειναι και τα παιχνιδια θα ειναι αφθονα και σχεδον τσαμπα...

Η και παιχνιδια κατσε περιμενε ενα χρονο να τα παρεις στην μιση τιμη(βλεπε Infamous)....

 

γιατι εσυ ολα τα παιχνιδια τα αγοραζεις full price day 1? προφανως και περιμενω να πεσουν οι τιμες ποσο μαλλον οταν δεν ειναι τιτλοι που καιγομαι..και λογω ελειψης γκαμας παιχνιδιων,τους τιτλους που θα περιμενες τωρα απλα τους αγοραζεις day 1 γιατι δεν εχεις και πολλες επιλογες(περσι σιγουρα δεν ειχες)

 

εγω ps3 πηρα στον 4ο χρονο κυκλοφοριας του και επαιζα το ενα game μετα το αλλο και τα εβρισκα σε τιμες 20-30 ευρω.Αν το χα παρει πιο παλια σιγουρα θα το χα μετανιωσει τοσο απο οικονομικης αποψης αλλα και θα επεφτα στις λεγομενες περιοδους ξηρασιας(που δεν βγαινουν καινουρια γκειμ που σε ενδιαφερουν  αλλα εχεις εξαντλησει και ολα τα προηγουμενα που θα σε ενδιεφεραν)

 

Οσο και αν θελω να παιξω π.χ το Bloodborne(και πιστεψε με θελω πολυ),σιγα μην εσκαγα λεφτα για να αγορασω το ps4 για να πω οτι το επαιξα στην "ωρα" του.Ειτε το παιξω τωρα ειτε σε 1 χρονο το ιδιο game θα παραμεινει.Υπαρχει τοση ποικιλια παιχνιδιων εκει εξω που η πρεπει να μην κοιμασαι τα βραδια για να πεις οτι δεν εχεις με κατι να ασχοληθεις η απλα δεν ασχολησε γιατι δεν θελεις να "νιωθεις" μειονεκτικα οταν οι γνωστοι σου θα συζητανε για φρεσκα παιχνιδια που μολις βγηκαν και εσυ δεν εχεις παιξει ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε παρ' το το 2017. Τώρα σε τι νόμισμα θα το αγοράσεις, αυτό είναι άλλη ιστορία...

Εγώ πάντως έχω backlog και στο PS4. Όχι τόσο μεγάλο όσο του PS3, αλλά έχω πολύ πράμα να παίζω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε παρ' το το 2017. Τώρα σε τι νόμισμα θα το αγοράσεις, αυτό είναι άλλη ιστορία...

 

Εγώ πάντως έχω backlog και στο PS4. Όχι τόσο μεγάλο όσο του PS3, αλλά έχω πολύ πράμα να παίζω...

Παίζεις πολλά remasters, πολλή σαβούρα ή δεν έχεις pc;

Ιnfamous, Until The Dawn και τέρμα μέχρι τώρα, εκτός αν σου αρέσουν τα fps, που δεν παίζω και δεν τα παρακολουθώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανε restock μερικά κομμάτια ακόμη απ' οτι βλέπω..

Όποιος προλάβει.

 

 

Ωραιος...

 

Παρηγγειλα 1 τεμαχιο,πιστευω οτι θα παραλαβουμε.

 

Μετα απο κανα μισαωρο πατησα στο link και το δειχνει παλι εξαντλημενο.

 

Το συγκεκριμενο game εχει και ολα τα DLC,αξιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...